Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема вън от България долни боклуци!нови  
Автор ЗА 22-РИ ()
Публикувано16.03.00 00:58



Абе буклуци нещастни, докога ще ми ревете за шибаната ви македония. Какво ми пишете тука бе лайнари исторически. Ходете си в задръстената провинция и дано албанците така ви притиснат че да се чудите от къде ви е дошло. То с лумпени човек не може да се разправя. Кой ви призна псевдо държавата бе цигани, кой ви призна езика бе. И фашист мръсен(македонеца) ходи си в забутаното село и повече не се прави на много интелигентен-промит мозък долен. И не знам за сестрами, както писахте дали се продава за 10 марки ама майките ви македонски са се продали и за по-малко. А резултата от това се вижда ясно. Съжелявам че си изпуснах нервите, но от тук на татък видя ли македонец в София яко ще съжалява, че е тука. p.s. нямам сестра да ви еба майката продажна.

Тема poleka be, da ne poludeнови [re: ЗА 22-РИ]  
Автор Laci ()
Публикувано16.03.00 04:23



fala ti za ubavite zborovi. jaz znam i poubavi ama neli forumov e za popametni raboti. ako tie sho imaat kompjuter se kako tebe kakvi se ostanatite Bugari? a vo Sofija kje bidam skoro.

Тема poleka be, da ne poludeнови [re: ЗА 22-РИ]  
Автор glen ()
Публикувано16.03.00 04:53



Не стъпвай от високо. Ще има скоро време какво да видиш в София.

Тема poleka be, da ne poludeнови [re: glen]  
Автор Laci ()
Публикувано16.03.00 04:59



posleden pat koga bev renoviravte terminalot.

Тема Vapros za Laci? [re: Laci]  
Автор Доктора ()
Публикувано16.03.00 05:53



Laci,ima edno pitane.Zasto bratko,taka se nahvarliate varhu vsicko bulgarsko,zaradi mnenieto na edin covek.Zabeliazal sam i drug pat,che edno nerazumno i nepremereno izkazvane na niakoi bulgarin,dovezda do isterii,psuvane i neopisuemi obidi po otnosenie na celia bulgarski narod.Ti ne vizdas li v tova dalgata raka na makedonizma?

Тема Vapros za Laci?нови [re: Доктора]  
Автор Laci ()
Публикувано16.03.00 06:05



se nadevam deka dobro razbirash Makedonski. jas ne vikam deka vie ste vakvi ili onakvi. samo se prasuvam. moze trebalo da ignoriram.

Тема poleka be, da ne poludeнови [re: Laci]  
Автор coolio ()
Публикувано16.03.00 14:41



Laci, tebe kakva ti e rabotata v Sofja. Verno-gaden grad, ama sepak da ne si nekoi spionin, che si trugnal iz shibanata grozna stolica na prekrasnata ni Bulgaria. Da ti preporucham:::blizo do kushtata na Botev(((ako ja znaesh))) ima eden ristoran-mehana "Makedonia" --- mnogo gotino mesto, mnogo krasivo, da znaesh!!!

Тема вън от България долни боклуци!нови [re: ЗА 22-РИ]  
Автор MAKEDONEC ()
Публикувано16.03.00 23:02



>Абе буклуци нещастни, докога ще ми ревете за шибаната ви >македония. Какво ми пишете тука бе лайнари исторически. Makedonija se pisuva so golema bukva. Ne znam za drugite, ama jas samo ti (vi) ukazuvam na tvoite (vasite) propusti i neznaenja. >Ходете си в задръстената провинция и дано албанците така >ви притиснат че да се чудите от къде ви е дошло. Makedonija e slobodna, demokratska i nezavisna drzava. Nauci go toa veke ednas, ne ti lici na godinite. >То с лумпени човек не може да се разправя. Sto e toa "lumpeni"? >Кой ви призна псевдо държавата бе цигани, кой ви призна езика бе. Blagodaram na priznavanjeto. Mislam deka Bugarite se poblisku do genite na ciganite, otkolku Makedoncite, no dobro. Znaci go rpiznavas Makedonskiot jazik kako poseben jazik, toa e dobro, na prav pat si. >И фашист мръсен(македонеца) ходи си в забутаното село и >повече не се прави на много интелигентен-промит мозък >долен. Koj? Mene mi se obrakas? Pardon, no ne sum od selo. Ako ti si od selo, toa ne znaci deka site nie sme od selo isto taka, znaes, postojat i gradovi na svetov. >И не знам за сестрами, както писахте дали се продава за 10 >марки ама майките ви македонски са се продали и за по->малко. А резултата от това се вижда ясно. Pa ne znam bas. Ne sum po nikakvi prostitutki, nemam potreba za seks so plakanje. Koj rezultat? >Съжелявам че си изпуснах нервите, но от тук на татък видя >ли македонец в София яко ще съжалява, че е тука. Probaj leksilium, ke se smiris, mozebi Bardovci vo Skopje? Ti si samo za vo ludnica, no toa e toa, vo Bugarija izgleda ludite se na ulica. >p.s. нямам сестра да ви еба майката продажна. Ne ti napravija za 10 DM?

Тема Vapros za Laci?нови [re: Доктора]  
Автор MAKEDONEC ()
Публикувано16.03.00 23:04



Se nasol covek da zboruva za histerii, hahaha, kako Hitler za davanje pomos na Izrael. Pojasni za rakata?

Тема poleka be, da ne poludeнови [re: coolio]  
Автор Laci ()
Публикувано17.03.00 05:15



niz Sofija samo tranzit. a kade e tochno kukjata na Botev?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.