Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Позиция "анти-Еврозона"  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 16:24



Внимателно прегледах платформите на парламентарно представните партии относно влизането ни в Еврозоната. Еми всички за са влизането ни. С изключение на една. Това е "Възраждане за България":

https://glasove.com/na-fokus/vazrazhdane-riskovete-ot-priemaneto-na-evroto-sa-mnogo-no-osnovniyat-e-zagubata-na-suverenitet



Само по този показател, това е избора ми за в неделя.

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто

Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано29.09.22 16:32



Мисля че от няколко месеца, България не отговаря на условията за еврозоната и тази тема ще се превърне в дъвка, като "догодина влизаме в Шенген". За който кълве на тия теми.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 17:00



Дано да е така, но се сещам, че Хърватия не отговаряше на всички критерии и въпреки това... "Възраждане" няма силите и авторитета да спре сам този пагубен процес и ако все пак... Все пак народецът трябва да бъде запознат със всички страни на проблема. От статията:

Никой не казва, че ако влезем в еврозоната, влизаме и в европейския механизъм за стабилност, в който ще трябва да внесем нашият солидарен дял от няколко милиарда в продължение на 7-8 години. Този фонд финансира държавите с най-голям дълг спрямо БВП като Италия и Гърция. Парадоксално, ще се окаже, че най-бедната държава в Европейския съюз ще финансира закъсалите икономики на много по-богати държави
----
Кръхът на Италия е на хоризонта. Особено след идването на власт на симпатичната Джорджа. Не че тя ye е причината. Но по нейно време ще се сложи точката над i

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано29.09.22 17:11



Тая Джорджа прилича не тежко луда, вече и изгледах няколко изказвания. Явно матряла, навсякъде кълве на тежък популизъм.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано29.09.22 17:33



Хахахаха, лелеле, само по тази позиция ли





Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: NAVYBG]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 17:43



Ами малко ли е? Поппрегледай изказванията на доц. Григор Сарийски по въпроса. Като например това:

https://www.youtube.com/watch?v=10zP8j65HpE



Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто

Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.09.22 18:02



Куманич, не се засягай, но засега, за който си гласувал, се е осрал яко след това. Помня как харесваше Кирето, Радев и т.н...



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 18:18



Куманич, не се засягай, но засега, за който си гласувал, се е осрал яко след това. Помня как харесваше Кирето

Не съм гласувал за ПППП. Но помня, че ти първи го лансира тука Кирето (оная тема за електрическите коли). В последните години последователно съм гласувал за ДСБ. (макар и с отващение, но поради стари сантименти). Е, на последните избори не издържах и си дадох гласа за Мая Манолова. Не толкова заради нея, а заради една комшийка, която беше кандидат-депутат от нейната партия.

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано29.09.22 18:36



Стига, бе, още ли си русофил десебар!


И кво, за ДБ гласуваш, тия пронатовски русофоби! Да вярвам ли?

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 29.09.22 18:37.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 19:01



Стига, бе, още ли си русофил десебар!

Минало, бешело. Всичко си има предели. Свърши тази пролет.

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 19:02



Прясно интервю на Валерия Велева с Костадин Костадинов. Казвам, че аз още не съм го гледал (слушал) така че не го определяйте като реклама:

https://www.youtube.com/watch?v=IjPVCfKERDs



Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто

Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано29.09.22 19:27



Валерия Велева и Костадин Костадинов...Разбирам те, брат, защо не си го гледал (слушал). Да не го беше и поствал, цена нямаше да имаш!



***
Слава Україні!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.09.22 20:08



Не се оправдавай

Гласувай, за който искаш, то си е твое право.
За ДБ, абсурд да си гласувал последните 15 години.
Профил "Атака" си отвсякъде.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 20:18



Е, чак сега го изгледох. (имах друг ангажимент по това време). Имах известни притеснения, че пускам линк към нещо, което още не съм го видял. Сега виждам, че не съм сбъркал. Заслужава си всяка минута.

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 20:26



За ДБ, абсурд да си гласувал последните 15 години.
Профил "Атака" си отвсякъде.


Просто не те бива за психоаналитик. Има едно нещо наречено "вярност". Верен си дори и ако виждаш, че партията в чието основаване си участвал почва да бърка. Стискаш зъби и "гласуваш с отвращение" както се бе изразил Иван Костов. Но идва преломен момент, когато осъзнаваш, че така повече не може... Същата вярност ме задържа в БРДСП на Дертлиев в началото на 90-те години в момента на цепенето на СДС на три крила. Повечето избягаха към СДС на Филип Димитров. Не можех да си позволя това и останах към СДС-Център, което съвсем се загуби след това.
----
Между впрочем - Костадин Костадинов се очертава като единственият български политик на когото му пука за България. Изгледай интервюто и тога чакам за коментар

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.09.22 21:11



Коцето престана да ме интерсува в момента, в който започна да прави открита проруска пропаганда.
Ако беше наистина националист, по щях да го уважавам. Той е поредният популист.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано29.09.22 22:25



Който гласува за израждане, да му изсъхне ръката!



***
Слава Україні!


Тема Само ГЕРБ (пропаганда)нови [re: cumanich126454]  
Автор nikolayds ()
Публикувано29.09.22 23:36



Майтап, аз няма да гласувам, така че само изразявам далечна, далечна необоснована позиция. Също и за еврото, смятам, че не е нужно на България. Но пак — нямам обоснована позиция :)





Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано30.09.22 00:50



От Иван Костов през Мая Манолова до Копейкин... Пълна и тотална деградация. Забрави за Доган да кажеш, по едно време го хвалеше.

Кво стана с откраднатия милион от Копейката, няма ли да го връща? Или викаш къщата е платена вече, няма как.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: WlSP]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.09.22 07:10



Кво стана с откраднатия милион от Копейката, няма ли да го връща?

Я разкажи... Че то само слухове за копейки и рубли. Да не мислиш, че прокуратурата би си мълчала, ако имаше зрънце истина?

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: WlSP]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.09.22 07:13



От Иван Костов през Мая Манолова до Копейкин...

Каква ти Мая Манолова? Казах, че гласувах за комшийката (и по-точно за дъщерята на комшийката, която бе техен кандидат-депутат). Самата Мая ме отвращава, особено с вчерашните призиви към гражданите да не си плащат данъците и комуналните сметки. От такива призиви трябва да се заинтересова Прокуратурата.

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.09.22 07:14



Който гласува за израждане, да му изсъхне ръката!

Ако ми изсъхне - ще пиша във форума с една ръка. Какво е фаталното? Подозирам, как в понеделник ще се събудите с махмурлук, когато видите коя е втората политическа сила.

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано30.09.22 08:07



Между впрочем - Костадин Костадинов се очертава като единственият български политик на когото му пука за България.

о Боже мой

.......по скоро е вреден за България!


тоя индивид в началото го гледах ............и колкото повече го гледам толкова повече ме отвращава!



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: o_megas]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.09.22 08:17



И аз така за Коцето. Тарикат, но явно уцелва начина да го харесат, поне до момента.

Обаче и мен като Куманича все повече ме дразнят ДБ, за които и аз редовно гласувах в последните години, и все повече се замислям да гласувам на тези избори за шкембе войводите, чийто водач на листа в нашия район е Сиди (а на ДБ - Христо Иванов). Засега Сиди не е имал възможност мй да се изложи грозно, поне аз не знам.
Пффф, то и да гласуваш, не било лесно, майка му стара.

Досега до путинофилия като нашия съфорумник не съм докарала, ама...

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 30.09.22 08:16.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано30.09.22 12:58




Тарикат, но явно уцелва начина да го харесат, поне до момента
и Стамболииски са харесавли по същия начин....при българите обаче любовта бързо преминава в омраза .....


шкембе войводите

В( кое му е вътрешното)
М( кое му е БГ македонското)
Р( кое му е революционното)
О(що за организация)

т.е би рябвало да са в Северджан и да се борят за българите там!
Телевизии ли имаме там ?
пропаганда ли имаме там?
Вестници ли имаме?
апостоли на ВМРО ли има там?

службите на Сърбия овладяха целия Северджан

за мен ВМРО и тук и там(дупимене) нямат основание да съществуват,по замисъла за който е създадена...

Редактирано от o_megas на 30.09.22 13:03.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: o_megas]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.09.22 13:12



Абе, и тия не са баш читави, да. Да са ВМРО, никой няма и претенции, традиция просто, с означение на убежденията, които би трябвало да защитават, това ясно.

Няма доближаващо се до идеала дори, не просто идеално. Като се има предвид какви почтени хора сме ние, избирателите, как ги излъчваме такива тарикати, не знам.


Трябва да се избере най-близкото до подходящото просто, то ясно, че подходящо няма. Персонално Александър Сиди ми е симпатичен или във всеки случай ме кефи повече от Иванов. Дабегето ме дразнят най-много с възторжения си комсомолски евроатлантизъм и умнокрасивитет, вкл. и във връзка с позизцията им по спора със СМК, изразявана от техни представители ("националистите от двете страни", аман от тия равни обвинявания на двете страни, "ветото обслужва Русия", тва Русия изскача на всеки ъгъл и само тя ни мотивира, ама колко е неевропейско и блаблабла), дразнят ме и с презрението си към "Ганя", нерядко и към България изобщо, не централните фигури, но разни техни привърженичета такива неща дращят из фейса. От друга страна, като все пак твърдо "евро" насочени и като противовес на русоробията са важни. Та наистина не знам. Може и за тях да си гласувам все пак, то не е мажоритарно в крайна сметка.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 30.09.22 13:19.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: o_megas]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано30.09.22 14:48



ВМРО е история.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано30.09.22 17:38



А Божидар Лукарски кефи ли те? Джуджето - генерал?
Или двойката Москов - Цветанов?
Тази паплач е по- гнусна от ДПС.
Повръща ми се.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: Darkages]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.09.22 19:46



Е ми за да поставям така въпроса с гласуването, значи надали ме кефят.



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.09.22 20:06



Аз за голям мой срам, от днешна гледна точка, на едни евроизбори, пуснах за БЗНС, защото имаха самочувствието да излязат сами на избори и да се утвърдят. Изкараха 10 000 гласа. После като го видях Ненчев какъв корумпиран боклук е като видя власт, много ме доядя.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано30.09.22 22:50



Е, то въпросът беше риторичен.
Ако се замислиш... ама много трябва да се замислиш, за да се сетиш за неопетнен (некрадлив) политик.
И то не е крадлив защото не му се е отворила възможност, или е врътнал дребна схема, за която не се знае.
И аз в началото харесвах Костадин, гласувал съм за него във Варна, даже с Комитата сме спорили тука, ама той нали си го познава отблизо... та се оказа прав.



Тема Куманич, не си само тинови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.10.22 22:11



„Възраждане” почти удвояват броят на спечелените гласове в сравнение с този от вота на 14 ноември миналата година. Това сочат данните от exit poll на агенция „Галъп”, съобщени по NOVA.

Според разбивката най-много от новите гласове идват от доскорошни симпатизанти на „Продължаваме Промяната” (17%). Партията на Костадин Костадинов е привлякла и 9 на сто от гласувалите за ИТН на предишните избори, както и на 5% от вече бивши поддръжници на БСП и ГЕРБ.

Разбивката на „Галъп” показва още къде се пръснаха част от гласовете, които „Продължаваме Промяната” получиха на миналите избори. По 7% са отишли при „Възраждане” и „Български възход”, по 6% – при ГЕРБ и ДБ, 5 на сто – при БСП, 3% – при ДПС и 2% – при ИТН.

Резултатите сочат, че за 11 месеца партията на Кирил Петков и Асен Василев е загубила 1/3 от своите симпатизанти.

51% от симпатизантите на „Има такъв народ” и този път са дали гласа си за тях. 14 на сто от доскорошните им поддръжници обаче сега са подкрепили ПП, 11% – „Възраждане”, 5% – „Български възход” и 4% – БСП.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано05.11.22 11:12



Интересна беседа между Мартин Карбовски и Костадин Костадинов:

https://www.youtube.com/watch?v=7znRuJMOc1I





Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано05.11.22 21:00



К. К. бил американски агент според една влогърка:

Преди два дни попитах дали парите, които получавам от YouTube канала си, биха ме направили агент според законопроекта на "Възраждане".

Това коментира във "Фейсбук" Флора Статиева.

Както се оказва - отговорът е да. Но всъщност аз не питах за себе си. Щом законът важи за мен, то означава, че би важал и за друг човек, който изкарва пари от американската корпорация Alphabet, компанията собственик на YouTube и Google.

Този друг човек е Костадин Костадинов.
Каналът на Костадин Костадинов в YouTube има 72 хил. последователи и 21.7 млн. гледания. По-важното обаче е, че той е монетизиран - когато влезете в някое негово видео, ви се пуска реклама.

Например ето тази реклама на Бил Гейтс. Да, Бил Гейтс рекламира върху видеата на Костадинов. Костадинов печели пари от тези реклами. Гарантирам ви, че 21.7 млн. гледания се равняват на повече от 1000 долара. С други думи, по класификацията на законопроекта на "Възраждане", Костадин Костадинов би трябвало да се регистрира като агент.

Американски агент, платен от американска корпорация.
И като такъв, отново, според собствения му законопроект, не би трябвало да има право да се занимава с политически дела. Не пиша нищо от това като заяждане. Просто, както самият Костадин Костадинов често казва, законите са за всички.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано05.11.22 21:21



За Костя не знам, но съм сигурен, че джуджи е американски агент. Просто няма как, да не е.

***
Слава Україні!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано05.11.22 21:43



А кой е джуджи? Аз се сещам за един дето прекорят му е "гнома":





Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.11.22 22:23



Точно така!

Въпроса Кумане, не е какво върши или какви ги плещи, а да е под наблюдение. Всъщност, колкото му се плаща, толкова и той си плаща.

Като говориш за американски корпорации, то имай предвид, че за тях е важно да не вредиш на американските граждани и не засягаш интересите на американската държава.
Е, споко. Значи Костя не ги застрашава тези пряко.

От друга страна, аз и той, като граждани на България, можем свободно да защитаваме каквито си искаме интереси, стига те да не вредят на българските граждани и държава. Да получаваш пари от САЩ или Великобритания за да преподаваш английски език или на английски език тук, не е вреда. Стига свободно децата да избират къде и какво да учат
Също не е вредно с техни пари да се реставрират църкви или плаща за култура.

Проблема идва със свободата на словото - мога ли аз, с чужда заплата да критикувам или просто обсъждам обществените порядки у нас.
Ето - американска компания му позволява да го прави. Има доказано спонсорирани и от Русия медии наши. Това няма общо със свободата на словото.
Общо има лъжата, измамата, изопачените факти, невярната информация. Можеш да докажеш, че е вредна само в съда.
Ако иска Копейкин и наистина го вълнува, трябва първо да докаже в съда, че се разпространява зловредна информация. Може и пред парламентарна комисия някаква и после санкция. Поне да даде опровержения с доказателства пред обществото, които отсрещната страна може да оспори.
Още нещо, медиите си имат свои международни органи. Да се обърне към тях ако иска.

Преди RT да бъде изхвърлена отвсякъде имаше позиции и разследвания пред Парламента на Европа, всякакви комисии и департаменти за дезинформация.
Последното е лъжа, тоест - престъпление.

Костя е на крачка да се превърне в престъпник. Вече е въпрос само на събиране доказателства и предаване в съда или други органи. Именно през канали, като ютуб, фейсбук, Туитър, ще е много по-лесно.
Затова и я има тази "свобода", засега.

RT имаха над милиард гледания в ютуб канала и сума американски награди само и само да си показват гащите на открито, докато всеки види, че царят е гол. Разбирай Путин в техния случай.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.11.22 23:46



В определени моменти, Москаленко е на едно равнище с военния ни министър. Знае, че американците му са зад гърба и разполага с пълна информация за оръжието, запасите и заводите ни. Затова и Кулеба се държеше така нагло при посещението си. Позор за държавността ни.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано06.11.22 11:41



Искам да съм крепостен в Оймякон, насред Руский мир...



Heil unserem Fuehrer, Wladolf Putler!

Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: jingiby]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано06.11.22 11:45



Аз пък искам да съм наркоман по улиците на Филаделфия.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано06.11.22 11:52



Предпочитам платен рубладжийски трол на форума...



Heil unserem Fuehrer, Wladolf Putler!

Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано06.11.22 11:56



Дори не знаеш колко щастливо живеят някои подобни там.
Комуни, клубове по програми за детоксикация и други екстри.
Разбира се това е бич навсякъде по света.
Но често е и избор, досущ, както при клошарите.
Имаме ги не малко и тук и едните и другите.
Доста по-зле се справяме с проблемите им (доколкото изобщо се интересуваме от тях).
Между другото за да се разбере по-добре мисленето на вторите, винаги давам един интересен пример от Канада: монреалски клошар бе намерен мисля бе 2003-та година, замръзнал под един от големите мостове, свързващи острова с континента, с чувал под главата, който е играел роля на възглавница и в него е имало 300 000 CAD, които са били неговите социални през целия му живот (бе на пределна възраст).



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: kuduger965O6]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано06.11.22 13:36



Дори не знаеш колко щастливо живеят някои подобни там.
Комуни, клубове по програми за детоксикация и други екстри.



Да, да виждал съм много клипове. Като този от юни т. г.:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.