Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Светът след войнатанови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано17.09.22 21:31



И един (доброжелателен ) съвет към колегата Лейте:
Колега, стреми се да изложиш мнението си най-много в 5 реда. Почнеш ли да пишеш статиии, бъди сигурен, че интереса да те дочетат другите колеги след петия ред намалява експоненционално. Направо си хабиш таланта. А имаш го...



Само Левски!

Тема Re: Светът след войнатанови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано17.09.22 22:10



Че няма как него или семейството му това да е заплаха.
Ти какво пак не разбра...

Смяна на пола се допуска дори в Иран. Това изненадва ли те?
В Япония след смяна на пола следва задължителна стерилизация.
В Русия направо ги пращат в лудницата.
В Швейцария ходят две години преди операция на консултации.
На всякъде го има, но се третира различно.
В Куба не само се практикува, но се плаща от държавата и със закон държавата после се грижи, да не страдат.

Всичко това ти знаеше ли го, преди да се включиш? Позаинтересувал ли си се някога?
Хайде запитай се, кой и защо ни занимава с този въпрос за САЩ, а не за останалия свят, за другите държави.
В арабския свят е култура и кастрати са част от обществото, а педали най-известните им певци и артисти, танцьори. Провери при Садам кой им беше най-известният певец и им пееше патриотичните песни да надъхва войниците срещу САЩ.
В Мароко си имат специална клиника за тая работа.

В Америка стана, допуснаха операциите след години и безброй дела. Всеки си плаща. Никой не те задължава с нищо. В Канада уж разрешено, има камара условности за случката.

Дали ти или Турлаков, кой от вас им се стряска на джендърите и се буди потен през нощта от тях, няма никакво значение. От това числото им по света не нараства. В Америка още по-малко.

Това е бизнес и то голям. Плаща се за операциите и то много. САЩ планират до 2030 да удвоят приходите от смяна на пола. Искат да са водещи в тази сфера на медицината, след като вече е разрешено. В САЩ джендърите са 1,3 милиона и толкова си седят.
Не само в Америка, тя не е по-различна - 1,4% от подрастващите са или допускат, че са джендъри. Иска се специални изследвания. По-засегнати са момичетата.
Общо в популацията, заедно със семействата им, близките им, ангажираните институции с проблемите им съставляват около 7% от хората.
Чисто професионално навремето и на мен ми се налагаше да се занимавам с въпроса. Такава ми е професията.
В България също съществува, но тук е тайна. Почти сакрална.

Твърде голяма част от хората са засегнати от проблема, за да не му се обръща внимание.
Понеже ефекта е много повече върху психиката на детето и близките му, иска се ангажимент от цялото общество.

Ти да имаш някакво решение, да предлагаш нещо?



Тема Re: Светът след войнатанови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано17.09.22 22:19



Лейте е добър българин и патриот! Лейте е човекът с когото бих искал да съм приятел още от предучилищна възраст. Пише дълго, но умно и развлекателно. И не, не винаги съм съгласен с него, но го разбирам, и винаги си имам едно на ум, че може той да е прав. Само не мога да разбера, откъде-накъде ще го наричаш "бивш българин", а после ще се правиш на доброжелателен?! Ако "либераст" е противоположното на нео-косерватор, то аз съм либераст и соросоид , а за русосифилистиците съм либерало-фашист може би, но ти би трябвало по-добре да знаеш...

***
Слава Україні!


Тема Re: Светът след войнатанови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано17.09.22 22:23





Е, това е падение!

Ти явно ги сънуваш потни и все другорасови


Никого не подценявам. Просто от никого не ме е страх. Последния, който се опита лично да направи подобна асоциация му наврях главата в ауспуха на колата му.
Даже излезе снимка в Пловдив24 и брах срам.
Като се замислиш, то да те набия е по-срамно, отколкото да ти слушам или чета глупостите



Дерзай там, играй си нощем под завивките.



Тема Re: Светът след войнатанови [re: leyte]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано17.09.22 22:30



Нещата в Европа , Австралия , Канада са към пълен комунизъм . Една позната ходи в Новата ти Зеландия на курсове . Първите две седмици заключена с хотела , с право да излиза по график от 2 до 2:30 сутринта до градинката пред него .
Надеждата е последно във волния дух на американеца, да не се пипат оръжията на хората , последна крепост от тиранията на правителството … и т.н .



Тема Re: Светът след войнатанови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано17.09.22 22:33



Торлака не ти пише, нито за джендърите, нито за емигрантите...

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Светът след войнатанови [re: Amateur]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано17.09.22 22:34



Всъщност, разликата е само, че на мен и теб от тях не ни пука и това ги терзае.
Говорим и мислим което на нас ни харесва, не което те считат за правилно.

Дай да си правим парите и не им обръщаме толкова внимание. Живеем в материален свят и думите можем да си ги харчим колкото си щем.
Важно е да пазим парите да не ги докопат тия.
Ако трябва и пушки ще си купим.
Само от бой разбират, ама е тъпо. Виждаш какво става.
В крайна сметка трябва да се пазим от много неща. Знам за какво говориш и ако забелязваш не ти опонирам.





Тема Re: Светът след войнатанови [re: torlakov-93629]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано17.09.22 22:43



Чест и почитания!

Чак не схващам, как успяваш с две думи бе!?

Не, на мен проблема ми е, че на последък имам чувството, че съм заобиколен от пълни кретени, на които трябва да се обяснява всичко от Адам и Ева. Ама те пак не схващат!
В мен си е проблема.

Точно, за духа е смисъла.



Тема Re: Светът след войнатанови [re: torlakov-93629]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано17.09.22 22:43



Пистолет., след като се зклех преди 32 години повече да не пипам , си взех преди време . В нашият , и още един либерастки щат , се чака почти година за карта. Оръжие и муниции, като чуят по интернет дилърите, че си от IL , бягат като от прокажен .
Нейсе , вече го и практикувах . Онзи ден прокараха закон , че вече могат да ти се настанят на собстеността полицая може само да им даде билет . А те няма да платят .
Вече няма да има и bail , убийци , крадци и насилници , ще бъдат пускани по живо по здраво . Терор на властта .
Събудете се, какви розови облаци са ви повили



Тема Re: Светът след войнатанови [re: torlakov-93629]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано17.09.22 22:50



Знам, но знам и колко хора се готвят и не се плашат. Нямаме нужда от стряскане или събуждане.

Логиката ми е проста - правителствата се мъчат да държат нещата под контрол. Ние да запазим начина си на живот. За едното и другото трябват пари.
Да инвестираме в собствената си сигурност е по-умно, отколкото да се доверяваме на властта.
Другото е да следим какво прави тя и какви ги вършат бандюгите.

Това знаеш ли колко пъти е коментирано?
Другото са лафове за забава общо взето. Мохабети да става тука.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.