Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Bugarska Cenzura?! Pak?нови  
Автор MAKEDONEC ()
Публикувано22.01.00 01:30



Nemozete da trpite koga nekoj vi ja prezentira vistinata? Isto kako sto ne mzete da gi trpite Makedonskite revolucioneri, pa gi ubivte site na ulicite vo Sofija, pocnuvajki od Gorce Petrov i Jane Sandanski, pa do Kole Nedelkovski vo Bugarskite zatvori. Toa e toa, ve boli vistinata i pravdata, pa sekogas neli tie mora da se zakutat so nedemokratski metodi, so cenzura. Ama nemoze so toa da se zatne nesto sto postoi, sto se razviva, sto raste i zree. Probale mnogu pred vas i nikoj ne uspeal, od Grcite i Srbite, pa eve i denes od Bugarite. Ne raboti toa brat. Me interesira sto napisal toj VMRO-DPMNE sto tolku te recna? I moite li tekstovi te reckaat? I mene li ke me cenzuriras? Te boli koga te samara vistinata? Te boli koga ti se dokazuva deka si lazgo, ili mozebi te lazele? Boli koga doznavas deka se vo koe veruvas e laga, zar ne? Makedonecot pominal mnogu posofisticirani torturi od ovie tuka. Na zalost vo eden 21 vek se koristat medoti od 19 vek. I posle se prasuvame zosto nemalo ova ili ona? Pa nema zaradi istite ovie metodi koi vie denes gi primenuvate tuka vo ovoj klub. Neli e sloboden? Ili sloboden e dokolku e procisten od bugarskiot CK na BKP i MVR? Aj sea nema BKP, ama bogami gledam deka MVR raboti vo poln ek. Pa neli ste demokrati, neli se e slobodno, ili samo e slobodno za Bugari i toa samo dokazani Bugari. Ako se drzanm da ne sum Bugar togas ne e slobodno? Znaci covekot e covek samo ako e Bugar? Pa stvarno demokratski, epten znaci. Kaj go naucivte ova? Vo Moskva vo NKVD ili Lubjanka? Kogo go imate za primer, GESTAPO ili KGB? So ova moze da se vidi samo edno. Deka kako narod i luge seuste ne ste vlezeno vo 21 vek. So takvi kako vas ne da ne se pravi nisto, tuku sto moze pomalku kontakt. I posle imalo sloboda vo Bugarija? Ima tiranija, ima nasilnici, no ne i sloboda i demokratija. Procitaj sto pisuva podole: "...clubs.dir.bg е свободен форум за дискусии..." Neli koga nemame fakti, nemame kako da ja odbranime demagogijata so koja se lazeme sebe si, a probuvame i svetot, no toj ne ni veruva, pa aj ke go otstranime drugoto mislenje za da ne se zbvoruva. Ke se zatvorime vo magepsan krug i site ke sme isti. I posle so takvi metodi sakas nekoj "slobodno" da se kaze Makedonec? Ili ke mi kazes deka ete nema Makedonci, ama nie sepak imame pendraci za tie sto se. No neka, samo si go kopate sopstveniot grob. Neka znaat site a i vie samite deka ste daleku od civilizacija i od Evropa. Znajte samite deka so ova i vakvite postapki nikogas nema da imate prijatel kaj Makedonecot, tuku toj sekogas ke ve gleda so nedoverba i so prezir. I ne samo toa, tuku vo sekoj slucaj ke ve odbegnuva i ignorira. Pa zar treba i nesto podobro? Ve boli vistanata Bugari, znam deka ve boli, i ete pak se vrakate na ona sto ste go pravele vo minatoto, cenzura i ugisuvanje na Makedonskata misla. No kolku i da ne vi se dopaga, taa raste i jakne so sekoj odminat den. Ona sto ste uspeale da go napravite na Misirkov i na drugite Makedonski preroduvaci i patrioti denes ne pali. Ona sto ste go pravele so ubistva ili zakani kon Misirkov da se pravi na sila "Bugar" veke ne pali. Ete vi gi metodite, a posle mi prodavate mir i ljubov. Krvta ne stanuva voda luge, vo pravo ste, Buharot sekogas ke si ostane Varvarin kako sto i mu kazuva samoto ime, VULGARES!!!!!!!! MAKEDONIJA=VARDAR+EGEJ+PIRIN MAKEDONIJA NA MAKEDONCITE

Тема Ot zhuzhdi laina ...нови [re: MAKEDONEC]  
Автор Momchil Belota ()
Публикувано22.01.00 01:56



... dyvka si pravish! A be, EGEJ - moga li taka da te naricham? Ta, izviniavai - dori ne sym si i napravil truda da cheta pomiata, koiato otnovo si povyrnal!Tova mezhdudrugoto! Edin pyt ti kazah, che si neseriozen sybesednik - takyv si, i takyv shte si ostanesh!Tuk v dira niama cenzura - i to go znaesh mnogo dobre, no tuk v dira ima pravila i ne me karai da ti gi obiasniavam kato pyrvolak, EGEJ, zashtoto ti si bolen mozyk i duhoven mazohist, a sled kato az znam tova, znaiat go i drugi! Ot tuk nasetne men niama da me vidish nito shte me chuesh, no az shte te gledam i sledia, EGEJ, i kogato narushavash pravilata shte te nakazvam!!! Ako ne ti haresva v dira - potyrsi si drug forum, no mai si sys zabranen dostyp, zashtoto i "svoite" ti ne te tyrpiat! Tolkova po tazi veche "typa" tema - napravi se muhata slon, no vazhnoto, e che vsichko se iziasni ... interesno mi e obache zashto nikoi ne zashtiti Stefcho Cholakov, koito v sravnenie s MAKEDONEC/EGEJ e angelche?!

Тема Alo, Shefe! --->> "MAKEDONEC"!!!??нови [re: MAKEDONEC]  
Автор Kaiser S. ()
Публикувано22.01.00 05:58



Gospodine, inaugurirahte noviot milenium so ushte edna glupost! Ako ne ste tocno razbrale, ili sfanale, sho poveli Momchil Belotot, on reche, deka 'Ot chuzhdi gomna mastika si praite" OK? Dyvka na bugarski znachi -- >> mastika. Dyvka ide od dyvche -- to chew! Ve prasham da mi objasnite, ako toa e vozmozhno, kakva e etimologijata na mastika. Od deka ide toa vo makedonskiot jazik? Oti vo Bugarija 'mastika' = alkoholno pitie. Grcko! Predvaritelno vi blagodaram!

Тема Prasham da me izvinite! [re: Kaiser S.]  
Автор Kaiser S. ()
Публикувано22.01.00 06:05



Sum sakal da kazham, deka ako nekoj si kupi paket mastiki od Makedonija, koga ovoj nekoj chovek si dode obratno vo Bugarsko, tea mastiki veke ke bidat DYVKI.

Тема MASTIKAta e Turska!нови [re: Kaiser S.]  
Автор B v l g a r i ()
Публикувано22.01.00 09:36



Kaisere, taka si e. Grckata Mastika e OUZO!

Тема Bugarska Cenzura?! Pak?нови [re: MAKEDONEC]  
Автор B v l g a r i ()
Публикувано22.01.00 09:38



Ah, ole, ne....brej mnogu ti porasna samochuvstvoto i chak Grcki zborovi pochna da koristish- Varvarin i t.n. Koga bre se izljupi koga pochna jajca da snasjash?! Za tebe ima edna mnogu umestna i poricatelna narodna pogovorka koja veli: "Pazi bozhe, slepo da progleda" A koj si ti gospodine sofisticiran idiot??? Imash smelosta da doagjash tuka kako gost i istovremeno da navreduvash tvojot domakin??? Ne toa ne e smelost, toa e nahalstvo i nizka kultura, nishto drugo. Kako si videl, ne navivam za Cenzura, no posle tvoite prostashki komentari, mozhi i da si menuvam misleneto. Za tebe lugjeto vikat, "Kuche vo mucka ne se baknuva

Тема Bugarska Cenzura?! Pak?нови [re: MAKEDONEC]  
Автор Headhunter ()
Публикувано22.01.00 14:54



Господин Недорасляков, много ми е жал за вас, господине... ама много. Вие май изобщо не четете каквото ви пишат хората, а хвърляте бегъл поглед и после "изливате помията" си. Жалко ще е ако всички в Македония са такива като вас. Наистина жалко! За такива люде си имаме и друго нарицателно - "кон с капаци"... На такива умници като вас, май няма защо да се обяснява каквото и да е било. По-добре да ви поставят пред свършен факт... .................................

Тема MAKEDONEC ти си долен лъжец!нови [re: MAKEDONEC]  
Автор Аспарух ()
Публикувано23.01.00 03:37



Какво значи ПАК?! Кой и кога е цензурирал нещо писано от теб или от когото и да било друг?! Разбитата плоча за соочването со "факти", презентирането на "вистината", убитите "македонски" революционери по софииските улици и всичките тия глупости ходи да ги разправяш някъде другаде - тука не вървиш! На двата въпроса, които ти зададох искам да ми отговориш!

Тема Mastikaнови [re: Kaiser S.]  
Автор Laci ()
Публикувано24.01.00 07:11



e mirizlivo rastenie. mozhe i da se dzvaka, e lekovito + se srtava vo rakija za aroma = Mastika. Kajer you should know better.

Тема Bugarska Cenzura?! Pak?нови [re: MAKEDONEC]  
Автор Laci ()
Публикувано24.01.00 07:14



brat mnogu si im pishal zatoa se zbuneti. imam samo mal komentar 'Probale mnogu pred vas i nikoj ne uspeal, od Grcite i Srbite, pa eve i denes od Bugarite. ' site shto probale se usrale.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.