Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 20.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ох...нови [re: nikolayds]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано14.02.23 21:40



е ти предполагам пазаруваш от костко, значи си едно ниво над тия



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Re: Ох...нови [re: tormentor]  
Автор nikolayds ()
Публикувано14.02.23 21:45



От Амазон основно, че уалмарт ми е скъп вече.

Жената от Коско и местната версия на Холфуудс и самият Холфуудс. И при нея пропагандата за “органик” продукти я е завладяла.

Майтапа настрана, но ме е срам като американски гражданин от такива чиновници.



Тема Re: Ох...нови [re: nikolayds]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано14.02.23 21:49



Радев не приема чиновника. На Радев му звъни американския посланик и той приема, който му доведат. Въпроса е, защо българския президент приема който и да е посланик, който в кабинета му, унижава българската държавност.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов


Тема Re: Ох...нови [re: nikolayds]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано14.02.23 21:53



Да, такива групички има във всяка държава. Самообявяват се за прогресивни сили, затварят се в малки групички, като секта са и са много далеч от народа си.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов


Тема Re: Ох...нови [re: nikolayds]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано14.02.23 21:54



Гражданството няма значение. Ти си българин, а тия се ебават с България.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов


Тема Re: Ох...нови [re: cumanich126454]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано14.02.23 23:45







Тема Re: случка с О`Брайъннови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано15.02.23 17:20



При бегъл поглед назад във времето ще изплува една случка от май 2022 година в 48-ото Народно събрание.

Тогава депутатът от ДПС Станислав Анастасов на специален брифинг в парламента разказа една невероятна история, случила се в кулоарите на законодателния храм, която мнозина бързо забравиха, но днес тя има своето актуално значение.

Това е станало на 13 май по време на петъчния парламентарен контрол, когато депутатите напускат залата.

"Кирил Петков се опита да ме привика с жест. Застанах на дистанция около метър и половина - два, за да може все пак да се чуваме. Не държа някой да ми говори на ушенце, ние сме против тези неща. Той ми каза: "Аз ще ви оправя". В първия момент не повярвах на ушите си, казах "Моля?". А той повтори: "Аз вас ще ви оправя... Джеймс О`Брайън е името на човека, до три седмици очаквайте новини". Приканих го да излезе на трибуната и да го повтори, а той се облегна назад и каза: "До три седмици очаквайте новини". Имаше колеги зад мен, от групата, между другото, така че има достатъчно свидетели на случката", разказа Станислав Анастасов.



хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним

Тема Re: случка с О`Брайъннови [re: cumanich126454]  
Автор nikolayds ()
Публикувано15.02.23 17:31



Днес посланичката ни ходила и в Бургас да бори корупцията. Такова безобразие, дори не съм си представял, че може. И то без да има бюджетни пари в България!

Айде, ако имаше бюджетна помощ, добре, грижат се за парите на данъкоплатците (Ха, ирония, държавния департамент да се грижи…), ама в България е уродщина посланика на САЩ (или айде на е на Мексико) да ми се ‘бори’ с корупцията. Че и да ходи при кметове!

Абе, няма ли външно министерство България?

Херо Мустафа, е най—руският пропагандатор, който живее в България. Путин медал да и даде трябва. Провокатор.



Тема Re: случка с О`Брайъннови [re: cumanich126454]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано15.02.23 17:41



една актуална снимка с двама наши герои от близкото минало, които не са вече между живите:



та с такова ръкостискане с поклон трябва да посрещат нашите управници въпросния "оправяч" о'брайън.

Редактирано от tormentor на 15.02.23 17:46.



Тема Re: случка с О`Брайъннови [re: tormentor]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано15.02.23 18:20



А ма аз не мога да разбера защо се принизява събитието и се дамгосват нашите, барабар с президента, на който аз ще бъда последния защитник (причини вече много), след като изобщо не е бил на срещата само въпросния координатор О'Брайън?
Къде уйде Херо Мустафа и британския посланик във вашия дебат или просто требе да се клепат американци и българи в съзвучие с руските опорки?

В този смисъл, това което се опитваш да кажеш за следващият път, би звучало по следния начин:
- главната чистачка на Белия Дом бе на посещение в българското президенство.
Незначителна подробност е, че с нея бяха държавния секретар на САЩ и външния министър на Великобритания!
Не отива на форума, толкова ниско да се падне (съжалявам, ако някой се чувства засегнат).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.