Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 22.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Американците са по-големи комплексаринови [re: tuzlija-179435]  
Автор el_sofia (пристрастен)
Публикувано17.07.23 10:52



Фактът, че грантовите медии и др. оплюха инициативата показва, че издигането на знамето има смисъл. Все пак у нас има българи, които се изплюха в лицето на западните ибрикчии и техните чорбаджии. Не чужденците са тези, които ще ни учат какво да става у нас. Не хора с типичните български имена Джасим, Паси и др. ще ни поучават.



Тема Re: Май тая плонжира за грантнови [re: el_sofia]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.07.23 11:35



Не гледай най-гласовитите, а масата.



Тема Re: Имаш ли представа какво е Русия ?нови [re: el_sofia]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.07.23 11:44



Иска ви се, но няма да стане. Русия сбърка и сега е грехота да бъде оставена току така. Тази работа с бизнеса се отлага за неопределено време. Руснаците били много издръжливи? Чудесна, ще видим(





Тема Re: Имаш ли представа какво е Русия ?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано17.07.23 11:57



Абе, ти каква чешка пиеса си написал...



САЩ и Русия са стари съюзници и комуникацията, а и търговията, на най-високо ниво никога не е спирала. И едва ли ще спре.



Тема Re: Имаш ли представа какво е Русия ?нови [re: sofijanec]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.07.23 12:29



Какво неясно има?
На луд не се помага.
Русия ще си плати и тогава може търговийка....
Пък и нали уж си бяха самодостатъчни?



Редактирано от tuzlija-179435 на 17.07.23 12:33.



Тема Re: Имаш ли представа какво е Русия ?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано17.07.23 12:26



Мисля, че тая работа с биснеса не се отлага. Нищо повече.



Тема Re: Имаш ли представа какво е Русия ?нови [re: sofijanec]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.07.23 12:33



Може много работи да си мислиш...



Тема Re: Имаш ли представа какво е Русия ?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано17.07.23 13:04



Да, така е.





Тема Re: Еваланови [re: goga]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано17.07.23 17:14



то въпроса беше малко принципен - с кухи аргументи излизат хора, които са или тъпи /като въпросната мацка/ или провокират /както македонистите например/. все едно аз да река примерно на колегата куманич - абе, ти ако сега беше жена, дали щеше .... и т.н.
радев може и трябва да го тупат хора с акъл. не разни тъпани да празнодумстват и да става махленска разправия (както нормално вървят нещата при нас).
а за балтите - да, мисля бая бяха напълнили гащите в началото на войната. та дедо байдън трябваше на няколко пъти да ги успокоява с лафове, че нато щяло да пази всеки сантиметър от територията си.
а ние нашата работа сме си я свършили - десетилетия мощно целуване на евроатлантически г*зове /което продължава и в момента/, за да си извоюваме правото да сме под "ядрения чадър". какво са правили през това време украинците /или какво там са целували/, нито знам, нито ме интересува, но разни родни празноглавци да ми правят тъпи сравнения, или пък зеленски да ни идва тука на крака и да ни вкарва в някакви паралелни вселени как нашата армия и пет пъти по-силна да била пак нямало нищо да направи на руската, нещо ама никак не ми минава.



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Re: Еваланови [re: tormentor]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано17.07.23 17:18



О, аз съм много спокоен. Дори руснаците да ни нападнат съм сигурен, че само нашия клуб ще ги измете обратно в морето. Зер, що милитаристична енергия се върти тук.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.