Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Евреите санови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано18.10.23 22:15



И какво стана сега? Чия пиар кампания бяха тези уж 500-800 убити от уж израелска ракетна атака в болницата в Газа?

***
Слава Україні!


Тема Re: Евреите санови [re: NAVYBG]  
Автор dilber_tanasovski (минаващ)
Публикувано18.10.23 22:27



Сбърках адресата - беше за Взел-Далия. Иначе съм бил в Израел .Никъде по света не съм срещал такава искрена симпатия , както там, когато хораха разберат откъде сме.
Спомням си една около 60 годишна дама , когато ни чу ,че говорим със съпругата на български , веднага обърна на много добър, леко архаичен и много симпатичен български . Оказа се, че е напуснала България като бебе , но родителите и са я учили на български в последствие в Израел, държали са тя да го знае. На следващия ден разказах това на шофьора на таксито до летището - пак около 65 год. човек. Той ми каза , че неговоте родители са били от Италия и са бягали от Мусолини в Либия. И още каза така :
- Щом са я учили на вашия език , те са обичали страната ви.Моите никога не говореха на италиански, камо ли да учат мен и сестра ми.
С наши си евреи също съм имал работа и мога да кажа , че са почтени и честни поне колкото нас(българите) .



Тема Re: Евреите санови [re: dilber_tanasovski]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано18.10.23 22:32



Хубаво, ама видя до къде докара твоя погрешно насочен въпрос... Излезнаха големите простотии на антибългарина руския трол...



Тема Re: Евреите санови [re: dilber_tanasovski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.10.23 23:50



Ти си сбъркал, ама те с Куманича почнаха вече, отиде.



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Евреите санови [re: cumanich126454]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.10.23 23:52



Пикаеш по два пъти на вечер?


Ракията май ти е много днес, впрочем - от това може да е.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Евреите санови [re: MupaM]  
Автор dilber_tanasovski (минаващ)
Публикувано19.10.23 10:00



Ами те и мутациите са грешки на природата , но понякога са за добро- ето в случая поне стана ясен кой е форумната полова шпага, секс-машината, палавия богатир от Странджа Сакар. Познавах един такъв дето разпъваше подобни лакърдии , като попреминеше грамажа.. Викахме му Жоро Трибестана..

Редактирано от dilber_tanasovski на 19.10.23 12:06.



Тема Re: Евреите санови [re: MupaM]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано19.10.23 12:53



Изключително обидното и вулгарното в случая е, че тази работа на мен ми коства стотици часове абсолютно безвъзмезден труд, никога никой не се е почерпил дори 1 кафе за сметка на сдружението. Дори в няколко случая съм го спонсорирал... Абсолютно безобразие и идиотщина, тука дъно няма!
Аз от евреите само добро съм видял, и лично съм се убедил, че имат сериозен респект към България и българите, да не кажа друго по-силно.



Тема Re: Евреите санови [re: NAVYBG]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано19.10.23 14:49



Кво да ти кажа - ей тва ми излезе преди малко във фийда на ФБ:



Принт скрийн едно към едно, вижда ми се и име, и всичко.
Тва са хора не хванати от гората, а с квалификация, което значи и поне малко акъл. Весел елемент е, че аз ги познавам покрай времето, когато направиха една организация ИПСБ - Институт на професионалните счетоводители в България, сдружение с нестопанска цел, тоест по нашенския жаргон - НПО. "НПО" са от есперантски сдружения през любителски спортни клубове до туристически дружества и читалища (за някои, като читалищата, има специални правила, което не ги прави нещо коренно различно). А дето викаше един познат адвокат: "ами търговските дружества да не би да са правителствени".
Тука изобщо не коментирам еврофондове и €вреи, нали. Второто не е много ясно кои точно включва, първото според някои в отделни случаи вреди на конкуренцията или на разумните решения (ярък пример - субсидиите за земеделци), но явно в поста не се има баш такова нещо предвид.

Колкото до форумния колега, ако не е решил съвсем през просото да се прави на палячо, он си знае, ама за мен най-вероятното обяснение е наистина повечко ракия снощи. Ти му се палиш лесно и влизаш в тона му, имате си стари закачки, и те тека.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 19.10.23 15:18.



Тема Re: Евреите санови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.10.23 01:45



Друго имах предвид. Не са Богоизбран народ, а за Христос мислят, че е най-голямата измама в историята. По религиозна линия няма как да ги подкрепяме, независимо кой е вярващ и кой е проформа. Няма нищо подобно, че подобна държава им е обещана от Бога.



Тема Re: Евреите санови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано27.10.23 10:31



Имало я е в античността. Там са от преди раждането на първия Израел. Арабелите са абсолютно наясно с това. Дори нацистите и самият Хитлер, също са били в час в това отношение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.