Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 21.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Еваланови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.23 12:04



Братушките на Русия не сме ние, а сърбите и само сърбите.



Тема Re: Еваланови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано16.07.23 12:13



Така е. Когато не можеш да достигнеш висините на някого, опитай се да го принизиш до собствената ти кочина.

***
Слава Україні!


Тема Re: Еваланови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано16.07.23 13:47



И солта е кристал.

Нямам предства какви са били кристалите, но едва ли са обикновена сол. Щото солта не е за оргии, както твърди сегашната част от сглобката:



П. П. Досега си мислех, че наистина са плюскали пица поръсена с някакви кристали. След бърза проверка установих, че "пица на кристали" било вид дизайнерска дрога.

безпредметно да ми плямпаш за България. Не, такава, каквато ти я виждаш, аз я презирам.

Редактирано от cumanich126454 на 16.07.23 13:53.



Тема Re: Еваланови [re: cumanich126454]  
Автор bajganjo1-200904 (ентусиаст)
Публикувано16.07.23 14:12



Защо Сталин? Направо Путин е най-добре.



Тема Re: Еваланови [re: goga]  
Автор Buyer (ентусиаст)
Публикувано16.07.23 20:41



За мен като вероятност (колкото и малка да е) е по-вероятна руска атака от турска. Руснаците имат значим брой прецеденти на бомбардиране на българска територия, в частност Варна - справка Първата и Втората световна война.

За мен е малко смешно как се изпокриха руснаците - путинисти в САЩ. Не се обаждат никакви, но разделенията са ясни. Две приятелски семейства престанаха да ни се обаждат, въпреки, че сме показвали голяма толерантност по въпроса. Гузен негонен бяга. Но има и много руснаци тук, които са анти Путин. Един познат вчера постна снимки от Таджикистан, сигурно използват страната за срещи с родители или братя/сестри. Имам състуденти-руснаци, които се прибраха от САЩ в Русия, колко ли съжаляват сега.



Тема Re: Еваланови [re: Buyer]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано16.07.23 20:51



За мен като вероятност (колкото и малка да е) е по-вероятна руска атака от турска.

Не бой се, те ще се разБерат... Варненска област ще е руска, а Бургаска - турска. Руско-турската граница ще е по билото на Стара планина.



безпредметно да ми плямпаш за България. Не, такава, каквато ти я виждаш, аз я презирам.

Тема Re: Еваланови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.23 21:22



А китайско-финландската по Урал ли ще бъде?





Тема Re: Еваланови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано16.07.23 21:45



А китайско-финландската по Урал ли ще бъде?

Мислиш на китайско -френската? Фините никой не ги брои за некакъв фактор

безпредметно да ми плямпаш за България. Не, такава, каквато ти я виждаш, аз я презирам.


Тема Re: Еваланови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.23 21:53



В сравнение с турците поведението на руснаците е педераска и курвенско .
В момента Путин не признава границите с Украйна и договора, подписан от предшественика му Елцин в 1991и напада Украйна след 23 години.
Границата с турците е същата, както сме се уговорили през 1915 , а догово, който си важи подписваме 1925.



Тема Re: Еваланови [re: Buyer]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано16.07.23 23:40



не мога да разбера едно нещо - тая мацка вместо да му тресне една звучна и сочна попръжня на бай радев, по повод нездравото му русофилство, защо аджеба задава някакви силно хипотетични въпроси. как точно путлер ще окупира варненска област, след като това ще доведе автоматично до война между русия и нато?

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.