Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 07.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано02.02.23 21:25



Най-накрая един достоен пловдивчанин и вие да го оплюете. Костя каза, че бил Ми-6, вярно ли е? Иначе австрийците изгониха 4 русняци, щото австрийският президон беше в Киев.

***
Слава Україні!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.02.23 21:38



Не го ли помниш, когато искаше да купува Труд и 24 часа? Тогава общественото мнение не беше на негова страна, защото играеше под масата и с неясни капитали. Този нямаше фенове тогава в България. После изневиделица изскочи отнякъде и се представи за разследващ журналист. Разбира се, нищо разследващо, нито журналистическо има в него. Просто пощенска кутия+говорител. Нещо като белите каски, които излъчваха новини от мястото на събитието (Алепо), пък си стояха на топло в Лондон(добре де, дъждовно). Та и този Грозев, същата работа. Добре си поминува човека, апартаменти във Виена, в ЛА. Не се ли замисляш за тези неща?

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано02.02.23 21:49



Замислям се, че прави хубави неща за България. Жалко, че не е успял да купи "труд"! Достоен българин, браво! Дано му расте благосъстоянието!

***
Слава Україні!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: Amateur]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано02.02.23 21:45



той и от катуница да беше пак щеше да излъже, че е от пловдив /в бг масово се лъже за такива неща/.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.02.23 22:02



Не разбрах, какво е направил за България?

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: tormentor]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано02.02.23 21:58



офф-топик:



Stalin - who led the Soviet Union between 1924 and his death in 1953 - was accused of orchestrating a famine in Ukraine between 1932-33.

The event - called the Holodomor by Ukrainians - killed an estimated 5 million people and was recognised as a genocide earlier this week in Bulgaria.


бре

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: tormentor]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано02.02.23 22:07



Нещо като "той и от ЦРУ да беше, пак щеше да каже, че е разследващ журналист". Между другото не виждам нищо лошо, ако Белингкат работи тясно с всички служби на Майката земя. Иначе, едва ли са само някакви проксита. Така или иначе, с много упоритост в интернет-пространството може да се намери много информация. Христо Грозев не от вчера казва, че е заплашван и следен в Австрия. Той твърди, че австрийските служби също са замесени в това. Чак пък "осветлен"...

***
Слава Україні!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: tormentor]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.02.23 22:32



Мда, защото в самата Великобритания, не е признат за такъв. Нито във Франция. Виж, в Триморието, всички са го признали.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.02.23 22:35



Добре, много хубав човек е! Аз греша! Посипвам си главата с пепел! Само, моля те, покажи ми една, една едничка негова статия, като журналист, преди да започне работа в Белингкет. Моля ти се, моляяяя



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано02.02.23 22:40



на мен точно затова ми направи впечатление - без да споменава повече подробности, въпросния журналист тресва от нищото как НИЕ /отварям скоба тука, да напомня как сме предимно познати на албиона като ориенталски подчовеци с брутални расистки изяви по футболни мачове/ сме напривили нещо епохално /поради липсата на повече подробности, незапознатия читател като нищо ще си помисли, че сме и първите в света, които са го направили/.
тия в бибисито направо ми паднаха в очите с тая подвсякъквокритична журналистика



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.