Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 02.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Към Явор Дачковнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано12.10.22 13:18



Аз ги гледах на живо, а ти?

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Към Явор Дачковнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано12.10.22 13:36



Гледал съм нещо друго, което вероятно пък и Бимбала следи. Ние с Бимбала ще се оправим, накаквито и да ни изкарате. За Дачков не съм сигурен.

Ние и другаде да идем пак ще се оправим, но другаде Дачков не го цанят. Затова дръж за нас с Бимбала, че сме ти и в града. По-ценни сме били от него и такива ще си останем. Този оВен с лайна друго няма да те нахрани. Ясно ми е, какво има да го гледам.
Мен ме слушай какъв човек е Радо, не Дачков.
Както теб те пазя, като тръгне някой по два твои лафа да те съди, без да ти е виждал очите.

Ако това прекъсне сме значи нищо няма смисъл. Значи си се превърнал и ти в чиста проба анархист. Едни лайна само по вентилатора и друго да няма.

П.п. това дали го схвана...!?



Тема Re: Към Явор Дачковнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано12.10.22 13:43



И ти ли се нареди в редичката, която като свърши аргументите, започва да се занимава с личността?

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Към Явор Дачковнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано12.10.22 13:57



Точно така! Барнеш ли мой човек, веднага съм в редичката в ЗАЩИТА на личността, а не за схрускване.
В същата редица съм, когато някой Зейне теб да дъвче.

Ако загубя връзка с близките си, средата си, в която и ти присъстваш, няма смисъл от нищо.
Не мога да предам нито теб, нито него. Не ми даваш така полезен ход и не е честно.



Тема Офтопикнови [re: leyte]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.10.22 14:15



Много офтопик. Пък на нас Бимбалов ни беше дружинен председател в "Георги Димитров" (3-4 години по-голям е от мене, теб те мислех за по-дърт, но явно не си). Мясаше ми силно на

, вероятно защото беше рус и къдрав, а може и заради поста.

Иначе и на двамата с Дачков им работят устите и не знам кой кого може да схруска. Ама не че от устите им говори Истината, де, и те само си лалат като нас, само че по-умело, като за телевизия.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 12.10.22 14:21.



Тема Re: Към Явор Дачковнови [re: komitaO3]  
Автор dilber_tanasovski (минаващ)
Публикувано12.10.22 14:19



Аз също ги гледах на живо и не останах с такова впечатление.
Ако имаш в предвид , че Дачков бе по-агресивен и груб, да , тогава го схруска.



Тема Re: Към Явор Дачковнови [re: cumanich126454]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.10.22 14:19



Аха, провинциалисти смотани и двамата с Киро!



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Офтопикнови [re: MupaM]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано12.10.22 14:27



Ако се съберем примерно тримата - аз, Комита и Бимбала; Бимбала знаеш ли колко бъзик ще отнесе, че се е оставил който й да е да му се прави и то пред чужди хора!
Комита що не се оставя така? Знаеш ли какво чене има.



Ела, ела и ти да видиш майтап, ама не е за общ сеир, то си е за между нас си.

Пловдив, майни, знаеш. Цяла България се забавлява с нас.



Тема Последно от ФСБнови [re: cumanich126454]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано12.10.22 14:45



Нищо ново де, просто са подали фалшиви снимки:


Иначе драскачите по темата стават за лежерни криминалета за пъпчиви пубери.



Тема Re: Офтопикнови [re: leyte]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.10.22 14:49



Имат ченета, бе, и двамата имат. То нито дружинен председател, нито местен политик се става, ако си плах и с вързан език. А като гледам форума, съм сигурна, че и ти имаш, та вярвам за сеира.

И то с най-добри чувства го казвам. Аз за Комитата даже съм гласувала с преференция на вече не помня кои местни избори, отдавна беше.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 12.10.22 14:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.