Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Доста си се изхвърлилнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано14.01.23 13:59



Ето, тука е дявола.

За русофила не е проблем да критикува Америка. Американофил по дефолт не е проблем да се критикува Америка.

За русофил не е проблем да търси достойнствата на Русия, но и за американофил не е проблем да търси достойнства в Русия.

За американофил е нормално да търси достойнствата на Америка. За русофила е кощунство Америка да се поставя пред Русия.

Когато американофил критикува Русия, за русофила това е престъпление. А ти си готов, като пъдаря на нивата да ги изгониш и двамата.
Всъщност, ние с нищо не ти вредим. Можеш да черпиш полезното и другото да изхвърляш на боклука.
Но... Ти си решаваш.

Да, американофилството ми е повече поза, отколкото вяра. Ако беше иначе, щях да съм вече там. Но, вярвам, че американската мечта е нещо постижимо в България, а Русия повече вреди тя да се осъществи, отколкото помага. От тук ми идва конфликта с русофилите.
Всяка им чест, но да не ми се бъркат.

Ако ти помага, гони ни. Затваряй я тая тема.
С теб съм, постъпвай по вярата си.



Тема Re: Доста си се изхвърлилнови [re: el_sofia]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано14.01.23 14:16



Е, да де, ама не съм роден в Русия. По една ирония на съдбата съм заобиколен от кръвно свързани с Русия и в рода си ги имам. Кръстник съм на русначе.

Когато опре за България, искам те да ми засвидетелстват своето си добро отношение, умеят и знаят как да го направят. Като не ми навират само своята Русия в очите сме повече от близки и приятели.

В днешно време, да не се учиш от Америка, да отричаш нейните постижения, да отричаш добрите й примери, да не я уважаваш, значи ти губиш и все ми е тая кое повече цениш. Покажи, докажи, че си по-добър и печеливш от тях, пък тогава им се репчи на тях, не пред мен.

Което споменаваш, Великобритания примерно го има в пъти повече. Не ти е довод. Все едно аз да кажа - ако се беше родил в Англия щеше друго да говориш. Но и англичаните не отричат руските постижения, никой не го прави. Само Русия настоява нейното да е "по-" и "най-".
Е, да, ама не винаги, не във всичко и не навсякъде.

Да се развиваш значи да взимаш пример от най-добрите образци. А те никак не са все руски. Особено в съвремието. Харесва ти или не, близко-далечно осите се въртят според ползите.
Те нека си се борят помежду си. Нека се надпреварват. Аз искам само да не ми вредят, да взимам от тях само ползите
Наречи ме както щеш.



Тема Re: Доста си се изхвърлилнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано14.01.23 14:17



Давам нагледед пример


В продължение на почти 2 месеца, клуба бе прекрасно място. Мир и любов, шеги и закачки. И розовото се появи, удари си 2 чикии по темата филства/фобства и клуба пак завря и само за 3 дни, отново всичко е в кавги, обвинения, съмнения. Е, ами същото е и в обществото

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Не е яснонови [re: el_sofia]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано14.01.23 14:17



Нека де, хайде, дай да видим кой ще победи и пак ще си говорим.
Мен така ме караха сляпо да вярвам в победата, а получих само разруха.

Мерси съм им на тия вери.



Тема Re: Доста си се изхвърлилнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано14.01.23 14:19



Ама бъди смел бе! Прав си. Затваряй бардака.

Ние можем да си позволим да сме маскари. Нека поне един да има ред да слага.

После ще ти теглим по една, но пък ще получиш мир. Така е устроен света.

Ти ли не го знаеш!?





Тема Re: Доста си се изхвърлилнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано14.01.23 14:38



Много представители на Хелзинкския комитет имаме



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Доста си се изхвърлилнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано14.01.23 14:53



Може на моменти да е остро, но са нечетни хората. Кеф е да лафиш и спориш. Грам негативна емоция не са ми дали. За мен са си супер.

Всяка тема втръсва. Нищо лошо.



Тема Re: Кавалеристи, Бог ми е свидетелнови [re: tormentor]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано14.01.23 15:33



Така е. Украйна е на път да ни стане тройна освободителка!



***
Слава Україні!


Тема Re: Кавалеристи, Бог ми е свидетелнови [re: leyte]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано14.01.23 15:49



ч'ай бе, какви асоциации те избиха пак


ама айде, като говориш за влияния се сетих, онзи ден препрочетох едно много старо книжле:

Веднъж Роузуотър каза на Били нещо интересно за една книга, която не беше научна фантастика. Каза, че всичко, което човек може да научи за живота, се намира в „Братя Карамазови“ от Фьодор Достоевски.

— Но то вече не е достатъчно — каза Роузуотър.


кланица 5 - кърт вонегът

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Re: Кавалеристи, Бог ми е свидетелнови [re: Amateur]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано14.01.23 15:50



измислено ли е вече от какво ще ни освобождават тоя път или още мъдрят.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.