Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 26.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е .....нови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано09.09.22 22:50



Малко си объркан, като всички дебили русофили. Аз съм българофил. Купянкс ще бъде превзет и ще бъдат ебани всички рашисти. Да, живота ми е тежък. Купувам имоти от руснаци, имам други, гледам зеленчуци и си слагам зимнина. Не е лесно. За какви кошмари ми говориш, извинявам се за въпроса? Аз съм бизнесмен, сещаш ли се? Ти наистина съществуваш само в този форум, никъде другаде те няма. Успех.



Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е .....нови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.09.22 22:58



Ти си един обикновен социопат, който не умее да поддържа нормален разговор, без да обижда по безобразен начин. На моменти Аматьора те копира. Само на моменти.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е .....нови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано09.09.22 23:03



Нямам идея кой ти е дал диплома, явно е олигофрен. Искаш ли да се видим, да ми обясниш, аджеба, какъв съм социопат? С теб, лично? Ти си доказан идиот, който само и единствено живурка тука, без никаква идея. Искаш ли и да се видим с бесарабски българин, преди да се уточним? Бахти смотания мод тука, ама на живо надали ще си толкова смел. Хайде да се оправим с тебе, а? Дълго време се пробваш, време е да се покажеш, миндил скапан! Аз ще дойда!



Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е .....нови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.09.22 23:09



Е те е за тва ходиш и на мачове, щото търсиш къде да си избиеш агресията. Дали ще е политика, футбол, все тая, агресията си е агресия и причината не е нито в политиката, нито във футбола. Потърси специалист. И не си прави труда да ми пишеш бележки, трия ти ги без да ги чета.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Редактирано от komitaO3 на 09.09.22 23:09.



Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е .....нови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано09.09.22 23:07



"Ти си един обикновен социопат...На моменти Аматьора те копира...."

Каква е тази кръгова отбрана, като солдат в Изюм?

***
Слава Україні!


Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е .....нови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано09.09.22 23:15



Много е гот да си ербап тука, ама бележките са доволно добри.Агресията има норми, обаче ти не си никой. Писах ти да те видя и да те счукам мутрата, ама страха е голямо шубе. Евала. Обади ми се, да те светна. Аз съм македонски българин. Смешник. Дейба.



Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е .....нови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.09.22 23:18



Най-много да си счупиш някой пръст на клавиатурата



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е .....нови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано09.09.22 23:26



Може ли да сме конкретни, а? Много е гот да си смел тука, ама? Aз ти дадох мобилен телефон. Няма какво да си счупя друго, освен твоята мутра. Социопат съм, да не забравиш! Искаш ли да ме видиш? Всички в Пловдив сте едни и същи... вашата майка. Майцепродавници.



Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е .....нови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.09.22 23:24



Скучен си. Айде лека нощ.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Гиркин: Ситуацията в Харковска област е ..... [re: cumanich126454]  
Автор nikolayds ()
Публикувано10.09.22 01:05



Куманич, спори се ве, колега :)
Има маса чужденци, включително и българин, които пишат от фронта.
Има видеа даже от руски военкори.
Има маса видеа, но само с голям брой убити российски войничета. Обратни няма.
Има даже видеа от как ги срещат Украйнците по селцата и градчетата. И как няма никакви следи от бой в тях.
Чак до Купянск, няма сериозни удари, чак сега някакъв фронт стои.

За Изюм, никой нищо не знае, ще се види след ден, всичко изглежда неветюровтно.

Някакви колони от камиони и оръдия и някой БТР снимани от разни ракурси по Первий, ами тези ако влезнат в движение украйнската броня ще ги измете за нула ВРМЕ —виж подобна колона по Шевченково какъв и е резултата от “контра удара”.

Няма проблем. Утре в други ден ще видим. Жал ми е за дечицата (войничетата) дето загиват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.