Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Бесовенови  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано14.12.22 22:56



Или защо някои другари мразят Дачков:

Преди около 13 години се разделих радикално с градската десница и Костов (което няма никакво лично значение и не го казвам поради нарцистични причини), защото ДСБ и Костов отидоха при Борисов. Иван Костов му занесе цветя в болницата, след една от първите операции на менискуса на Борисов, а после се конструира Синята коалиция, а мен и Тома Биков ни разкараха от RE:TV, издържана от Сорос и Прокопиев, защото не работехме за коалирането с Борисов. Собствениците на RE:TV го направиха, въпреки предварителната ни уговорката, че не трябва да очакват от мен да работя за коалиция между градската десница и ГЕРБ. След като Борисов спечели първите си парламентарни избори през 2009-та, веднага ме махнаха от телевизията, а малко по-късно я закриха поради некадърно управление и тежки загуби, въпреки налетите сериозни пари. Хората я използваха, за да се залепят за Борисов и да вземат важни позиции в неговото управление - Дянков и прочие. Когато той стана силен, след като ги използва, за да се добере до властта и започна да ги изолира от нея, те се сетиха, че е корумпиран и мутра и започнаха да го хейтят. Когато им предложи сделка, по времето на протестите срещу кабинета "Орешарски", веднага я приеха и го върнаха на власт с Делян Пеевски, знаейки много добре какво правят. След това влязоха в коалиция като "Реформаторски блок" в кабинета "Борисов" 2 с пълното съзнание, че са параван за коалицията между Пеевски и Борисов. Радан Кънев и Христо Иванов в лично и политическо качество пазеха тази перверзна коалиция. Днес се правят на ощипани госпожици (като всички журналистки, минали през леглото на Борисов, които днес са на издръжка от "Америка за България") и не искат да му пристанат в далеч по-приемливата формула от онази в "Борисов"2 с един уважаван и адекватен политически човек като проф. Габровски. Знаейки много добре, че ще му пристанат през март при много по-лоши условия. Това за мен е малоумно. Тук въобще не обсъждам аморалната им позиция (същата е за Украйна). Всъщност умните и красивите се държат доста глупаво, защото са скарани с етиката, естетиката и елементарната политическа логика. Правят късно онова, което са правили преди, съдят другите за същото и не знаят какво искат от света и от себе си. Те са перманентен климакс. Хистерични жреци на демокрацията. Не харесвам Борисов като политик (признавам, че му симпатизирам като човек заради неговата органичност), но откакто видях, че след него се задава Слави Трифонов, Кирил и Асен, му стискам палци и от две години се моля да направи стабилна коалиция с ДПС, за да миряса тази малоумна от импотентни политически страсти страна. Това, че Тома Биков отиде в ГЕРБ преди десет години и остана лоялен, е много по-почтено от врътките на Иван Костов, Меглена Кунева, Христо Иванов, Радан Кънев и сие, които му приставаха непрекъснато, а после го плюеха, за да замажат политическия си позор. Днешните им циркове срещу редовно правителство са във вреда на България, която се нуждае от стабилност и предвидимост. Няма никаква разлика между ДСБ, "Да, България" и БСП от ГЕРБ и ДПС. Единствената ярка и неконюнктурна опозиция (засега) е "Възраждане". Няма никаква сериозна причина днес България да няма правителство, ако и да е прокси на Борисов. Всички, които го хейтят, не направиха абсолютно нищо сериозно, за да демонтират този модел. Само искат да се наместят на мястото на Борисов, да въртят неговите схеми и да са на висока морална нота. Това е пълен морален, политически и естетически нонсенс. Пълен потрес.

п.п.Гледам, че доскуча в клуба, та да посъбудим малко страсти



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Редактирано от komitaO3 на 14.12.22 22:53.



Тема Re: Бесовенови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано14.12.22 23:44



Хамстера е доста отегчителен персонаж. Не бих хабил страсти за него. Някой да му припомни, че моментът, в който той от главен лизач на СДС и Костов изведнъж стана върл антикостовист, беше веднага след изборите 2001. Боко тогава беше полицай, и никой не беше ходил, да му носи цветя. Няма нужда от ретроспекция - всички виждаме какво представлява Дачков днес.

***
Слава Україні!


Тема Re: Есенцията:нови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано15.12.22 07:20



Единствената ярка и неконюнктурна опозиция (засега) е "Възраждане"
----
Това е единствената про-българска партия в парламента.



Тема Re: Бесовенови [re: komitaO3]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано15.12.22 09:58



Още не мога да разбера, как човек като теб, защитава престъпниците в борбата на обществото с престъпността!?
Или се кефиш на сблъсъци от типа престъпник срещу престъпник, или поддържаш една от престъпните страни - кое от двете правиш?

Явор винаги е заемал страната на престъпника и никога на обществото.
Явор е от семейство на първи престъпници и политически ченгета на 9 септември.
Той взе страната на престъпниците, когато Костов влезе в конфликт с тях.
Беше на страната на престъпниците при НДСВ и открито ги защитаваше.
Пряко финансиран от Алексей Петров и върл негов защитник.
Пряко финансиран от Цветан Василев и негов защитник.
Пряко замесен в престъпления срещу журналисти - Огнян Стефанов и Люба Кулезич.
С достъп личен до информация събирана или манипулирана по престъпен път за очерняне на политици точно в момент, когато започват дела срещу престъпността. Не за политически битки, а в защита на престъпници - вече с разследвания, дела и процеси. Той гони политиците, не гони престъпниците. Политиците са обществени фигури. Няма нито едно разследване срещу криминален бос. Напротив, с Патрашкова разнасяха флашки на компромати от престъпници срещу политици и разследващи журналисти.

Този, жена му, обкръжението им - те са бесовете в смисъла от произведението на Достоевски. Анархисти, които рушат обществените отношения. Рушат дори базисни, личностни, консервативни по характер ценностни системи, като семейство, любов интимна между мъж и жена, приятелство, лично пространство и достойнство.

Четенето на материали от него, от жена му, от Патрашкова, медиите им, е признак на изключително ниска обществена хигиена.

Не сме от тях, "Как' Сийке"! Ти също не си от тях и ти се чудя, къде се намираш, какво целиш с плоската си пропаганда на вредните им, кенефни емисии!?
Излей се отново, моля те! Ама лично, не ми ги цитирай.



Тема Re: Бесовенови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано15.12.22 10:13



Пряко финансиран от Алексей Петров и върл негов защитник.

И защо не? Алексей Петров не е престъпник (както искаш да ни накараш да си мислим). Алексей Петров е човек със собствена позиция, която винаги е отстоявал. Между другото, единствения книжен вестник, който съм купувал до преди година-две е неговата "Галерия" - единственият опозиционен вестник в ерата на властването на Б. Б... Иначе наскоро Алексей Петров осъди прокуратурата за 82 млн. лв. заради операция "Октопод":



А заяждането ти със семейния произход на Дачков, говори единствено за липса на аргументи. Както и другите ти внушения.



Тема Re: Бесовенови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано15.12.22 10:27



Явор Дачков-враг номер 1 на тутраканската селищна система



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Есенцията:нови [re: cumanich126454]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано15.12.22 10:39



Неконюнктурна... колко да е такава? Рублира по всички направления. Или по друг начин преповтаря мисълта на Т Живков: Дружбата със СССР е както слънцето и водата за всяко живо същество! Колкото и някак си да гледаме, не виждам повече от 1-2 общи неща с Русия - религията и неналагането на джендърските идеологии. Всичко останало е анти-България. Обективно имам предвид.
1. Не сме толкова богати, че да си позволим лукса да сме неутрална държава, т.е. сигурността ни е зависима от НАТО.
2. Държавите в еврозоната имат финансова сигурност и просперитет.
3. Воденето на проруска политика води до такава несигурност, висока инфлация и бързо фалиране. Справка Унгария.
4. Азбуката била дошла от македонските земи.
5. Исторически никога не са ни мислели доброто.
6. Върховенство на корупцията.
7. Седем е добро число.



Тема Re: Бесовенови [re: komitaO3]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано15.12.22 10:52



Ти се смееш, но с теб се смеят само Ершов, Грашнов, Майкъл Чорни, Алексей Петров, Ирена Кръстева, Цветан Василев, и цял низ още хора с дела, процеси, разследвани, съдени, за престъпления срещу нас - обществото.
Аз не се смея. Не се смеят и жертвите, не се смеят оплютите по парцалите им, омърсените и оклеветените, битите, взривяваните, тровените, окрадените.

Те още чакат да им отговориш - ти от кои си?
Явор го знаем отдавна.



Тема Re: Бесовенови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (стар клубар)
Публикувано15.12.22 11:03



Ей тука ще те гледаме тебе скоро кви ще ги редиш:





Тема Re: Бесовенови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано15.12.22 11:14



Аз съм от злите и лошите, то си пише, не четеш ли



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.