Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Евреите санови [re: NAVYBG]  
Автор dilber_tanasovski (минаващ)
Публикувано18.10.23 19:22



Ти колко евреи познаваш?



Тема Re: Евреите санови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано18.10.23 19:36





Имате право на своето мнение. Но нямате право на собствени факти.

Тема Re: Евреите санови [re: dilber_tanasovski]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано18.10.23 20:39



Двама ми бяха колеги, и досега сме приятели. Един ми бе доставчик, и досега сме приятели. Друг идва тука да изнася лекции, и след това съдейства НПО, което ръководех, да спечели награда 8 хил швейцарски франка. Жена му бе щерка на спасен български евреин. Сигурен съм, че ако се видим, ще си стиснем ръцете приятелски. И още един, който аха да ми стане доставчик, и франсетата развалиха работата. А, сетих се и за една двойка от София, които имаха трагична съдба, но бяха много свежи и свестни хора! Защо питаш?



Тема Re: Евреите санови [re: NAVYBG]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано18.10.23 20:50



Друг идва тука да изнася лекции, и след това съдейства НПО, което ръководех, да спечели награда 8 хил швейцарски франка

Ясен си ми вече...

Жалък си... Продажник.

Имате право на своето мнение. Но нямате право на собствени факти.

Тема Re: Евреите санови [re: cumanich126454]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано18.10.23 20:58



Левунгер смотан и келеш!
Става въпрос за Сдружението на Българските Козметолози, а наградата бе от IFSCC - Lester Conrad Education Award!!! Ние всичките пари сме ги похарчили за семинари, никой не е барнал и 1 стотинка! Знаеш ли каква звучна псувня заслужаваш, лешпер смотан!!!


За твое сведение, печелили сме 2 пъти Ecaterina Merica Education Program, и също 2 пъти International Speakers Program! Щото никой не ни е дал и 1 лев от държавата!!!

Редактирано от NAVYBG на 18.10.23 20:59.



Тема Re: Евреите санови [re: NAVYBG]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано18.10.23 21:04



Става въпрос за Сдружението на Българските Козметолози

Ебати каузата...

Чудно ми е какво правиш в този форум? Защо не посещаваш някой форум за оформяне на окосмяването на женскаката вулва? Там ще си експерт

Имате право на своето мнение. Но нямате право на собствени факти.

Тема Re: Евреите санови [re: cumanich126454]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано18.10.23 21:05



Дам, може да давам ценни съвети на жена ти, например? Какво ще кажеш, импотентен идиот? Или на някое друго в рода ти с женска вулва, или дори на тебе, ако си с налична вулва? Искаш ли, а дебил кух смотан?
Каузата не ти е на ниво мозъчни клетчици, щото ги нямаш... ама нали си идиот, какво да те правя... освен да те понапсувам на всичко, дето го имаш!



Тема Re: Евреите санови [re: NAVYBG]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано18.10.23 21:19



Дам, може да давам ценни съвети на жена ти, например?

На мойта жена сам оформям прическата на вулвата (е, там е пълна подстрижка до голо). С помощта на лазерен епилатор се довършва окончателно. В тази област вече имам претенция да съм експерт. Прати жена си да провери...



Имате право на своето мнение. Но нямате право на собствени факти.

Тема Re: Евреите санови [re: cumanich126454]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано18.10.23 21:26



Виж, минаваш всички граници, дори в този шибан форум, не се ли усещаш? Изложи се като пълен идиот! НПО-о се грижи за обучението на технолозите на козметичните компании в България, за да ги направи по-успешни и добри. Познат съм в целия бранш, както и в Румъния. Изложи се като кифладжия, много жалка натура си. Какво ще проверява жена ми на един пенсионер, който твърде вероятно му е останало само пикалото като функция... Виж се какъв си кух и безсмислен!
Нали ти казах, че АЗ ти плащам пенсията! И на поне още 20 като тебе! Щото майка ми и баша ми се споминаха отдавна. Заради такива пенсионери като тебе! Не можаха да ги изучат, щото то не може всичко. Дебилите не подлежат на нищо!



Тема Re: Евреите санови [re: NAVYBG]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано18.10.23 21:37



Какво ще проверява жена ми на един пенсионер, който твърде вероятно му е останало само пикалото като функция...

"Пикалото" го прави всяка вечер. Повтарям: всяка вечер. Доста често и по два пъти на вечер. А в някои случаи по тройка на вечерта. А ти кога си го правил по три пъти? Помниш ли?

Имате право на своето мнение. Но нямате право на собствени факти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.