Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Джоко Видодонови  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.10.22 22:31



Президентът на САЩ Джо Байдън и редица други западни лидери призоваха индонезийския президент Джоко Видодо да не кани Путин на срещата на върха в Бали. Уидодо обаче покани руския лидер. След като Видодо се срещна със Зеленски и Путин по-рано това лято в опит да „покани двамата лидери да започнат диалог и да спрат войната“, Багис заяви пред The National че Индонезия има за цел „да превърне Г-20 в платформа за мир, а не в конфликт“.



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Джоко Видодонови [re: komitaO3]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано07.10.22 22:34



Една ТЯО и Г-20 вече няма да е това, което е!
ООН и Съвета му за сигурност също.
Важи и за други организации, като ШОС например.
Той света вече няма да е същия...



Тема Re: Джоко Видодонови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.10.22 22:38



Ура, Джоко Видодо е за нобел направо!

***
Слава Україні!


Тема Re: Джоко Видодонови [re: kuduger965O6]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.10.22 22:39



Сладур мамин, сладък и ти си мреш за ядрена война, нали, да натриете носа на лошите. Че те пишем и тебе у батальоно на аматьоро и марш на първа линия



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Джоко Видодонови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.10.22 22:40



Нали, човеко не е чувал за санкции и изолация



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Джоко Видодонови [re: komitaO3]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано07.10.22 22:47



Умишлено избягвах темата известно време.
За първата линия със сигурност щях да съм там, ако беше се случило това преди 5-6 години. Сега да кажем, че не ми го позволяват някои обстоятелства.



Тема Re: Джоко Видодонови [re: kuduger965O6]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.10.22 22:55



Ама ако може русняците да думнат с некоя бомба по некой утрепан фронт, па Америката да насвятка с 200 бомби Кремъл, шшшш, ааа



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Джоко Видодонови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.10.22 23:04



Виждаш ли какво се получава, като зорлем се опитваш да изкараш руснаците жертва?



***
Слава Україні!


Тема Re: Джоко Видодонови [re: komitaO3]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано07.10.22 23:05



индонезия са 280млн население, щатите - 330. дето се вика - да не са им длъжни нещо.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: Джоко Видодо [re: komitaO3]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано07.10.22 23:05



Е, хайде сега!
Москва, Червения площад, Кремъл си имат някои архитектурни и исторически достойнства.
Той някога Наци номер-1 пощади С. Петербург, ако и да мори жителите му с глад години наред.
Чичо Сам по внушение на кремълското джудже "иска да унищожи Русия", но всички знаем много добре, че това не е така и дори руснаците започват да се не връзват на тази басня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.