Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 23.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Еваланови  
Автор Buyer (ентусиаст)
Публикувано16.07.23 02:43



Евала на тази жена, изкефи ме какво му е казала на Радев. Точно за същия пример си мислих онези дни - ако Русия ни нападне и окупира Варненска област, президентът ни ще свали ли гащите и ще настоява ли за спиране на военните действия и за преговори? И ще укорява ли външния ни министър, че ходи навсякъде да проси оръжие и Европа ни плаща войната?




Редактирано от Buyer на 16.07.23 04:11.



Тема Re: Еваланови [re: Buyer]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано16.07.23 06:04



И да не е примерът с Путин, а с Ердоган и Юго-източна България - същото е: да искаш мир, за да озакониш агресията.
Не е работа на Радев да дава геополитически наклон по тема, по която е много малък.
Виж, да се защитават българските интереси / които не са украински/ е едно, но да правиш шпалир на Путин е съвсем друго.

Редактирано от goga на 16.07.23 08:13.



Тема Re: Евала [re: Buyer]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано16.07.23 06:26



И тая мърша я е срам от българското знаме:



безпредметно да ми плямпаш за България. Не, такава, каквато ти я виждаш, аз я презирам.

Тема Re: Еваланови [re: cumanich126454]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.07.23 08:20



Кажи за изцепката на Радев по-добре.
К**ът на Рожен и мен не ме кефи.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Еваланови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.23 09:34



Това не е срам от българското знаме, а неприятен привкус от балканската липса на мяра, комплексарщина и грандомания.
Северна Македония е пълна с мега-пилони с мега-байряци.



Тема Re: Еваланови [re: cumanich126454]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.07.23 09:42



Куманич, ето ти пилоноугоден отговор, ако не си го видял (ако не върви навсякъде с оня от твоя пост) - да се накефиш.



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 16.07.23 09:44.



Тема Re: Еваланови [re: MupaM]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.23 10:37



В книгата за вече заличеното с.Тъмръш пише, че преди 150 години "чевермеджии" значело банди чапкъни и пущраци , които имали хоби да щъкат из горите и да въртят чевермета с крадени агнета и ярета. Шумкарите - също. Славчо Трънски в спомените си се оплаква колко тегаво е да се яде агнешко без хляб.Чевермето не е било ядене на обикновените непроявени криминално хора.
Сега на Рожен чевермето било по 70(седемдесет)лева килограма!



Тема Re: Еваланови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано16.07.23 10:52



А някои плюскат пица с кристали....

безпредметно да ми плямпаш за България. Не, такава, каквато ти я виждаш, аз я презирам.


Тема Re: Еваланови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.23 10:57



И солта е кристал.



Тема Re: Еваланови [re: Buyer]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано16.07.23 10:57



Евала на тази жена, изкефи ме какво му е казала на Радев.

Сигурен съм че същата жена ще чака с букет цвета братушките на варненския кей и ще инициира подписка за връщане на старото име на Варна. А именно град Сталин.

безпредметно да ми плямпаш за България. Не, такава, каквато ти я виждаш, аз я презирам.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.