Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 25.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Дайте...нови [re: dilber_tanasovski]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано19.02.24 15:15



Като си казал А, кажи и Б. Чакай да предположа: освободила е 80 % от териториите от местното и население!





Тема Re: Дайте...нови [re: kuduger965O6]  
Автор dilber_tanasovski (минаващ)
Публикувано19.02.24 16:33



Важно е да се ползва правилния термин - в случая е "освобождавам", другото е без значение





Тема Re: Дайте...нови [re: dilber_tanasovski]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано20.02.24 10:57



Апропо "правилните" термини: бях го споменал и другаде - ако на руснаците им вземеш най-изтърканата от пропагандна употреба дума "победа", мисля че този народ ще изгуби своята идентичност и ще се разпадне за шепа години...



Тема Re: Дайте... [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано20.02.24 16:39



Ваксините бяха за дигитализиране на тялото вече. Много ваксинирани излъчваха Bluetooth LE сигнал, който е на 2.4 гхц и се вижда с обикновен телефон на Андроид.

Ювал Харари каза, че след време като се обърнем назад ковид ще се помни като моментът когато наблюдението е влязло под кожата. И Клаус Шваб каза, че в близките 10 години "нашето физическо, биологическо и дигитално ще се слеят в едно". Мичио Каку още преди години говореше, че в бъдеще компютрите ще са навсякъде като електричеството...

Там, че американци финансирали лабораторията в Ухан, пък били изпуснали вирус от свръхсекретна (уж) лаборатория близо до пазара, където бил прилепът, и после другите променили гените на хората за да произвеждат спайк протеини. Това е нонсенс...

В телефона: Настройки --> система --> опции за разработчици --> Показване на Bluetooth устройства без имена. Това се включва и се виждат. В България доколкото знам около 45% хората го излъчваха, сега не знам какво е положението.



Тема Re: Дайте...нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано21.02.24 12:43



Една усмивка да беше турил някъде, да знаем че си правиш майтап. Че иначе си за психиатрията, не за тука... Защото не мога да повярвам, че си се надрусал толкова рано.



Тема Re: Дайте...нови [re: WlSP]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано21.02.24 13:48



Мисля, че е съвсем сериозен.



Тема Re: Дайте...нови [re: Darkages]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.02.24 03:12



Бях сериозен и когато написах, че ще въведат QR код и няма да може да пътуваш със самолет ако нямаш. Това беше по време на "Свободния свят", в който никой не може да те накара...

Да, наноелектроника е.



Тема Re: Дайте...нови [re: WlSP]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.02.24 03:23



За психиатрията бяха хора, които казваха, че трябва да бъда натикан в лагер, да ми налагат жестоки глоби и да не мога да работя защото не съм се ваксинирал, та те да се върнели към "нормалния" ритъм на живот. Помисли пак кой е психо. Ако можеш.



Тема Re: Дайте...нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано22.02.24 10:45



Айде малко по-сериозно! У нас бе един от най-либералните режими в целият свят по време на пандемията. За това обаче платихме съответната цена, изразяваща се в загуба на човешки животи, твърде голям, като процент от населението. Другото е в сверата на конспирациите и не струва коментара!



Тема Re: Дайте...нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано22.02.24 13:14



Плоскоземец, ясно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.