Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Петър Колевнови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.07.23 08:40



Големи истини казва в това издание на Коридор 8 Петър Колев. Все повече ми се издига в очите.



https://www.youtube.com/live/aHCr_ZZN7X4?feature=share



Тема Re: Петър Колевнови [re: goga]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано18.07.23 11:20



Познавам го лично. Да, пичага е. Но и има зад гърба си търговийката с паспортите... а може би не само в миналото...



Тема Re: Петър Колевнови [re: NAVYBG]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.07.23 12:43



Като ти излезе име, че сестра ти е курва, иди доказвай, че нямаш сестра.



Тема Тои индиректно казва че всичките паринови [re: NAVYBG]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано18.07.23 14:09



от паспортите са ги инвестирали в каузата, штото не са имали източници на финансиране.



Тема Re: Петър Колевнови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.07.23 15:54



На мен също ми направи добро впечатление в Коридор 8, досега ми изглеждаше пО въздухар. За търговийката нищо не знам.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Петър Колевнови [re: MupaM]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.07.23 16:44



В рсм съберат ли се трима българи неизбежно става интрига: двама злословят за третия.
Не го знам какъв е,но е прав: там не остана неоплют от тамошните българи българин. Всеки плюе, критикува, а насреща той нищо не дава.
Дори за Пендиков бяха на път да пуснат слух, но се усетиха, че е прекалено.
Кой не беше оплют: Владо Перев, Панде Ефтимов, Младен Сърбиновски, Виктор Канзуров ли....

Редактирано от goga на 18.07.23 16:51.



Тема Re: Петър Колевнови [re: goga]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.07.23 17:01



...Драги Каров...



Тема Re: Петър Колевнови [re: tuzlija-179435]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.07.23 16:59



И на него му намират мааната: неук бил, не можел да говори и т.н.



Тема Re: Петър Колевнови [re: goga]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано18.07.23 17:13



Аз казах, че е пичага. Да, използвал е средства за каузата, но го казах точно, че е тъмна част. Няма да коментирам другите споменати тук.
Само ще кажа нещо интересно - бях шашнат когато се видях севте с Виктор Канзуров, и като ми разказа, че е следен! Не вярвах, викам си - филмирал се е, горкия. Недоумявах как в 21и век нещо такова се случва...
До голяма степен не харесвам черногледството му, но явно е точно или почти точно така. Всичко читаво си е било камшика оттам, остават като една черна дупка на политическата карта на Европа.



Тема Мислам че Петар Колевнови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано19.07.23 00:31



е наполно прав че актулната блгарска стратегија и тактика по отношение на македонизма е савсем правилна, в смисал тои да биде уништожен или поне, в прва стапка, неутрализиран като водешта идеологија в државата.
Имам предвид патја които е начертан и условијата които се поставени в процеса на пристапвана кам Европа. Можем евентуално да се оптитаме с прекасване на европсјкиа проект но не виждам че това бих могло да не спаси на среден рок.
Од това което виждам до сега, не сам убеден че балгарштината би могла да привлече масово македонци или граждани на македонија да преминат на “техна страна“ но сигурно може да прави сопки и блокади , но и да сотрудничи со албанците и евентуално да ја растури државата окончателно.
Искрено, аз не виждам как блгарштината и македонизма би можеле мирно да коегзистират и притова државата да просперира, отгоре и албанството заедно с тези две каузи. Както го чувам Колев, тои почти и не крие че изопшто не го интересува напредака на страната (не знам как си мисли тои че ако македонија пропада блгарите в неа ште просперират ?) , чувам кауза, историја, реванши ипр. Все едно сме 1915 година.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.