Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 02.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано30.09.22 22:50



Е, то въпросът беше риторичен.
Ако се замислиш... ама много трябва да се замислиш, за да се сетиш за неопетнен (некрадлив) политик.
И то не е крадлив защото не му се е отворила възможност, или е врътнал дребна схема, за която не се знае.
И аз в началото харесвах Костадин, гласувал съм за него във Варна, даже с Комитата сме спорили тука, ама той нали си го познава отблизо... та се оказа прав.



Тема Куманич, не си само тинови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.10.22 22:11



„Възраждане” почти удвояват броят на спечелените гласове в сравнение с този от вота на 14 ноември миналата година. Това сочат данните от exit poll на агенция „Галъп”, съобщени по NOVA.

Според разбивката най-много от новите гласове идват от доскорошни симпатизанти на „Продължаваме Промяната” (17%). Партията на Костадин Костадинов е привлякла и 9 на сто от гласувалите за ИТН на предишните избори, както и на 5% от вече бивши поддръжници на БСП и ГЕРБ.

Разбивката на „Галъп” показва още къде се пръснаха част от гласовете, които „Продължаваме Промяната” получиха на миналите избори. По 7% са отишли при „Възраждане” и „Български възход”, по 6% – при ГЕРБ и ДБ, 5 на сто – при БСП, 3% – при ДПС и 2% – при ИТН.

Резултатите сочат, че за 11 месеца партията на Кирил Петков и Асен Василев е загубила 1/3 от своите симпатизанти.

51% от симпатизантите на „Има такъв народ” и този път са дали гласа си за тях. 14 на сто от доскорошните им поддръжници обаче сега са подкрепили ПП, 11% – „Възраждане”, 5% – „Български възход” и 4% – БСП.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано05.11.22 11:12



Интересна беседа между Мартин Карбовски и Костадин Костадинов:

https://www.youtube.com/watch?v=7znRuJMOc1I





Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано05.11.22 21:00



К. К. бил американски агент според една влогърка:

Преди два дни попитах дали парите, които получавам от YouTube канала си, биха ме направили агент според законопроекта на "Възраждане".

Това коментира във "Фейсбук" Флора Статиева.

Както се оказва - отговорът е да. Но всъщност аз не питах за себе си. Щом законът важи за мен, то означава, че би важал и за друг човек, който изкарва пари от американската корпорация Alphabet, компанията собственик на YouTube и Google.

Този друг човек е Костадин Костадинов.
Каналът на Костадин Костадинов в YouTube има 72 хил. последователи и 21.7 млн. гледания. По-важното обаче е, че той е монетизиран - когато влезете в някое негово видео, ви се пуска реклама.

Например ето тази реклама на Бил Гейтс. Да, Бил Гейтс рекламира върху видеата на Костадинов. Костадинов печели пари от тези реклами. Гарантирам ви, че 21.7 млн. гледания се равняват на повече от 1000 долара. С други думи, по класификацията на законопроекта на "Възраждане", Костадин Костадинов би трябвало да се регистрира като агент.

Американски агент, платен от американска корпорация.
И като такъв, отново, според собствения му законопроект, не би трябвало да има право да се занимава с политически дела. Не пиша нищо от това като заяждане. Просто, както самият Костадин Костадинов често казва, законите са за всички.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано05.11.22 21:21



За Костя не знам, но съм сигурен, че джуджи е американски агент. Просто няма как, да не е.

***
Слава Україні!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано05.11.22 21:43



А кой е джуджи? Аз се сещам за един дето прекорят му е "гнома":





Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.11.22 22:23



Точно така!

Въпроса Кумане, не е какво върши или какви ги плещи, а да е под наблюдение. Всъщност, колкото му се плаща, толкова и той си плаща.

Като говориш за американски корпорации, то имай предвид, че за тях е важно да не вредиш на американските граждани и не засягаш интересите на американската държава.
Е, споко. Значи Костя не ги застрашава тези пряко.

От друга страна, аз и той, като граждани на България, можем свободно да защитаваме каквито си искаме интереси, стига те да не вредят на българските граждани и държава. Да получаваш пари от САЩ или Великобритания за да преподаваш английски език или на английски език тук, не е вреда. Стига свободно децата да избират къде и какво да учат
Също не е вредно с техни пари да се реставрират църкви или плаща за култура.

Проблема идва със свободата на словото - мога ли аз, с чужда заплата да критикувам или просто обсъждам обществените порядки у нас.
Ето - американска компания му позволява да го прави. Има доказано спонсорирани и от Русия медии наши. Това няма общо със свободата на словото.
Общо има лъжата, измамата, изопачените факти, невярната информация. Можеш да докажеш, че е вредна само в съда.
Ако иска Копейкин и наистина го вълнува, трябва първо да докаже в съда, че се разпространява зловредна информация. Може и пред парламентарна комисия някаква и после санкция. Поне да даде опровержения с доказателства пред обществото, които отсрещната страна може да оспори.
Още нещо, медиите си имат свои международни органи. Да се обърне към тях ако иска.

Преди RT да бъде изхвърлена отвсякъде имаше позиции и разследвания пред Парламента на Европа, всякакви комисии и департаменти за дезинформация.
Последното е лъжа, тоест - престъпление.

Костя е на крачка да се превърне в престъпник. Вече е въпрос само на събиране доказателства и предаване в съда или други органи. Именно през канали, като ютуб, фейсбук, Туитър, ще е много по-лесно.
Затова и я има тази "свобода", засега.

RT имаха над милиард гледания в ютуб канала и сума американски награди само и само да си показват гащите на открито, докато всеки види, че царят е гол. Разбирай Путин в техния случай.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.11.22 23:46



В определени моменти, Москаленко е на едно равнище с военния ни министър. Знае, че американците му са зад гърба и разполага с пълна информация за оръжието, запасите и заводите ни. Затова и Кулеба се държеше така нагло при посещението си. Позор за държавността ни.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано06.11.22 11:41



Искам да съм крепостен в Оймякон, насред Руский мир...



Heil unserem Fuehrer, Wladolf Putler!

Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: jingiby]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано06.11.22 11:45



Аз пък искам да съм наркоман по улиците на Филаделфия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.