Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: WlSP]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.09.22 07:13



От Иван Костов през Мая Манолова до Копейкин...

Каква ти Мая Манолова? Казах, че гласувах за комшийката (и по-точно за дъщерята на комшийката, която бе техен кандидат-депутат). Самата Мая ме отвращава, особено с вчерашните призиви към гражданите да не си плащат данъците и комуналните сметки. От такива призиви трябва да се заинтересова Прокуратурата.

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.09.22 07:14



Който гласува за израждане, да му изсъхне ръката!

Ако ми изсъхне - ще пиша във форума с една ръка. Какво е фаталното? Подозирам, как в понеделник ще се събудите с махмурлук, когато видите коя е втората политическа сила.

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано30.09.22 08:07



Между впрочем - Костадин Костадинов се очертава като единственият български политик на когото му пука за България.

о Боже мой

.......по скоро е вреден за България!


тоя индивид в началото го гледах ............и колкото повече го гледам толкова повече ме отвращава!



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: o_megas]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.09.22 08:17



И аз така за Коцето. Тарикат, но явно уцелва начина да го харесат, поне до момента.

Обаче и мен като Куманича все повече ме дразнят ДБ, за които и аз редовно гласувах в последните години, и все повече се замислям да гласувам на тези избори за шкембе войводите, чийто водач на листа в нашия район е Сиди (а на ДБ - Христо Иванов). Засега Сиди не е имал възможност мй да се изложи грозно, поне аз не знам.
Пффф, то и да гласуваш, не било лесно, майка му стара.

Досега до путинофилия като нашия съфорумник не съм докарала, ама...

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 30.09.22 08:16.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано30.09.22 12:58




Тарикат, но явно уцелва начина да го харесат, поне до момента
и Стамболииски са харесавли по същия начин....при българите обаче любовта бързо преминава в омраза .....


шкембе войводите

В( кое му е вътрешното)
М( кое му е БГ македонското)
Р( кое му е революционното)
О(що за организация)

т.е би рябвало да са в Северджан и да се борят за българите там!
Телевизии ли имаме там ?
пропаганда ли имаме там?
Вестници ли имаме?
апостоли на ВМРО ли има там?

службите на Сърбия овладяха целия Северджан

за мен ВМРО и тук и там(дупимене) нямат основание да съществуват,по замисъла за който е създадена...

Редактирано от o_megas на 30.09.22 13:03.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: o_megas]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.09.22 13:12



Абе, и тия не са баш читави, да. Да са ВМРО, никой няма и претенции, традиция просто, с означение на убежденията, които би трябвало да защитават, това ясно.

Няма доближаващо се до идеала дори, не просто идеално. Като се има предвид какви почтени хора сме ние, избирателите, как ги излъчваме такива тарикати, не знам.


Трябва да се избере най-близкото до подходящото просто, то ясно, че подходящо няма. Персонално Александър Сиди ми е симпатичен или във всеки случай ме кефи повече от Иванов. Дабегето ме дразнят най-много с възторжения си комсомолски евроатлантизъм и умнокрасивитет, вкл. и във връзка с позизцията им по спора със СМК, изразявана от техни представители ("националистите от двете страни", аман от тия равни обвинявания на двете страни, "ветото обслужва Русия", тва Русия изскача на всеки ъгъл и само тя ни мотивира, ама колко е неевропейско и блаблабла), дразнят ме и с презрението си към "Ганя", нерядко и към България изобщо, не централните фигури, но разни техни привърженичета такива неща дращят из фейса. От друга страна, като все пак твърдо "евро" насочени и като противовес на русоробията са важни. Та наистина не знам. Може и за тях да си гласувам все пак, то не е мажоритарно в крайна сметка.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 30.09.22 13:19.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: o_megas]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано30.09.22 14:48



ВМРО е история.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано30.09.22 17:38



А Божидар Лукарски кефи ли те? Джуджето - генерал?
Или двойката Москов - Цветанов?
Тази паплач е по- гнусна от ДПС.
Повръща ми се.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: Darkages]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.09.22 19:46



Е ми за да поставям така въпроса с гласуването, значи надали ме кефят.



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.09.22 20:06



Аз за голям мой срам, от днешна гледна точка, на едни евроизбори, пуснах за БЗНС, защото имаха самочувствието да излязат сами на избори и да се утвърдят. Изкараха 10 000 гласа. После като го видях Ненчев какъв корумпиран боклук е като видя власт, много ме доядя.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.