Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: cumanich126454]  
Автор nikolayds ()
Публикувано06.01.23 21:06



Отново — твоя воля. 2 календарни дни — видеото на 3 септември го гледах на руските телеграми, новината беше от 1 септ. Може 1-2 дни да съм се забавил, Ама ти верваш на новината (при полу е ние, че руснаците снимат всякакви ДРГ от Крим, Курс или Москва май беше). Тук го подчертавам — и двете може да са провокация на Украйнците. Може да не са. Но руските легла и и военкори ги разпространиха. Въпроса беше — може ли да се вярва на руските военкори и Телеграм канали. И това видео (дали е украйнски или руски фейк) е показателно. Както и цитата, който беше дал в началото на дискусията.

====
Иначе, надявам се, вече да не трябва да спорим за Ядрените заплахи, ЗАС — МАГАТЕ и еленевка — комисията (не какво се е случило, и в ЗАС и в Еленевка, не споря какво се е случило/случва).

====
Ще се скрия за 10 дни от новините и форума, че много слухове за още една мобилизация, докато не се чуя с кръсниците и родата. Не съм се обидил нещо ;) имаме си уважението с теб, надявам се. Въпреки че си от Сливен, а един съсед на село беше от Сливен и ме тормозеше като малък. Освен ак9 не се казваш Пламен, с баба от Дъбово и набор 1973. Тогава — това си ти — още те помня на мачовете на моравата как се блъскаше.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: nikolayds]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано06.01.23 21:31



видеото на 3 септември го гледах на руските телеграми, новината беше от 1 септ. Може 1-2 дни да съм се забавил,

Аха.. Клипа първо го е пуснал украинеца Кристиян еди кой си... После други (вкл. и руски) TG-канали го разспространяват.

. Разбира се Кристиян е купил е клипа от Кремъл. . Христо Грозев ряпа да яде.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: nikolayds]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано06.01.23 21:34



Въпреки че си от Сливен, а един съсед на село беше от Сливен

Не съм от Сливен. (вероятно ме бъркаш с друг форумец). Живея в едно полу-западнало градче в Западните Родопи.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: cumanich126454]  
Автор nikolayds ()
Публикувано06.01.23 22:02



Вероятно :) извинявай.
Никога не съм бил в Родопите, освен във Бачковският манастир.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано07.01.23 07:42



И се носи една мека топлина?





Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано09.01.23 09:52



С това ти изказване за Х. Грозев, както и от цялата ти дейност тук на форума (и не само тук), спокойно за теб може да се каже, че си от хората в България, които съдействат всичките брътвежи и хибридки идващи от Русия, да пускат корени и нас.
Съжалявам, че трябва да ти го кажа, но докато у нас има такива хора, оправия за тази държава няма да има:



Редактирано от kuduger965O6 на 09.01.23 09:54.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: kuduger965O6]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано09.01.23 12:43



Христо Грозев и хищната хиена Лена:





Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано09.01.23 15:24



Да оборим недоразумението Волгин и неговите "от нищото" и "за отрицателно време" по отношение на Христо Грозев:


А за трифоновото скудоумие, пърдон догановата патерица и неговата безобразна от всякаква гледна точка песен за Лена, дори не си струва и ред.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: kuduger965O6]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.01.23 15:25



Всъщност куманича нищо лошо не е казвал за Грозев, но теб явно много те стяга чепика да дрънкаш по тази тема. Няма ли някакви други форуми, където да коментираш тези твои тръпнения по темата?

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано09.01.23 15:32



Имаше доста какво да се коментира по случая, но тук мина някак ей така, а са се дъвкали далеч по-дребни и банални теми.
Тази не е такава. Русия си позволява много с този голям българин. Не е да се подминава и замита. Утре може с други българи да опита подобно нещо...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.