Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: MupaM]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 19:02



Прясно интервю на Валерия Велева с Костадин Костадинов. Казвам, че аз още не съм го гледал (слушал) така че не го определяйте като реклама:

https://www.youtube.com/watch?v=IjPVCfKERDs



Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто

Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано29.09.22 19:27



Валерия Велева и Костадин Костадинов...Разбирам те, брат, защо не си го гледал (слушал). Да не го беше и поствал, цена нямаше да имаш!



***
Слава Україні!


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.09.22 20:08



Не се оправдавай

Гласувай, за който искаш, то си е твое право.
За ДБ, абсурд да си гласувал последните 15 години.
Профил "Атака" си отвсякъде.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 20:18



Е, чак сега го изгледох. (имах друг ангажимент по това време). Имах известни притеснения, че пускам линк към нещо, което още не съм го видял. Сега виждам, че не съм сбъркал. Заслужава си всяка минута.

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.22 20:26



За ДБ, абсурд да си гласувал последните 15 години.
Профил "Атака" си отвсякъде.


Просто не те бива за психоаналитик. Има едно нещо наречено "вярност". Верен си дори и ако виждаш, че партията в чието основаване си участвал почва да бърка. Стискаш зъби и "гласуваш с отвращение" както се бе изразил Иван Костов. Но идва преломен момент, когато осъзнаваш, че така повече не може... Същата вярност ме задържа в БРДСП на Дертлиев в началото на 90-те години в момента на цепенето на СДС на три крила. Повечето избягаха към СДС на Филип Димитров. Не можех да си позволя това и останах към СДС-Център, което съвсем се загуби след това.
----
Между впрочем - Костадин Костадинов се очертава като единственият български политик на когото му пука за България. Изгледай интервюто и тога чакам за коментар

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.09.22 21:11



Коцето престана да ме интерсува в момента, в който започна да прави открита проруска пропаганда.
Ако беше наистина националист, по щях да го уважавам. Той е поредният популист.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано29.09.22 22:25



Който гласува за израждане, да му изсъхне ръката!



***
Слава Україні!


Тема Само ГЕРБ (пропаганда)нови [re: cumanich126454]  
Автор nikolayds ()
Публикувано29.09.22 23:36



Майтап, аз няма да гласувам, така че само изразявам далечна, далечна необоснована позиция. Също и за еврото, смятам, че не е нужно на България. Но пак — нямам обоснована позиция :)





Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: cumanich126454]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано30.09.22 00:50



От Иван Костов през Мая Манолова до Копейкин... Пълна и тотална деградация. Забрави за Доган да кажеш, по едно време го хвалеше.

Кво стана с откраднатия милион от Копейката, няма ли да го връща? Или викаш къщата е платена вече, няма как.



Тема Re: Позиция "анти-Еврозона"нови [re: WlSP]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.09.22 07:10



Кво стана с откраднатия милион от Копейката, няма ли да го връща?

Я разкажи... Че то само слухове за копейки и рубли. Да не мислиш, че прокуратурата би си мълчала, ако имаше зрънце истина?

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.