Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: leyte]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано03.01.23 14:19



...Те си мислят, че народът тях ще последва и ще набие "лошите"...

Който има малко акъл и гледа реално, знае, че при такива ситуации в България патакламата се обръща във "всеки против всеки".



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: nikolayds]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано03.01.23 16:50



Колко според теб са прогламистите в България?

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано03.01.23 16:53



Ааа, много си е хубав доктора. Възрастен, минал му живота, няма за какво да се бори, задръжките му паднали, казва си истината, не го е грижа кой не го харесва. Ядосваш се, защото удря на място, рахатлък разваля, от комфортна среда вади. Щом искаш да го удряш, значи е напълно прав доктора, излекувал те е от омаята в която живееш, събудил те е.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.01.23 16:51



За вътрешнополитическия анализ е прав.
За другото, след прочетеното почвам да се чудя кой кого нападна на 24 февруари.

Много гадни тези янки, че внушили на Путин да бомби болници и да праща танкове в съседна суверенна държава.

Редактирано от goga на 03.01.23 16:53.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано03.01.23 16:58



Много консерватори в България, вдигнаха ръце от либералната демокрация и намират отдушник в твърдата ръка на Рутин.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.01.23 17:47



Този (Н.Михайлов) е психиатър, нали така - Кой ще помогне да открием един излекуван от него?!
Бил е и преподавател, нали така - Кой ще помогне да открием един негов ученик, да се е въздигнал та прославил та даскала си, та Академията му!?


От Уики:

Завършил е медицина и теология. Работи като психиатър, а след това като преподавател по психиатрия от 1996 до 1998 г. После преподава психология в НАТФИЗ „Кръстьо Сарафов“ и в Нов български университет.

Ами потърси някой от НАТФИЗ



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано03.01.23 17:54



М, събудил той...
Тия камбани що пъти съм ги чувал!

Цял живот човек си ги слуша все същите дъртащини, как днешните за нищо не ставаме. Настоящото - предвестник на Апокалипсиса.

Иначе си прав, удрят рахатлъка. Той с нищо не ми е помогнал за имАнето и в Имането, обаче ми го рути!? От къде накъде!
Егати психиатъра, дето вместо да ми помага, да ми дава сили и подкрепя, той ми сипва още лудости!

Превърнаха негатива в догма. Няма цяр за душата. Нещо като в будизма, източно, да ти подготвят психиката за житейския ти път. Но не за мисията ти, а да тегли и за зор. При това дяволски някакъв, няма нирвана и прераждане. Няма и шанс за възраждане. Всичко води към пъклото приживе и посмъртно, че и от време оно.

В България се открива нов дял в социалните философИи. Или може би откриват старите. Нещо като онези вЕщари или изперкали попчета, дето видят ли тълпа и надават вой - Покайте се грешницииии! Иде краяаааат! Допуснахте дяволът в дома сииии!

Нали сме се разбрали - няма лошо, няма да ги бием. Те са си наказани сами. Само като ги срещнем, минат ли ни пътя, кръстим се, завъртане три пъти и плюни по вятъра, да я закара надалеч.

П.п. За много години!



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано03.01.23 17:56



Артисти ей!
Пълно с артисти. Няма кой да копае, сами останахме. И рахата ни развалят, мискините!





Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано03.01.23 18:02



Не съм чувала за него...
Нечетлив ми е. Няколко пъти опитвах.... но не можах да го дочета цялото.

"България няма правителство, защото не го заслужава, а не го заслужава, защото политическата немощ е и на елита, и на електоратите."

Имали сме много служебни правителства. Бързо съставени...



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: T a n y a]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано03.01.23 18:42



Доктора е основател на ДСБ, верен съратник на Костов и 1 мандат народен представител.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.