Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 19.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Забрави Карпош...нови [re: Аспарух]  
Автор Pirinski makedonec ()
Публикувано11.04.00 18:16



Здравей, Аспарух! Добре дошъл отново във форума :-)

Тема Забрави Карпош...нови [re: Pirinski makedonec]  
Автор Аспарух ()
Публикувано11.04.00 21:37



Добре заварил, братко! ;-) Като гледам май нищо не се е променило, все едно през цялото време съм си бил във форума. Поздрави

Тема Забрави Карпош...нови [re: Аспарух]  
Автор Laci ()
Публикувано12.04.00 01:44



chekaj malku za Karposh, toj mi e pradedo, go chuvam za kraj. a dobro e za tebe da uchish od nashata laboratorija za jet propulzija. znaesh deka se shto poteknuva od Makedonija mozhe da bide samo makedonsko. Asparuh, neshto te nemashe, mioslev da ne si se zachlenil vo OMO.

Тема Makedonskoto?нови [re: Аспарух]  
Автор Laci ()
Публикувано12.04.00 01:48



kako ne e Bugarskoto? od kaj znaesh deka e falcifikat? shto kje pravish ako e vistina?

Тема Makedonskoto?нови [re: Laci]  
Автор Аспарух ()
Публикувано12.04.00 23:44



Нормално да е македонско след, като е било в географската област Македония, пак дълбаеш в регионални разлики, от което няма никакъв смисъл. Да си чувал за Тракииски, Добруджански комитети, разни движения на Българите в тези области. Май ще трябва и на тях да им отворим очите, че са някаква самобитна народност, със свой език и т.н. Иначе ако поне малко си запознат с дейността и ролята на комитетите "Единство", с делото на Натанайл Охридски, Ильо Марков ще разбереш колко Кресненско-разложкото въстание е било "движение на Македонския народ за създаване на собствена държава" и колко приказки за "аспирациите на великобугарските шовинисти" почиват на някакъв здрав разум. От тук и тия измислени "Правила" за който говорим и с които Makedon спамна всички форуми и нюз групи. Има една военна инструкция от 264 параграфа, но тя е писана от австриеца Валтер, през 1880г. в Русе, най-вероятно тя е послужила за основа на неговите "правила", а тях и македонските историци не ги приемат за чиста монета, а какво остава за мен...

Тема Забрави Карпош...нови [re: Laci]  
Автор Аспарух ()
Публикувано12.04.00 23:53



Не ме приеха в ОМО, не отговарям на изискванията - нямам сърбомани във фамилията си, а и аз нещо сърбите ги нямам за братя, та за това не ме взеха. Така и не разбрах какъв ти е проблема с Кресна и Разлог. Няма да ме има още няколко дни, но от другата седмица ще съм си в къщи и ще се включа пълноценно в дискусията. ... Ти помисли как ще ме убедиш, че тези въстания не са Български.

Тема Забрави Карпош...нови [re: Аспарух]  
Автор Laci ()
Публикувано13.04.00 03:07



od kade be sega Srbomani i vo Bugarija? kakva e tvojata definicija za Srboman? ili site kako mene se za tebe Srbomani? neznam za koj problem zboruvash. nemam jas problemi ikolu Makedonskite vostanija.

Тема Ще се гръмнем от яд.нови [re: Laci]  
Автор П.М. ()
Публикувано13.04.00 18:59



няма начин...

Тема pretpazitelno!!нови [re: П.М.]  
Автор Laci ()
Публикувано14.04.00 02:12



kje mora da bidam povnimatelen so vas. vistinata treba da vi se plasira vo mali dozi. inaku shok kje ve snajde, a nejkjam da ve nosam na dusha - neli nashi ste.

Тема pretpazitelno!!нови [re: Laci]  
Автор glen ()
Публикувано17.04.00 17:43



Повтаряш като поп и явно да си уплътниш времето. Пиши нещо посмислено да има за какво да дискутира.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.