Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 19.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема abe bratja, mnogu greshiteнови  
Автор Laci ()
Публикувано10.03.00 09:32



mi se chini deka namesto da se zblizhuvame nie se oddalechuvame ushte povekje otkolku shto bevme za vreme na Jugoslavija. greshkata e vasha zatoa shti ne sakate da ja priznaete realnosta.

Тема abe bratja, mnogu greshiteнови [re: Laci]  
Автор Белота ()
Публикувано10.03.00 09:39



Туко-що попаднах случайно на нещо много смешно, в един форум: "С македонец и радио не се спори!":)))) Лаци, наздраве, важното е приказка да има, другото ще си дойде на мястото ... май!:)))

Тема abe bratja, mnogu greshiteнови [re: Белота]  
Автор Laci ()
Публикувано10.03.00 09:52



da. jas slichno kazhuvam za Grcite i za Bugarite. se nadevam deka si vo pravo. nema problem za prikaski. toa e dobro. no sepak treba da se znae celta i da se odi kon nea a ne da se oddalechuva od nea.

Тема abe bratja, mnogu greshiteнови [re: Laci]  
Автор Белота ()
Публикувано10.03.00 10:09



И коя е целта, ха ха, да ви дадем(на вас и на албанците)Пиринска Македония, може би и коридор до Черно Море, а и половината си история като за десерт!:)))) А-а-а, моля ти се не ни обиждай. Поне за мен е кръвна обида да ме сложиш под един знаменател с грък, макар и да имам много далечни роднини гърци.Верно приятни хора, всичко е ток с тях, ама ...:)))

Тема И вие същонови [re: Laci]  
Автор П.М. ()
Публикувано10.03.00 11:36



В България македонци няма, затова е глупаво от ваша страна да предявявате териториални претенции към държавата ни.

Тема И вие също, даже повеченови [re: П.М.]  
Автор МТМ ()
Публикувано10.03.00 14:29



Колко ли Българи от Пирин имат и Македонско гражданство? Ако няма такива, вие грешите повече.

Тема abe bratja, mnogu greshiteнови [re: Белота]  
Автор MAKEDONEC ()
Публикувано10.03.00 16:22



>И коя е целта, ха ха, да ви дадем(на вас и на албанците)>Пиринска Македония, може би и коридор до Черно Море, а и >половината си история като за десерт!:)))) Zosto samiot si pravis i treskas gluposti. Nikoj ne go bara Pirin, iako toj e del od Makedonija. Toa sme go rekle milion pati, deka toj e sega pod Bugarija, se sto sakame e dobro sosedski odnosi i prava na onie Pirinci koi se deklariraat za Makedonci. Mnogu prosto i jasno. Fobijata sam(i) si ja stvarate. Polovina istorija ne ni treba, nie nosto od vas ne sakame. Nie se gordeeme so sopstvenata istorija, istorija sozdadena od luge od Makedonija, toa e nasata istorija. Za bilo koja pricina, dali nemate dovolno svoja, ili bilo sto, Bugarija ja krade taa istorija, iako ne e sozdadena od Bugari i nema nisto opsto so denesna Bugarija. Kolku za primer vo VMRO, M=Makedonijam jasno sega? >А-а-а, моля ти се не ни обиждай. Поне за мен е кръвна обида >да ме сложиш под един знаменател с грък, макар и да имам >много далечни роднини гърци.Верно приятни хора, всичко е >ток с тях, ама ...:))) Bi sakal nikoj da ne ti odgovori, zar ne, za da mozes da prodolzis da sonuvas vo sopstvenite lagi. E pa eve ti bidenje, Makedoncite bile, se i ke bidat realnost. A ona sto Bugarite go napravile kako okupatori ne treba da se mizi, tuku da se stavi zaedno so zlodelata sto site okupatori, Srpski, Bugarski i Grcki go napravile. Nema potreba da sme selektivni vo vistinata, ne sme Bugari za kozmeticki da lazeme i krieme za sopstvenite kriminali.

Тема Pogledni Karnegieavata anketaнови [re: MAKEDONEC]  
Автор Доктора ()
Публикувано11.03.00 03:41



drugo nema

Тема abe bratja, mnogu greshiteнови [re: Белота]  
Автор Laci ()
Публикувано11.03.00 07:08



jas mislam celta e da se nauchime da se razbirame i da pochneme da zhiveeme kako normalni i dobri komshii. a toa za Pirinska Makedonija nema shto da ni ja davate. ne e taa vasha za da vie nekomu ja davate. za toa eden den kje odluchat samite Pirinci. od vas se bara samo da ne im smetate. za koridorot mozhe samo shto kje ni e? ako sme dobri komshii nema potreba od koridor. ako sme loshi i da go imame nema da chini. toa za Grcite ne beri gajle.

Тема И вие също [re: П.М.]  
Автор Laci ()
Публикувано11.03.00 07:12



ne e do tebe da kazhesh ima ili nema Makedonci vo Bugarija. tie samite kje kazhat. a pretenzii nie nemame kon vas. zarem nie vojska imame za takvo neshto? no fakt e deka Pirinska Makedonija ne e vasha. samite Pirinci eden den kje treba da odluchat po koj pat da odat no vie ne treba da im stoite na patot.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.