Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 06.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема МУЛТИГРУП купува завода за захар в Битоланови  
Автор Pirinski makedonec ()
Публикувано15.03.00 12:32



МУЛТИГРУП купува единствения завод за захар (шекер за македонците) в Македония. Хората на Илия Павлов не се шегуват. Твърдо са решили да подсладят живота на комшиите. Сигурен съм, че ще има радости и за МК митничарите (цариници ли се казва на македонски?). Пак ще има внос на рафинирана захар, която се пише за сурова. Да не би нашите мутри да са решили да се изнасят в МК, след като ги подгониха оттука?

Тема Prijaten im pqt...naslukaнови [re: Pirinski makedonec]  
Автор B v l g a r i ()
Публикувано15.03.00 12:49



Taka li ne se nameri nekoja druga firma, a tochno MULTI? Sega samo ostava i si kupat futbolnia otbor "Pelister" i scenaria stava poznat...

Тема Prijaten im pqt...naslukaнови [re: B v l g a r i]  
Автор Pirinski makedonec ()
Публикувано15.03.00 13:26



Мангизлии са хората ...

Тема МУЛТИГРУП купува завода за захар в Битоланови [re: Pirinski makedonec]  
Автор MAKEDONEC ()
Публикувано15.03.00 15:13



Pa seuste ne e sigurno toa. Vrabotenite sakaat da ja kupat fabrikata, no zaradi toa sto imaat dobieno provizija LjuBco & Co. od Multigrup ne sakaat da im se dade na vrabotenite. Zalihite na seker, sto se cuvaat vo magacinot na fabrikata, se 2 do 3 pati pogolemi od cenata na fabrikata. Sega toa ke odi na sud i ne se znae bas dali ke se prodade fabrikata na Multigrup. Ne se raduvaj prerano.

Тема МУЛТИГРУП купува завода за захар в Битола [re: MAKEDONEC]  
Автор Доктора ()
Публикувано16.03.00 06:06



Koi da se radva be?Vie pak s vaseto deformirano yugoslavsko mislene.MULTI e compania registrirana v Bulgaria i tova e vsicko.Dali ste bade ot BG ili ot druga drzava niama znacenie za biznesa.samo pri vas v Makedonia ima.Protesta na rabotnicite opira pak do sastata osnova,do koiato dostigame v vsiaka diskusia-totalnata covekonenavist na obinovenia covek,izgradena v saznanieto mu godina po godina.Bulgaria e vse oste mrsnata duma pri vas.Tova e problema. Inace fabrikata se kupuva ot off-shore compania,za koiato samo se predpolaga che e na MULTI GROUP.Companiata e registrirana na imeto na edin bulgarin i edin albanec.A po otnosenie na cenata-sasto ne e verno che bila iskustveno zanizena ot pravitelstvoto na Lubco,zastoto firmata bila bulgarska.Cenata koiato se spomenava po vasite medii e nerealna.stava vapros za razroceno isplastane,na rati,koito se odarzat ot pecalbata na predpriatieto. Tova e istinata.Drugoto e Makedonizm,s goliamo "M".

Тема МУЛТИГРУП купува завода за захар в Битоланови [re: Доктора]  
Автор MAKEDONEC ()
Публикувано16.03.00 23:17



>Koi da se radva be?Vie pak s vaseto deformirano yugoslavsko >mislene.MULTI e compania registrirana v Bulgaria i tova e >vsicko.Dali ste bade ot BG ili ot druga drzava niama znacenie za >biznesa.samo pri vas v Makedonia ima. Ti napisa: "Твърдо са решили да подсладят живота на комшиите." Od ova mozam da zaklucam ma sto se odnesuva cinizmot "podsladat". Vo sekoj slucaj, se raduval ili ne, ova nema nikava vrska so YU ili bilo sto, pak doaga do izraz bugarskata fobija sto ocigledno ja imas. >Protesta na rabotnicite opira pak do sastata osnova,do koiato >dostigame v vsiaka diskusia-totalnata covekonenavist na >obinovenia covek,izgradena v saznanieto mu godina po >godina.Bulgaria e vse oste mrsnata duma pri vas.Tova e >problema. Protestite se za drugo. A toa e zaradi toa sto rabotnicite sakaat da ja kupat firmata bidejki e edinstvena sekerana vo RM, od sto moze da se predvidi deka ke bide rentabilna. Kako graganin na RM se razbira deka bi sakal prvo nekoj od vnatre da ja kupi fanrikata, pa posle od nedvor, nezavisno od kade e kupuvacot. >Inace fabrikata se kupuva ot off-shore compania,za koiato samo >se predpolaga che e na MULTI GROUP.Companiata e registrirana >na imeto na edin bulgarin i edin albanec.A po otnosenie na >cenata-sasto ne e verno che bila iskustveno zanizena ot >pravitelstvoto na Lubco,zastoto firmata bila bulgarska. Pak ne razbiras Makedonski. Ne e problemot koj ja ima stranskata kompanija. Se pretpostavuva deka, kako po obicaj i so drugi firmi, platena mu e provizija na LjuBco. Toj ne ja namali cenata, tuku ne dozvolil rabotnicite da ja kupat fabrikata po bilo koja cena. Tuka e problemot. Se misli deka toa e zaradi toa sto veke ja ima dobieno provizijata. Cenata koiato se spomenava po vasite medii e nerealna.stava vapros za razroceno isplastane,na rati,koito se odarzat ot pecalbata na predpriatieto. Kolku i da e cenata, i neka e na rati. No isto se veli deka rezervite na seker sto veke gi ima fabrikata se pogolemi od cenata, tuka e mamecot. >Tova e istinata. Drugoto e Makedonizm,s goliamo "M". Pak ti kazav, nema makedonizam, ima samo Makedonci.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.