Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 25.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема все пак не е добре да злобеемнови [re: П.М.]  
Автор Vladislav Slavov ()
Публикувано17.03.00 03:20



Понеже са млада държава, нямат опит в политиката....но това може да се окаже пагубно за тях. Но, когато избухне конфликт, България ще се притече на помощ, въпреки нападките, защото ние имаме интереси в Македония, не защото населението ни е много приятно.

Тема все пак не е добре да злобеемнови [re: Доктора]  
Автор Laci ()
Публикувано17.03.00 04:58



abe kako neblagodarni. eve fala vi. samo mene da me prashash jas ne bi ja zemal vashata voena pomosh prvo zatoa shto ne ni treba a vtoro zatoa shto na glava ni se kachivte so nea.

Тема все пак не е добре да злобеемнови [re: Македонски поробител]  
Автор Krste ()
Публикувано17.03.00 05:14



Kujkata da ti ja ebam i se zensko vnatre konj eden!!!!!

Тема все пак не е добре да злобеемнови [re: Vladislav Slavov]  
Автор Krste ()
Публикувано17.03.00 05:30



Pomos od tebe ne ni treba!!!!!!!

Тема za: "porobitelia"нови [re: Македонски поробител]  
Автор ivancho ()
Публикувано17.03.00 05:46



ti si provokator, a ne bulgarin. kak moja da napishesh podobna prostotia? ne te li e sram? ivancho

Тема все пак не е добре да злобеемнови [re: Laci]  
Автор Доктора ()
Публикувано17.03.00 05:49



Sledvastata pratka tankove gi prastame s tankistite togava:)

Тема so avtobusнови [re: Доктора]  
Автор Laci ()
Публикувано17.03.00 06:06



neka dojdat tenkistite da si gi zemat tenkovite.

Тема so avtobusнови [re: Laci]  
Автор Доктора ()
Публикувано17.03.00 06:13



A vasata armia so sto ke puka,maika?Znaete da sazdavate vragove,a nema s kakvo da se biete srestu teh. Mene ako me pitas,tezi tankove beha golema greska.Ne moze da se podariava orazie na hora,koito ni mrazat.

Тема ne be, ne ni mraziat...нови [re: Доктора]  
Автор ivancho ()
Публикувано17.03.00 06:33



tova e liubov po makedonski... ;-)) s mnogo kiseli krastavichki i poprujki. a za tankovete ne si prav: nashite postupiha blagorodno- demek eto vi tankovete, ako ne ni obichate, streliate purvom v nas... tiu beshe jest ala Hristos v XXI-vi vek. puk i drugo si e da umresh ot rukata na brata si... pone ne go mrazish. ;-))) ivancho

Тема tochno deka nikogo ne mrazimeнови [re: ivancho]  
Автор Laci ()
Публикувано17.03.00 10:05



jas ne sum sretnal Makedonci shto mrazat nekoj narod. mislam na vas vi e nametnato da mislite deka nie gi mrazime Bugarite. ne ve mrazime a Bugarkite duri gi obichame. a tenkovite jas mislam deka ne ni trebaat osem ako ne za samite megju sebe da se ispotepame. mozhe da gresham ama taka mislam.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.