Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Предизвикано: Да преброим койнови  
Автор NAVYBG ()
Публикувано24.01.23 21:05



Има военна служба 2 години. Със длъжност и така. И да знаем кой става за нещо.
Аз съм ефрейтор Македонски, радист майсторски клас. Командвам от отделение до взвод.
Да се преброим кой става и за какво.



Тема Re: Предизвикано: Да преброим койнови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано24.01.23 21:12



Аз мисля, че ако ти с този характер водиш взвод в бой, ще те гръмнат в тила...

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Предизвикано: Да преброим койнови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано24.01.23 21:09



Кир небесен, не се обяснявай. Докладвай! И ела се пробвай да ме гръмнеш, бахти задебелия тюлен! Пита ли леля си за баща ми, даскал Македонски? А?

Редактирано от NAVYBG на 24.01.23 21:17.



Тема Re: Предизвикано: Да преброим койнови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано24.01.23 21:29



Както винаги - неходилите в казарма, най-големите военни експерти





Тема Re: Предизвикано: Да преброим койнови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано24.01.23 21:30



Ми като ви гледам прогнозите вече 10 месеца, язък че сте служили.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Предизвикано: Да преброим койнови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано24.01.23 21:33



Такаа, кирливия нередник от пловдивско се пробва да се праи на мАж. Неуспешно, кириле! Когато не си бил в казармата, е редно да мълчиш като женски полов орган! А путьо, ще пишеш ли?



Тема Re: Предизвикано: Да преброим койнови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано24.01.23 21:33



Прогнозите ми са перфектни, почти без изключение се случили. Със глас съм се смял на твоите и на Куманича прогнози.



Тема Re: Предизвикано: Да преброим койнови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано24.01.23 21:38



Мечтай си, прогнозите ти са wanna be. Самочувствие, без покритие.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Предизвикано: Да преброим койнови [re: DannyDeVito]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано24.01.23 21:38



Всички, които не са носили въшкарници са такива дебили. Ова-она... Йеби ги. Ама като ми дойдат, влизат в строя, или ... Казармице, майко мила! Много са разбирачи, додето не ги насвиеш. Патреоти. От Пловдив най-вече, майната им!



Тема Re: Предизвикано: Да преброим койнови [re: NAVYBG]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано24.01.23 21:40



Имаше един виц за власите, че ако не се върнат от военна служба поне като ефрейтор - за нищо не стават. За мене ефрейторите са една гадна каста натегачи. Една жълта на нашивка на пагона не им носеше нищо особено освен признанието на старшината, че са негово ухо. И аз съм горд, че двегодишната си военна служба я зъвърших с чист пагон. Е, "хванаха" ме малко преди да навърша пределната възраст (28 г.) и зорлем ме направиха офицер от запаса. Първо 3 месеца в ШЗО Ботевград. Направиха ме командир на МХ взод . Без никога на практика да съм виждал как гърми 120 мм. минохвъргачка. После на първия запас (в Смолян) разбрах, че в същност ме назначават на командир на батарея на 152 мм. гаубици. (които за първи път виждах)... Е, как да обучавам запасняци (трудоваци в редовната им служба) на работа с техника, която и аз не познавам?

хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.