Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема и Проф. П. Павловнови  
Автор o_megas (BG)
Публикувано19.01.23 20:50



Формира се пета колона и тя много мощно присъства в парламента. Даде се мандат на една проруска сила, която дори се гордее с това, разчитайки, че ще спечели някакъв анахроничен електорат. Това е в разрез с всички евроатлантически ценности. Да не говорим за явления като „Възраждане“, дори самото име е обидно, защото става въпрос за много светъл период от българската история. Той не бива да бъде използван и не трябва да се позволява да бъде употребяват за такава евтина политическа цел, която са в услуга на чужда политика – тази на Русия.

Възмутително е, че петоколонното мислене се толерира в определени медии. Това е очевидно от трибуната на Българското национално радио. Там се вихри отвратителна пропутинска пропаганда. Тя е антибългарска и не може да бъде друга. Това, че се прикрива от СЕМ под предтекст, че това е свобода на словото са алабализми. Това е организирана пропагандна група. Това са Петър Волгин и Даниела Големинова. Ние, като общество, не чуваме до кога тази пропаганда ще продължава. Възмутително е, че тя се изсипва дори в дните, в които наблюдаваме жестоки и кървави атаки на блока в Днепър с множество жертви. Това е пропутинска
пропаганда
Цялото интервю доло:





Тема Re: и Проф. П. Павловнови [re: o_megas]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано19.01.23 20:58



Това са Петър Волгин и Даниела Големинова

Петър Волгин направо да го пращат на о. Персин за храна на прасетата... Пък за тази Даниела нищо не съм чувал, така, ще се въздържам дали и тя е за там...

П.П. Ах да - това била съпругата на Волгин... Ясно е, че и тя ще става за храна на прасетата

хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним

Редактирано от cumanich126454 на 19.01.23 21:00.



Тема Re: и Проф. П. Павловнови [re: cumanich126454]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано19.01.23 21:18



Това е разликата с грозното червено време на БКП
Макар и петоколонец, ниско ниво на познания, макар и изключително противна личност-никой не го праща по лагери, затвори както е в любимата му Русия, камо ли да храни прасета с него...



Тема Re: и Проф. П. Павловнови [re: o_megas]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано19.01.23 21:19



Пламен нямаше никакъв морален казус, да застане на страната на агента на ДС Каракачанов, на решителен конгрес за свалянето му, може би защото връщаше реверанса, че преди това бе уреден от него за директор на ДАБЧ. Костадинов пък бе любимец на Павлов, във ВТУ и перфектно го познава като характер, а смея да твърдя, че характера на Костадинов, не се е променил от тогава до сега.
На мен цялата работа вече ми прилича на фашизо-комунизъм, който е с различно мислене е враг на народа. Всяко различно мнение, трябва да се тъпче, унищожава и охулва и то в повечето случаи, с моралната цена на клевети. Не знам дали обществото схваща, но самонареклите се и самоопределили за единствени демократи в България, всъщност приличат по действия на крайно лява, анархистична групировка, мразеща всичко различно от нея.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: и Проф. П. Павловнови [re: komitaO3]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано19.01.23 21:27



Е няма как Павлов и Копейката да се сравняват интелектоално....



Тема Re: и Проф. П. Павловнови [re: o_megas]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано19.01.23 21:30



Е, то няма кой да се сравнява с тебе интелектоално

хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним


Тема Re: и Проф. П. Павловнови [re: cumanich126454]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано19.01.23 23:18



Кумане,..
де го чукаш - де се пука.



Тема Re: и Проф. П. Павловнови [re: o_megas]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано20.01.23 08:22



По адрес на бате Пламен трябва да се каже: "Обущарю, не по-високо от обувките"... Нека си остане историк, да не се прави на политически пропагандатор...

хуже войны с англосаксом может быть только дружба с ним


Тема Re: и Проф. П. Павловнови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано20.01.23 08:36



Знам че Пламен е любим историк на мнозина, но на мен ми е булеварден историк. При него преобладават "факти" като-би могло да се предполага, със сигурност, несъмнено, няма как да не е било така и прочие...

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: и Проф. П. Павловнови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.01.23 08:49



Има си кусури, но... е направил много да се разчупят клишетата в средновековната ни история.
Пламен първи се усъмни в годината 1396, първи заговори за грамота от времето на Иван-Александър, според която митническата граница на Търново е минавала по билото на Карпатите, Пламен беше сред първите преосмислили времето на Иван Шишман и въобше целия 14 век. А за ролята на куманите и татрите в нашата история - той беше пионер. Преди него се преповтаряха едни и същи дивотии. Татарите са имали двуяка роля в нашата история - и негативна, и позитивна. Те са били наши съюзници и врагове.
Първи доказа, че Белград е бил българско владение за кратко по времето на Михаил Шишман, и, че Ниш е бил под властта на Иван Шишман. Всичките му твърдения се базират на извори и документи - за Белград донесението на някакъв францискански монах, а за Ниш от надписи, намерени в църквата в Станичене.
Да не говорим за онова, което направи, да направи достояние за широката шублика за последните десетилетия на България преди 1018 г
В никакъв случай не "булеварден" в смисъл "некомпетентен и жълт".

Но за политик не става.

Редактирано от goga на 20.01.23 08:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.