Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 19.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Справка,нови [re: MupaM]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано02.03.23 14:10



когато казвам македонци, мислам на фиромите, на нас. Не на всички македонци.



Тема Лошото е че и нашиа актуеленнови [re: kuduger965O6]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано02.03.23 14:14



“елит“ т.е. децата на червената боржуазија и по некој чушкар или доматар от Струмишко некак така си го претсавјат. Демек , нашите башти го лажеха този беден народ, мотаеха го, измисљаха го и кво ли оште не. Но, ние през цјалото време знаехме какво правјат те и не си вјарвахме чак толкова. Сега се налага да обрнем приказката, как е дошло така е отишло, ништо като хич.
Е сори, ама ние си повјарвахме, сега кој ви ебе.

Редактирано от SashetoBE на 02.03.23 14:16.



Тема Данови [re: MupaM]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано02.03.23 14:18



де



Тема Re: Лошото е че и нашиа актуеленнови [re: SashetoBE]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано02.03.23 14:40



Финале гранде, щях да се задавя с кафето си


Викаш, сичко читаво или е бегало, и подгрява да забегне, не да остане в тази забегната држава?
На мен ми е странно поведението на албанските партии. Защо държат на това статукво, като няма албанец, който да не е наясно със сръбската доктрина! Може би захлебиха и те доста, и не им се мърда от топлите местенца. Чета за скандали с някакъв Груби и брат му ли, сина му ли...



Тема Ами, вече нјама какво да загубимнови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано02.03.23 14:43



нито можем нешто да добием. В смисал като општество или като обштност. Едни такива нешта катастрофични стават тук че просто ми е зле когато се сабуда на сутрин. Поросто ми смрди на мрша.
Примерно, некои си “хакери“ от не знам си каде всеки ден когато им хрумне, пускат маилове до почти висчки наши училишта с предупреждениа че “Во вашето училиште е поставена бомба“. 6 месеца на ред, всеки ден, децата ходата в училиште сутринта, след 2 или 3 ти час пристига предупреждението по и меил, училиштето се празни, децата си ходат у дома, полицијата, до вечера уж проверјава всеко едно училиште, демек дали имало бомба или не ! 6 месеца, всеки ден !
Примерно друго, правителството ограничи цената на белиа хлјаб от 450 гр на 1/2 евро штото разбра че народа е станал толкова беден че не може да плати 3/4 евро за една “векна от 450 гр“ (а да си кажем право, боже ме прости , но това не е хлјаб а некаква смесица от каучук и адитиви, това нешто не се јаде !)

Мојта жена сега меси леб у дома (което само по себе не е нешто трагично), не зашто не мога да купа леб од 1 ЕУР а заштото хлјаба не става !



Редактирано от SashetoBE на 02.03.23 14:51.



Тема Павле, ти виждам си се задалбилнови [re: NAVYBG]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано02.03.23 14:51



в нашите нешта. Абре човек, зашто ти требва такава беља ? Вредно е за здравето.



Тема Re: Ами, вече нјама какво да загубимнови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано02.03.23 16:51



"Мојта жена сега меси леб у дома (което само по себе не е нешто трагично), не зашто не мога да купа леб од 1 ЕУР а заштото хлјаба не става !"

Саше, това е бъдещето на глобалния консуматорски свят, не е до парите, а до "фейк-храната", която все повече ни залива. Аз затова вече сам си произвеждам зеленчуци и картофи за семейството, не, че не мога да си купя, но защо да купувам боклуци? С хляба е същото. И т.н. Който яде месо, да му мисли. Там хептен са ударили през просото.



Тема Re: Павле, ти виждам си се задалбилнови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.03.23 17:50



Аз па меся хляб (и кекс), а мойте хора предпочитат фабрични, смятай. ;)

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Васко Евфтов снощинови [re: NAVYBG]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано10.03.23 11:52



Васко Ефтов му кажува на Пацко Трајанов дека ВМРО е најзаедничката историја со Бугарија, стариот УДБАШ почнува да се препотува, да се туфка, да му станува незгодно итн итн...


След 26а минута става интересното...

Редактирано от NAVYBG на 10.03.23 12:39.



Тема Българският КИЦ Скопиенови [re: NAVYBG]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано17.03.23 14:58



Онази вечер са го разбили нещастниците, това е директен удар срещу България! И ако отново се натвори нищоправене в Скопие... Реакция на министъра на външн. работи:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.