Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: nikolayds]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.02.23 09:27



То са нормални процеси при урбанизацията, да се преминава към държавната националност. От белогвардейците в България, е останала тук-таме някоя фамилия, другите се омешват и днес са българи, въпреки че както казваш, тези по-окомуш пазят спомен за дядо руснак. Познавам такъв българин, та дрънка, но фамилията му руска, дядо белогвардеец. Украинците дошли в България и които решат да останат тук, ги чака същата съдба, естествено разтваряне сред българите. Няма лошо в тези неща.
А числата май, винаги се хиперболизират, с цел придаване по-голяма тежест на събитието.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: kuduger965O6]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.02.23 09:31



Това не е информиране, това е радиоточка, която излъчва това, които му е пуснато на мейла от съответната служба за която работи. Мрежа за хибридна война. Нищо достойно няма в такава работа, независимо за коя служба работи.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Редактирано от komitaO3 на 04.02.23 09:27.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано04.02.23 13:40



Ние пък си имаме село Казашко.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: Darkages]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.02.23 13:50



В което 73% се самоопределят за българи. Знам го, състудентка на майка ми се омъжва в него. Като били на сватбата, старите хора още си ходели с белите ризи, като казаци.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор nikolayds ()
Публикувано04.02.23 14:05



Чичо беше липованец. Проф. Евтим Божоров. Леля (също професор) ми е разправяла, първият като посещава къщата в селото. От София, това и е втори брак, огромно впечетление с иконите, килимите и облеклата и обичая. Но според леля, са си били руснаци сватовете.
Незнам обаче от кое село е било семейството. ‘Баси колко е малък света.



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: nikolayds]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.02.23 14:27



Такива са и на майка ми спомените, икони, килими, точно както го описваш.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор nikolayds ()
Публикувано04.02.23 14:52



… и командва свекървата :)
Ама на леля за това немай вера



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано25.02.23 14:53



Христо Грозев, който е поканен на наградите "Оскар" и вече е носител на наградата "Бавта" в интервю за bTV в предаване, посветено на една година от войната:

Светльо Иванов
- Вие научихте ли повече чрез вашите адвокати около мотивите за собственото си издирване?

Христо Грозев
- Не успях нищо да науча. Имам адвокати в правозащитни организации, които работят в Москва и обикновено получават информация за своите клиенти от различни източници в правителството в следствения комитет. Единственото с което те успяха да се сдобият е с писмо от следственият комитет, най-голямата агенция за разследване в Русия, в което се казва, че при тях не се води никакво разследване против мен, което отваря много големи въпроси, къде именно се води, дали се води или просто това съобщение е един сигнал за извънсъдебна разправа, т.е. покана за такава.

Що се отнася до някаква радиоточка, то на всички е ясно, че тя се намира в Москва и няма значение кой говори по нея, защото се казва едно и също нещо, досущ като тая, стърчаща през ВСВ на червения площад.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.