Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 15.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Западни Балкани/Сръбски свят  
Автор NAVYBG ()
Публикувано16.04.24 20:47




Следващата гореща точка е война сърби-албанци, според мен или Косово, или Босна.
Ето го тоя ненормалник, иска и РСМ да бъзне, все едно тя ще е колатерална щета във всички случаи. Колатерална, ама тотал щета ще дойде.



Тема Re: Западни Балкани/Сръбски святнови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано16.04.24 21:51



Знаеш ли кое е кратното в цялата тази картина?

Они идуть! Кто там? Болгарьl!


Тема Re: Западни Балкани/Сръбски святнови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано17.04.24 10:41



Не знам кое е, но както Нешков тази сутрин по Нова Нюз каза, българската дипломация стана за смях и позор.



Тема Re: Западни Балкани/Сръбски святнови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано17.04.24 11:32



Точно това е кратното. България отсъства, няма никакви лостове за влияние в Западните Балкани.

Они идуть! Кто там? Болгарьl!


Тема Re: Западни Балкани/Сръбски святнови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано17.04.24 11:44



Ами до тука ни доведоха жълтопаветниците на простокиро и кокорчо... Сега като гледаш целия този сеир в парламента, качамака от смехотворни решения и целия позор вследствие на това... Аз честно съм удивен колко дебилен трябва да си, за да си пуснеш гласа за тази измет!?! Чак 17 % им дават социолозите...
Никога не съм гласувал за ГЕРБ, Боце поради фенски пристрастия го ненавиждам (съсипа Левски и закова отбора от Разград като несменяем шампоан, от което националния отбор стана за посмесище - реално гръбнака му е от... Черно море Варна, нищо лошо за Илиян Илиев и неговия тим, но е несериозно това), пасмината на СлТТ- ИТН - винаги съм ги подигравал тия чалгаджии, но дори те стоят сериозно в тези лайна!
Издънен валутен резерв и бюджет на банкрута, мафиотски схеми и контрабанда, чадърирана от най-високо ниво, и какво ли още не, което не се е осветило...
Баси, какъв автогол ни вкараха тия нещастници!



Тема Re: Западни Балкани/Сръбски святнови [re: NAVYBG]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано17.04.24 18:38



Има надежда:



Но няма да е утре. Просто на този проект трябва да му се даде време.

НАТО ще ни брани, ЕС ще ни храни

Тема Re: Западни Балкани/Сръбски святнови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано17.04.24 19:14



Тва е ВМРО vol.2. Познавам Кузман от 2-3г. Прочетох че има събитие в Пловдив. Отидох. Още в асансьора засякох 2-3 от ВМРО и ми светна. Горе във фоайето бяха само членове на ВМРО, в залата също. Избъзиках ги веднага, да не би да имат събрание. Дойде и Каракачанов, полафихме, казах му, че пак цялата работа си е по стария маниер, само членове, никаква разгласа, кухо събитие, никакви странични хора. Измънка, че рекламирали по социалните медии. Проекта бил съвместно и с "други хора", не щя да каже кои. Кузман е добър за анализатор, но му липсват отличаващи лидерски качества.

Они идуть! Кто там? Болгарьl!


Тема Re: Западни Балкани/Сръбски святнови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано17.04.24 21:40



И така да е... И е по добро от нищо. Иначе пак ни очаква сглобктата.
-----
Впрочем в последно време Каракачанов ми прави впечатление с добре премерините си изказвания (не само по проблемите в МО), а и изобщо. Та не знам какво делим.... Сглобката печели от това.

НАТО ще ни брани, ЕС ще ни храни


Тема Re: Западни Балкани/Сръбски святнови [re: cumanich126454]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано17.04.24 22:52



Проблемът на ВМРО е точно липсата на лидерство и Каракачанката. Джабмазки се пробва, но онзи го удуши. Не става така. Отделно ВМРО не може да бъде абревиатура на полит партия!
И аз харесвам Кузман, обаче както писа комитски, не става за лидер, няма харизма. Сега копейката може да е всякакъв, но го има, към момента. Краси е изчерпан.
Един познат ми писа, че Боце ще ги удуши пепетата с избори - сега и служ кабинет му е удобен, така че, докато ги има, ще има избори след избори. Те и друго не заслужават де, жалко за поредната илюзия за някои. А на ГЕРБ проблема е точно Боце. Ако някак си стане, че го заняма, и там ще има позитивно движение.
През това време Владо Перев от Скопие зове за бойкот на техните избори - пълна глупост! Ама както ми каза един виден бг-маке, всичко читаво от шкупи си е било камшика оттам. Вместо да изиграят както нашите мангали да се включат в някоя албанска партия (ДПС) и да се забият във властта... Ама...



Тема Пече се, пече се...нови [re: NAVYBG]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано18.04.24 23:21



Босненският сръбски парламент обяви, че в Сребреница не е имало геноцид
Парламентът на автономната сръбска република на Босна прие доклад, в който се посочва, че убийството от армията на босненските сърби на 8 хил. мюсюлмани в Сребреница през 1995 г. не представлява геноцид. Това противоречи на решенията на международните съдилища.
Тази сутрин в шкупи са изпраскали нов антибългарски графит на кея на Вардар.
Тенджерата завира, в София се джанкат кой да носи някаква отговорност, като всички са абсолютно безотговорни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.