Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 02.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Радослав Бимбаловнови  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано21.12.22 20:33



Съученикът на Лейте ми е любимец:

"Родих се и станах човек в старо, много старо място. Правил съм си густото сред тепета, калдъръми, кьошета, ашурета, кандарми, лакърдии. Псувал съм на арменски, черпили са ме евреи, изтрезнявал съм с топлите баници на лъскавите цигани в Аджисан Маала. В училище имах чернокож съученик, по трудово обучение сме работили заедно на струг.

Станал съм различен човек, защото съм растял около различни хора. Приел съм това за най-нормалното нещо на света, сигурно защото съм проходил в град-шейкър за нации, емоции и култури.

Тази ксенофобия, която сега се опитват да ни припишат за изконна българска черта, е абсолютна, гнусна лъжа. Пазете децата си от лапите на националистите, които постепенно започват да се превръщат в носители на някаква надута с отровен дъх „българщина“ . Тази опасна дрога бива пробутвана на подрастващите с настървение, което плаши.

Българите никога не са имали нужда да се самоизтъкват, отричайки другите. Не сме мъкнали тежки, ненужни имперски комплекси. И никога, ама никога не сме имали необходимост да си вдигаме самочувствието, онанирайки със собствената си история."

***
Слава Україні!


Тема Re: Радослав Бимбаловнови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано21.12.22 20:48



изтрезнявал съм с топлите баници на лъскавите цигани в Аджисан Маала.

Май там са го обезчестили.



Тема Re: Радослав Бимбаловнови [re: Amateur]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано21.12.22 20:55



Всичко е ОК, само чикиите да не беше намесвал





Тема Re: Радослав Бимбаловнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано21.12.22 20:58



Поизхвърлил се е. Къде ги тези млади български швинисти? И да има, са единици. Масата въобще не се вълнува от подобна тематика.

А иначе като народописхология ние сме си ксенофоби. Това донякъде ни е запазило като народ. Винаги се е гледало зле да брак и сексуално смешение с цигани, турци и мургави.

Сега вече е друго. Nа никойу не му дреме особено.

Редактирано от goga на 21.12.22 21:06.



Тема Re: Радослав Бимбаловнови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано21.12.22 21:06



Не смятам за уместно за един рекламист да се отделя нарочна тема. (само защото е съученик на лейте). Може на трапезата да е душата на компанията. С една дума готен пич. Ама да го поставяме на пиедестала на "народен будител" ми идва малко нагоре. Иначе и аз го харесах, когато го видях за първи път в едно предаване на Нова "Пресечна точка". Провокира ме ме да го проуча и останах разочарован.



Тема Re: Радослав Бимбаловнови [re: goga]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано21.12.22 21:08



С православни цигани е имало смесване.



Тема Re: Радослав Бимбаловнови [re: tuzlija-179435]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано21.12.22 21:13



Имало е, да. Казват, че Яворов има далечна циганска жилка.

Но пък помня преди 35 години, когато щерката на колега на баща ми пристана на цигане. Трагедията беше достойна за Шекспирова драма

Или пък, когато се чу, че момиче от малко градче се е загаджило с турчин...

Сега щерката на мои познати, които емигрираха в Дания преди 15 г, роди от турче там, чиито родители са напуснали Бг през 80-те. На никой не му прави особено впечтление. Казват "като си го е избрала сама, да си го търпи ". А с турците, колкото сме близки, си оставаме да два далечни бряга в някои отношения. Но това е друга тема.

Редактирано от goga на 21.12.22 21:13.



Тема Re: Радослав Бимбаловнови [re: goga]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано21.12.22 21:40



В училище ни казваха, че дядо на Яворов е преселник , асириец или арменец . Това обяснява и “ Арменци “, мисля . Подобно , както Дуня едно време се чудеше защо Славейков издавал вестник “Македония “…

Редактирано от torlakov-93629 на 21.12.22 21:41.



Тема Re: Радослав Бимбаловнови [re: torlakov-93629]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано21.12.22 21:48



Дядо му е бил кърджалия. Натрупал голямо имане с бандитство. За арменска жилка - мисля, че е митология на самите арменци.

Редактирано от goga на 21.12.22 21:49.



Тема Re: Радослав Бимбаловнови [re: Amateur]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано21.12.22 21:58



В училище имах чернокож съученик, по трудово обучение сме работили заедно на струг.


лейте, майна, ти ли беше тоя чернокож стругар?

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.