Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 22.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ? kum MK  
Автор Tanev ()
Публикувано07.09.99 10:38



Ne sum pregledal vsichko napred i mozhe da se povtariam s vuprosite, no mi e interesno otkude si. Ot koi grad, s kakvo se zanimavash. Az dosta sum obikalial v Makedonia imam priateli v Skopie i Tetovo glavno hydoznici i fotografi . Pishi,puk i az moga da ti razkazha za neshta koito te interesyvat. Aide do skoro.

Тема ? kum MKнови [re: Tanev]  
Автор MK ()
Публикувано07.09.99 11:02



Zdravo Tanev... Ili Zdravei?! Taka vikate vie? Nema veze.... Za mene.... Student sum... Vo Skopje ziveam.... Ne sum partiski opredelen, ne sum nacionalista, i se zalagam za dobrososedstvo veke podolgo vreme no "prerodbenistvoto" sporo mi ide bidejki site sme Balkanci, a Balkancite se mnogu tersene luge... Kazi za sto bi sakal da razgovaras?! Za kakvi nesta bi sakal da mi kazes?! Mislam an koja tema? pozdrav

Тема Granizataнови [re: MK]  
Автор Tanev ()
Публикувано07.09.99 12:31



Ta misulta mi sega e za granizata. Ne mislish li che tia triabva da se otvori. Ne che ima niakakvi problemi pri preminavaneto no i ot dvete strani mitnicharite motaiat horata. Otnema poveche vreme da visish tam otkolkoto e chistia put Sofia-Scopie. Abe neshto kato EU. Standartite ne sa chak tolkova razlichni che da budat prechka. Kakvo mislish za tankovete ,koito izprati Bulgaria?

Тема Granizataнови [re: Tanev]  
Автор MK ()
Публикувано07.09.99 18:51



Abe vidi i jas sum za otvaranje na granicite.... Eve se pregovara za slobodna carinska zona.... koga ke se vovede taa kompltno mislam deka do 2004 godina nema da ima nikakvi carini, zosto da ne!? Edinstvena moja zamerka e deka kriminalot e pogolem kaj vas... Treba na toa da porabotite inace nema potreba golema od granicite.... Sto mislam za tenkovite?! Pa sto znam sto da mislam.... Mislam deka ne ni trebaat i deka Balkanov treba da se razoruzuva a ne naoruzuva.... Da ima mali profesionalni vojski kolku za granicite i tolku.... hmm.. tenkovite... abe nemam nekoe specijalno mislenje za toa.. ne sum razmisluval tolku mnogu, no siguren sum deka ima zadnina... ne se poklunuvaat tolkav broj na tenkovi na lepe oci.... ke vidime kako ke idat rabotite.... pozdrav

Тема Granizataнови [re: MK]  
Автор tihon ()
Публикувано14.09.99 12:04



Tanev, разбра ли сега за танковете. Имаме задни мисли и затова сме им ги дали...Е, те, това е!!! Направо сръбско мислене. МК, прощавай, че така го поставям въпроса, но и преди време като ми го писа това, така бях шокиран че направо не отреагирах... Ако това е мнение на всички македонци...дали да не си ги изискаме обратно, а? :))) Поздрави PS Май не е толкова смешно, а обидно - даряваш без да искаш нещо в замяна, а ти казват, че го правиш с цел да се подмажеш и с комерсиална цел... Поздрави

Тема Granizataнови [re: tihon]  
Автор Tanev ()
Публикувано14.09.99 12:10



Da be Tihon, to momcheto suvsem si prolicha v poslednata tema. Predi vreme MK mi pisa che diado i babamy sa mezhali v lageri shtoto sa makedonci. To VMRO na vremeto ne e proshtavalo na surbomanite ama mi e interesno dali sega ne se pretesniava che VMRO -makar i raznovidnost e otnovo na vlast.

Тема Granizataнови [re: Tanev]  
Автор tihon ()
Публикувано15.09.99 03:39



Как да ти кажа - разменил съм някоко писма с него - МК има предвид, имам изградена предства, но точно на това място и без него не искам да я излагам.... Отиди на http://big-blue.net/->форумите - там да видиш какво става - после пак ще си пишем. А иначе e-mail-a ми го имаш... Поздрави


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.