Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 24.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано02.02.23 22:45



Че аз и след да започне работа в Белингкет не мога да ти покажа статия от него. Колкото и да ми се молиш. В някой вестник ли е работил, статии ли е трябвало да пише тая хаймана?

***
Слава Україні!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: tormentor]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.02.23 22:49



Е, това е защото сме гадни русофили и троянски коне, все пак Голодомора е предимно в Русия:

Уелският журналист Гарет Джонс (Gareth Jones) е посетил южните части на СССР и пише, че глад е имало не само в Украйна, а в цяла южна Русия.

I walked along through villages and twelve collective farms. Everywhere was the cry, 'There is no bread. We are dying'. This cry came from every part of Russia, from the Volga, Siberia, White Russia, the North Caucasus, and Central Asia. I tramped through the black earth region because that was once the richest farmland in Russia and because the correspondents have been forbidden to go there to see for themselves what is happening.

Turp-Balazs, Craig. Mr Jones: The Welsh journalist who told the world about Ukraine’s famine. // emerging-europe.com.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.02.23 22:51



Ами нали визитката му е журналист

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано02.02.23 22:49



предвид добрите му познания по руски език, могат да се изброят няколко възможни "line of business" в тихото му агентурно минало преди да му "изгрее зведата" около случая с напоеното с новичок бельо на навални преди няколко години.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: tormentor]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.02.23 22:56



Сърчвал е в яндекс



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано02.02.23 23:01



последно като гледах уикито преди 3-4 години по темата, пишеше нещо подобно /сега като нищо може и да е сменено/.
а иначе, това което ме притесни повоче е, че бундестага също призна голодомора за геноцид малко преди нас, ама от бибисито се правят упорито на ударени /някаква скрита неприязън към германците ли ги е налегнала нещо, знам ли/



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: tormentor]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.02.23 23:16



Литва, Латвия, Естония, Полша, Чехия, Румъния, Молдова, Унгария, Германия, Австрия, Ирландия и Португалия. Тези са признали Голодомора за геноцид. Другите за момента са пас.
За мен Голодомора не е нова тема, позната ми е от края на 90-те г. Пишех си тогава с Фархат Нурутдинов и той ми обясни, че навремето в СССР имало Голодомор, но по Волга той бил организиран, специално за да се изтребят волжските българи (още си пазя писмата). С течение на времето, научавах все повече и повече. Разбрах, че волжски българи днес няма, освен неколцина ентусиаста, другите са си татари. Разбрах и че, Голодомора е малоумна съветска политика, за реформа в земеделието, която не е подбирала етнос и религия. Та когато преди няколко години, украинците започнаха да си присвояват Голодомора, че е организиран само за тях, си казах, че този филм вече съм го гледал.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано02.02.23 23:34



Глей ся, Голодомор се използва само за Украйна, а най-голямо "Глад е имало" е имало в Украйна. И е геноцид, защото гладът в най-плодородната земя на сесесерето и може би в целия свят е целенасочено създаден. В Южна русия да си търсят правата и да обявят Сталин за сатрап, а не да му издигат паметници. Аман от опорки! Това пак ли в бесове го чете?

***
Слава Україні!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.02.23 23:43



Глей ся, това е плод на четене на книги, а не на опорки в офчнюз.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Николай, ЧНГнови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано02.02.23 23:56



Кви книги, замеряш с някакви изрезки на английски. Поне изчел ли си го цялото?

***
Слава Україні!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.