Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Адашот ми Петар  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано31.01.24 14:39







Тема Re: Адашот ми Петарнови [re: SashetoBE]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано31.01.24 15:53



Няма да си загубя и секунда да го слушам това мекере, дето за пари ке стане каквото му нарачаш. Не загледа ли Каракачанов какво каза за него?



Тема Re: Адашот ми Петарнови [re: NAVYBG]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано31.01.24 18:43



Абе, тоя Каракачанов аз го пропуснах и после не си направих труда да го слушам. Ще взема да го чуя, поне да науча какви клюки е казал.



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 31.01.24 18:35.



Тема Нема никакви пари тука Навинови [re: NAVYBG]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано31.01.24 20:57



за разлика од кај Љобчо на пример, е таму има пари.
Нејсе, друго ми е поентата. До пред три години (иако е помлад од мене) сум голтал се што збори ова момче за Блгарија и блгаромакедонските работи, многу нешта што тој ги поставил на фб вклучително и документи за прв пат сум ги видел итн.
Изведнаж, се собужда еден ден и почва !? Блгари на бесилка !? Татаромонголи !? Проклет бугаризам !? и какви не погани работи блуе та оган фрла !? Не постојат блгари тоа се турци и цигани по некој македонец !? и пр и пр
Шо ти стана бе Петар !? Вистински Одговор нема, освен дека си го потрошил животот за да не зближи и помири ама сфатил дека е залудно !??!!?
Ете како сега јас како посредствен мирен гражданин на МАкедонија да си го објаснам ова поведение ? Освен да се посомневам дека сум полудел , друго не ми текнува ?

Редактирано от SashetoBE на 31.01.24 20:49.



Тема Мојата романса со коридор 8 свршинови [re: NAVYBG]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано31.01.24 21:00



епизодот со Љобчо беше последно што некогаш ќе го гледам од нив.

Иначе во ова 3 часовно дрндање на бившиот бугараш Богојески и Комсомолците од Инфомакс има и “блестјашти моменти“ во кои закоравениот македонист МЕчка и србоманот Миќко го убедуваат бугарашот Петар дека францускиот предлог бил многу уфер кон нас дека блгарите ни попуштиле дека омекнале дека биле во право дека протоколите и комисиите за историја биле само формалност итн итн. Полно лудило !

Редактирано от SashetoBE на 31.01.24 20:59.



Тема Re: Нема никакви пари тука Навинови [re: SashetoBE]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано31.01.24 22:35



Няма, щото никой не му дава... замисли се за тези контроверсни метаморфози.. ЛГ е маргинална личност, нищо не може да направи. Ще има война, и ще се премести поентата.



Тема Re: Нема никакви пари тука Навинови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано31.01.24 22:37



Саше, а усещаш ли се близо и ти да станеш като него?



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Мојата романса со коридор 8 свршинови [re: SashetoBE]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано31.01.24 23:10



Само не разбрах как точно ти е адаш Петар?
Или адаш на македонски е нещо друго?



Тема Re: Нема никакви пари тука Навинови [re: SashetoBE]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано31.01.24 23:18



Ауу , направо съм уплашен . От утре протестирам против ветото . Щом адашът така се разочаровал. А за Коридор 8; моля не спирай да го гледаш , не ни наказвай ….

и историята за твоя приятел от Кавадарци, дето му се канели на детето и мислели за българче . От 40 години слушам все гадни истории от българи посетили Вардарско . Още от времето на бай Тошо. Нищо не е почнало 2019.
И други “българофили “ ще излезнат един ден че са на удбашка пейрол . Поговорката ; Никога не е късно да се осереш.. което си го имал не можеш дълго да скриеш. Любчо за това ми е симпатичен , при него нещата беха много по открити и дори сега запазва добрия тон , Но това все пак е интелект , не средно статистически простак.
Богоевски е антипример, никаква поука за нас. Дори втърдява мнения и нагласи.. Не знам доколко ни разбираш ако го даваш за такъв .

Редактирано от torlakov-93629 на 31.01.24 23:23.



Тема Грешка Дарк [re: Darkages]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано01.02.24 07:40



сакав да кажам кардаш а напишав адаш, откако почнав секојденвно да читам балгарски, турскиот го заборавив, мака.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.