Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 07.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема А сега накъде?нови  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано02.04.23 21:04



Е, гласувах.
И кво...!?

До тук беше състезание, то приключи.
Кой как се представил не е важно, а как избраните ще теглят каруцата.

40% и повече не е никак лош процент гласували. Нямат никакво оправдание за липса на представителност. Като по цял свят с два ясни водача, общо 50% държат. Истински добър, демократичен вот. Още повече - про-европейска, про-западна, про-НАТО и всичко което света очаква да види засвидетелствано от българския избирател повече от категорично.
Аз няма как да не съм доволен от народа си.

Те сега какво ще направят, защото въпроса "кои са ТЕ" вече не съществува.
Чакаме с нетърпение да я почнат - оправията.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.04.23 21:11



След 6 месеца пак ще гласуваш

хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним


Тема Re: А сега накъде?нови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано02.04.23 21:12



С този народ, така представил се на това гласуване, ще го преглътна.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.04.23 21:17



А аз съм любопитен как Коалцията на войната ще приеме държавен бюджет с 3% дефицит... Но ми се струва, че дори Иван Костов ще се откаже да гласува повече за тях. (ако държи на думата си)

хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним


Тема Re: А сега накъде?нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано02.04.23 21:48



КК какво щеше да прави с бюджета, казвал ли ти е?

***
Слава Україні!


Тема Re: А сега накъде?нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.04.23 21:54



Не, не ми е казвал (а защо си мислиш, че се познавам с него, че да споделя с мене?). Лично аз съм радетел на принципа, че трябва да се простираш според чергата си. Демек, не трябва да харчиш повече отколкото изкарваш. Това го казвам от битието си на предишен стопански ръководител от нисък ранг. (а и като настоящ глава на семейство). Така, че и 3 % дефицитет е неразумно.

хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним


Тема Re: А сега накъде?нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано02.04.23 22:05



Не ти е казвал защото не знае и не го интересува. Той никога не се е готвил да управлява.

***
Слава Україні!


Тема Re: А сега накъде?нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.04.23 22:09



Ето едно негово мнение от миналата година (което е популстко все пак):

Той припомни още за предложението, което направи "Възраждане“ в 47-то Народно събрание, и което беше отхвърлено, за намаляване на ставката за ДДС на 0% за храните от малката потребителска кошница, за лекарства, битовите сметки за ток и вода. Това е мярката, която от политическата организация предложиха точно за подпомагане на пенсионерите и на хората, живеещи под социалния минимум. Чрез нея щеше да се увеличи покупателната им способност и с парите, които имат, щяха да могат да си закупят повече.



хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним

Тема Re: А сега накъде?нови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.04.23 22:23



Кратка равносметка за тази вечер: Уж "Коалицията на войната" (ПП # ГЕРБ) победи категорично и безусловно, пък тук във форума 90% постовете за изборните резултати са за Костадинов и Възраждане? Странно! Може би колегите усещат с кожата си накъде вървят нещата?



хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним

Тема Re: А сега накъде?нови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.04.23 22:39



Аз само да кажа, че избирателната активност е много под 40%. Иначе последните 5 избори, изтървах само едни, щото честно казано ме домързя. Днес пак гласувах.
Иначе много кефят коментаторите тази вечер. Всеки луд с номера си, повечето не знаят къде се намират. Голяма веселба. Аз се сърдя чат-пат на нашия клуб, пък то по нейшънъл телевижънс, същата трагедия.
Днес гледам по Главната, цели политически щабове жулеха кафета. Баси, то и изборите не са такива, каквито бяха. Аз като правех избори, не можех да подам нос извън щаба. Голям смях.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.