Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано25.10.22 21:21



Ама са гласували за независима Украйна, независима от РУсия баце!



Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано25.10.22 21:22



А в 2014г., напълниха милициите на ЛНР и ДНР, както го правят и сега. Очевидно независимата Украйна, за която са гласували, не се е състояла.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано25.10.22 21:33



Дали? Така ли казват в мацква?



Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано25.10.22 22:39



А който не вярва в Христа него го ебе комуниста.





Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано25.10.22 22:42



Ако трябва 100 пъти ще ти го кажа. Англоговорящите ирландци са мнозинство в република Ирландия и какво от това.
Моля, не излизай с несъстоятелното кой бил като лик, кой - като гъз...





Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано25.10.22 23:26



Ирландците нямат проблем с идентичността, нито има 2 страни, които да спорят за тях. Примера ти е тотално несъстоятелен. Давай нататък, измисли нещо ново.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: komitaO3]  
Автор nikolayds ()
Публикувано26.10.22 00:15



Това разбира се, не е вярно





Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.10.22 01:40



ПримерЪТ ми е състоятелен, ти си тотално несъстоятелен. Това, че си заядлив, не те прави последна инстанция.



Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: nikolayds]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано26.10.22 07:32



Същата статия в руската версия:

Украинское общество в языковом отношении состояло из монолингвов, среди которых были представлены как русофоны и украинофоны, билингвы и носители суржика[5]. Выделялись два преимущественно украиноговорящих региона: запад и центр страны, в которых проживает 24 млн человек, и два преимущественно русскоязычных региона — юг и восток — 27,6 млн человек[6].

Има логика на обстоятелствата и логика на намеренията и първото винаги побеждава второто


Тема Re: тамошните българи против Путиннови [re: cumanich126454]  
Автор nikolayds ()
Публикувано26.10.22 08:57



Ами няма нужда да четеш пропагандата — виж я картата, там е положението от преброяването през 2001. Защо е станало така в Харков поне, и кога, сме го обсъждали, казах ти какво са ми разказвали. Аз Незнам.

Има и самоопределили се като руснаци (17%) това е с Крим, махаш Крим и става 12—13% или съизмеримо с нашите турци. С вървящото етническо прочистване (основно от руснаците), руското население ще остане под 5%, без Крим.

И забелязваш разлика 47% към 2009 използат по това време руският за комуникация. Сега вече този процен (базиран на соц проучвания) клони към едноцифрени стойности.

Репликата ми беше към комита, който в случая генарилизираше какъв бил езика на Донският басейн.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.