Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: nikolayds]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано29.03.23 12:44



39% за помощ на съюзник от НАТО, сметай колко ще гласуват за оставане в НАТО.

То има такъв въпрос в проучването и отговорът е 55%, нема кво да сметаме.

А Копейкин е изключително неприятна личност, боравещ с опорки, лъжи и манипулации. "Широката" му подкрепа е 10-12%, колко да е широка? Може да се хареса само на човек, който изначално страда от липса на информация или от дезинформация, демек чете такива медии.



Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: leyte]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано29.03.23 15:52



Не знам какво пушиш; каналите тук са пълна трагедия . Кой кого гръмнал в гетата , протести на лесбийки. ..Отдавна се махнахме от тях. Жената много мрънка и накрая взех антена за основните , да си гледа Оскарите веднъж в годината и Супер Боул-а. ( е , него гледам) .
Не му прави реклама на този Костадинов с нашите канали .





Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: torlakov-93629]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано29.03.23 16:35



Това, което винаги са ме впечатлявали са включванията от терен - само тема, без с сценарий и директен контакт с участниците на място. Живите предавания вместо политическото шоу с напудрени физиономии и диригираните участия.
Оскарите си ги гледайте Вие. Аз примерно и "Тур Дьо Франс" като гледам не следя класирането, а пейзажите, следя по картата местата и локациите, къщите, градините, хората.

Това "пуша" и друго не ме кефи.
Е, няма толкова живи предавания колкото по "вашите" канали, при това местните и си ги гледам за кеф.
Може... На место може и да е по-друго, може би зависи и кой ти е дилъра, не дали смучем от едно и също.



Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано29.03.23 16:45



В България живите предавания са гротеска. Особено когато са всички медии на куп. Нещо като вътрешноведомствено състезание по глупост. Гулю-гулю-гулю. "Как се чувствате", "изпитвате ли вина", са ми любими. Като тамериха Сашко от Перник, беше върха. Спасителите не се сдържаха и искрено в ефир се възмутиха на тъпите въпроси и неадекватността на репортерите. Та ей това го изкопирахме, щото медиите ни са по американски образец. Ама това че в Африка растат банани, не означава, че ще растат и тук. Ако търсиш новини за БГ, пускаш си централната емисия на БНР. Класиса. Добре подбрани гласове, перфектен тембър, отбрани новини, представени безпристрастно, само най-важното и криминалната хроника, сбутана най-отзад.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов


Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: leyte]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано29.03.23 16:48



Брей, къде Ямбол къде … говорехте за Костадинов и литнахме на Тур Де Франс. За политика тук са напълно , че и бетер нас . Дон Лимон и Барон Портокал.
Иначе спорта е далеч по ефтин чрез нашите канали; имат почти всичко за света , което ме интересува на 1/10 цена и супер дефиниция. Плюс това и на файлове , които можеш да гледаш когато поискаш .
Я кажи сега какво разбра от мисълта на Байдън по CNN, ще измести ли нашият Бай Тошо в библиотеката ти …



Редактирано от torlakov-93629 на 29.03.23 16:48.



Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.03.23 16:48



В България живите предавания са гротеска.

Сутринта по бТВ имаше живо предаване между отборите на ПП-ДБ и ГЕРБ-СДС. Веднага превключих на друг канал... Но после прочетох за този дебат на живо:

"Възраждане" спечели дебата между ГЕРБ и ПП

https://glasove.com/novini/vazrazhdane-specheli-debata-mezhdu-gerb-i-pp

хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним


Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано29.03.23 16:53



Дебата протече на ниво 3 клас. Не разбирам как може това да са представителите на двете водещи партии. Всъщност много добре разбирам и затова пиша черногледи прогнози. Майтап ни се струва, но ще става по-зле.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов


Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: komitaO3]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано29.03.23 16:55



Говорим едно и също, но на различни езици.
Това имах предвид и с примера за "дилъра".
Хем и ти го каза - реалността не е приятна и колкото се мъчат тук да ти я изкарат различна, тя си прозира. Личи си.
Там е същото и опираме до "мат"р@ла", който също няма как да е много по-различен. Но... Разлики има. От къде са?
Според мен само в манталитета.
Две приятелчета, тук все не им отърваше нещо. Едното замина първо за Холандия и скоро изтегли и второто, на готово. Като питах първото, вика - по-добре съм. Питах го за второто и ми вика - ми той и там все си мрънка.
Та, като само си мрънкаш, ти където и да идеш все ще си мрънкаш, но истината не е в твоето мрънкане, а в действителността видима от мизансцена в живите предавания. Дето си върви преко твоите желания или виждания.
Анадън му?



Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано29.03.23 16:58



Да де, но е като да не срещаш множество можещи и успели хора, ката ден, нали? А нагоре това, което е избило е....

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов


Тема Re: K. Костадинов в Нованови [re: torlakov-93629]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано29.03.23 16:59



През това време гледах пряко предаване на детско, колоездачно състезание в Аризона. Бас държа, че би го имало, има го и ще го има въпреки Байдън.
Така на времето гледах по вашите телевизии футбол (сокър) за деца от детска градина ли, първи клас ли - 6 годишните. Само след две седмици организирах и частично спонсорираха първото подобно в града за местните клубове.
Тук децата започват тренировки от 6годишни, но БФС няма за началните години първенство или съревнования организирани.
От тогава минаха 15 години и подобни турнири вече имаме 15 на година минимум с участници от цялата страна. На времето с тия покрай мен тогава бяхме първи и единствени. Нашия турнир още се тачи и продължава под егидата на Фенклуб Ливърпул в Пловдив вече.
Аз се махнах, защото не мога да гледам как родители насъскват български деца да се обиждат един друг и дерат гърла в обиди
За култура на камюнито говорим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.