Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гърция линови [re: cumanich126454]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано06.05.23 07:01



Още ли благовееш пред фюрерчето;)……?!
Явно си мисли ,че е на конкурс за скропоговорки Копейката:)))



Тема Re: Гърция линови [re: cumanich126454]  
Автор burdzan93344 (ентусиаст)
Публикувано06.05.23 07:55



Костадинов всеки път дава различна численост на българското малцинство в Гърция - един път са 500 000, друг път 250 000, както в това интервю казва, трети път са 400 000. Нещо числата варират, ясно е, че никой не може да каже колко са точно, може би се е присетил за книгата на Георги Даскалов "Българите в Егейска Македония - мит или реалност", където той дава същия брой и на момента е решил се позове на нея. Но според мен Георги Даскалов не е прав, много повече са, не знам защо с такава упоритост я налагаше тази бройка.



Тема Re: Гърция линови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано04.06.23 06:55



Грубовци, Енидже Вардар
"Rosen Chepilski Ти си сериозен човек, нима смяташ, че подобна дейност не се следи, отвсякъде...и че аз не си давам сметка, за това. През 2021 г. прекъснах пътуване от Кавала за Енидже Вардар, по предупреждение..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.