Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Предизборно мълчаниенови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано04.10.23 20:28



Друг път - наближат ли избори, голям форумен вой. Сега - нъцки

Що така, колеги? Явно сте фенове на Фандъкова, Портних и Славчо Атанасов

Майтапът настрана. Такъв цирк скоро не е било.



Тема Re: Предизборно мълчаниенови [re: goga]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано04.10.23 20:48



Вярно си е, още повече, че тука има хора, които дето се вика - от първа ръка може да се изокат! Мегацирк, и то тепърва се почва. Където и да се огледаш ще е шоу не, а шоа на куб (трета степен)! София ще е уникално с кандидати като телевизионер, ДеСар, синдикалистка и кой знае какви други мишоци, но за мен има един изявен кандидат, който дори няма да иде на балотаж - проф Лилков.
Пловдив ги загледах онзиден по НТВ или БТВ в неделните им блокове - всички са Капо ди тути капи

. Общината е фалирала практически, с кмет на ГЕРБ, който е ясно кой го държи, сега нов такъв пак от същата партия... А с тоя забатачен град ме е страх как да се придвижа в него...
И Варна е подобна, там Портних трябва да стане клиент на европрокуратурата, ама пак го издигат. Несебър хванаха едни 200 К евро, обаче се говори, че сегашния кмет, дето го избраха докато бе в килията, пак ще си го изберат.
Чета по ФБ мегациркове и по другите общини... Явно благинките са супердупер!

Редактирано от NAVYBG на 04.10.23 20:57.



Тема Re: Предизборно мълчаниенови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.10.23 21:24



За клубните членове не знам, ама 'неска гледам, че Дани Каназирева кандидатствала за прокурор. Насити ли се на политика...

П.П. Кой го държи нашия кмет?



У Шопско чакам балотаж между синдикалистката Ванчето и Терзиев, ама кой знае...

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 04.10.23 21:24.



Тема Re: Предизборно мълчаниенови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.10.23 21:26



Какви страсти? Сглобката печели. Нали не мислиш, че има противопоставяне Терзиев-Хекимян? Тези двоицата сутринта не благоволиха да присъстват на предизборно студио в БНТ. Ваня Григорова напусна студиото... Остана само Диян Николов да си си обясни позицията. Бойко подарява София на клана Терзиеви.
---
А през това време други неща се случват в татковината ни - Сглобката предаде българската енергетика, за да усвои (със своите фирми) някакви си 4 млрд. лв. он някакъв си План за възстоновяване (Ковид отдавна мина). Май ще се наложи да има Втори народен съд за предателите на българските интереси. (задъжително с връщане на смъртното наказание). Така си мисля, когато съм гневен.

Имате право на своето мнение. Но нямате право на собствени факти.


Тема Re: Предизборно мълчаниенови [re: MupaM]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано04.10.23 21:44



Ванчето няма да стигне до двуцифрен резултат. София никога не е била червена, няма и да бъде. Така че балотажа ще е десар-, да видим дали бившето бтв ще се сбори за това място. Все се надявам, че проф Лилков ще го докара, ама...
Вашият кмет го държи в джоба си проксито на Боце - също бивш пловдивски кмет, с хотел Империал. И аз съм бил там - не е зле. Никак не е зле. Но да каже комитата, той го знае по-така отвътре.



Тема Re: Предизборно мълчаниенови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано04.10.23 23:06



Аз се надявам Лилков да спечели… ще видим



Тема Re: Предизборно мълчаниенови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано05.10.23 02:45



Този, май, изглежда най-нормален. ДС--чадото и мазната тв-муцуна са пълна гавра с избирателите.



Тема Re: Предизборно мълчаниенови [re: NAVYBG]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано05.10.23 03:02



Градът ни е тотално забатачен. Факт. Гербаджиите в момента искат да го харижат на деятел от таекуондо средите- районен кмет, за когото не съм сигурен има ли капацитет да управлява цял град. Стане ли той, пак същата група около Хотела ще е на власт, нищо, че уж не било тъй.

Алтернативата, обаче, е като фрийк-шоу: вечният кандидат за кмет Славчо Атанасов - този път, подкрепен от група, дето знаят как се работи в секциите в Столипиново

....та, може и да стигне до балотаж.

Слава Богу, Манол Пейков го прецакаха неговите хора
Както и Дани Каназирева - всеки, който се е подложил на Баце, накрая е използван и захвърлен. Много се надяваше горката тя да е негов кандидат.

Не знам, не знам.

Но си мисля, че този път кандидат на герб трудно ще спечели балотажа.



Тема Re: Предизборно мълчаниенови [re: MupaM]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано05.10.23 03:04



Изводът за Дани Каназирева какъв е: не си купувай фабрика на 8-ми септември





Тема Re: Предизборно мълчаниенови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.10.23 07:49



Ама пък има интрига в София. Дори "мазната тв муцуна" може да изскочи напред.

Дето "Цецка в панталон - ето ви Антон".
Лилков може да получи гласовете на разочарованите от "десаря", колкото и да пречи това, че не е подкрепен от "истинска" голяма партия. Терзиев обаче си е фаворит, а Ванчето не може да победи - по причината, посочена от Нейви, - но доста хора я харесват и мисля, че има добри шансове за "двуцифрен резултат".

В Пловдив кво - ГЕРБ пак. Поне за тоя Димитров - я, и той Димитров като Здравко - се чуват добри неща като районен кмет. Но то в началото, и особено на избори, така се говорят добри неща.

Приемаме, нали, че в големите градове поради наличието на много гласоподаватели и наблюдатели от партиите не може да се правят такива фалшификации или "покупки", които сами да предопределят резултата. Което се чува за малките - ей, преди няколко години в Симитли май имаше някаква драма с независими наблюдатели и кметски син - кандидат за нещо си, дето аха да не го изберат, въпреки известния брой зависими служебно от татко му и реално гласували за него по тая причина. ;)

В училището на дъщерята около 15 септември имаше драма със занималнята - разтуриха групата за занималня на "нашия" клас и я пръснаха по другите класове, та насред всичкия вой и крясък една от мамите предложи да се обадим за съдействие на един от другите кандидати, Старибратов, за съдействие, нали е работил в образованието. Но не се стигна дотам. Имат го за свестен и него явно, но човек никога не знае. И Славчо също има реноме по-скоро на свестен, аз дори го обмислям като вариант за гласуване пак, както когато на балотажа с Тотев не му стигнаха 1500 гласа. Майка ми тогава цял първи мандат на Тотев мърморИ какви били той и майка му, обаче да гласува - не можах да я изкарам.

В Пазарджик също не виждам интрига - Тодор Попов, който отдавна си е една истинска вечна Амбър, пак е кандидат.

В последно време става така, че в Пазарджик познавам повече кандидати в изборите (по работа), отколкото в Пловдив, където цял живот живея.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 05.10.23 07:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.