Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 26.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: komitaO3]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано10.02.24 23:14



Ще го преживеем и това . В училището на щерката някой си направил гъргара и открил фалшив профил на инстаграм на завършващ отличник на випуска , че отива да учи Gender Studies в местния колеж ( спасение за който не е приет никъде ) ….

Е , научих и че такава простотия като дисциплина са направили наистина. Децата най добре са намерили подход как да го игнорират .

Редактирано от torlakov-93629 на 11.02.24 00:46.



Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: torlakov-93629]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано11.02.24 13:30



И защо да няма Gender Studies, псевдо-научно ли е? Да закрият и цялата социология тогава.

***
Слава Україні!


Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано11.02.24 15:16



И какво ще работиш като го завършиш това?



Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: komitaO3]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано11.02.24 15:33



Специалист по джендъри.





„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: komitaO3]  
Автор nikolayds ()
Публикувано11.02.24 15:43



Я Гуугъл, я в училище да се възпроизвежда …
Не е да няма възможност.

И да не забравиш, навъртените 100—150х дълг за студентството, ще ги платят бунаците, работещи у Уол—март. ‘Щото нали нечестно да се моташ 4 — 5 години на парти и после да трябва да платиш сметката ;)



Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано11.02.24 15:54



Каквото си поискаш. Нали имаш диплома. Където работят и тези, дето завършват социология. А пък ако някоя партия те хареса, може да станеш и анализатор по телевизията.



***
Слава Україні!


Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: nikolayds]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано11.02.24 15:46



Златният милиард...в България е много подобно положението, може би дименциите са малко по-различни, аз примерно пътувам по мин. 100 км на ден да отида до офиса и обратно.
Проблема е - ще смогне ли този златен милиард да се самоиздържа, т.е. да държи под контрол напиращият сребърен милиард от Китай и ще успее ли да използва безплатно останалите 6-7 милиарда боси и гладни.



Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: NAVYBG]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано11.02.24 15:57



Става въпрос за изстискване до пръсване ан едно и също откритие, една и съща технология. ДВГ отива в историята, просто не мисля, че сегашните електрически автомобили са технологията, която ще ги замени.



Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: nikolayds]  
Автор Buyer (ентусиаст)
Публикувано11.02.24 18:08



Не знам къде си в САЩ, но не мисля, че е така навсякъде. На мен офиса ми е на 36 км, 25 минути от къщи и 90% от колегите не превишават 50 км. Не виждам нищо лошо или трагично в тези работи. Колата е свобода, а в страна като Америка с разпръснато ниско стоителство и лош публичен транспорт, направо жизнено необходима. Не съм фен на електрическите. Една от колите ми е хибрид, само защото Тойота вече не предлагат тук бензинови миниванове.





Тема Re: Ќе дадам еден показателен примернови [re: Buyer]  
Автор nikolayds ()
Публикувано11.02.24 19:39



Bay Area. Надолу в Лос Аджилис е по-зле.
Късметлия си.

….
Всъщност май статистически ти си горе долу в средата



Все пак късметлия.

Редактирано от nikolayds на 11.02.24 19:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.