Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чилинови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.08.22 00:17



Какви съюзИ бълнуваш? Ние сме в НАТО и ЕС еднозначно от дълги години, а от известно време и на ръчно управление от американското посолство. И това НЕ ВОДИ до по-добро бъдеще в България и именно това е фундамента на спора. Разбира се, всеки който ВИ посочва грешките на безропотния и наведен слугинаж, е обвиняван за про-руски агент. Просто друго не можете да измислите. За вас България, НЕ МОЖЕ да се развива спрямо собствените си национални интереси, а трябва да пречупва собствените си национални интереси, през тези на по-големия брат. От тази гледна точка, ти си абсолютно еднакъв с русофилите. ЗАЕДНО русофилите и американофилите, подчинявате държавата България на чужди интереси, спорейки в чия полза да е. Ненавиждам ви и двете фракции (не теб лично).
Никога няма да живееш в България, както в Америка. Ще се наложи по трудния начин да разберете, че тук са Балканите и трябва да се съобразявате с местните специфики. Живота ми втръсна от химеричните ви фантазии, които не водят до нищо, освен до още по-големи чужди зависимости.

п.п. Бълнуванията ти за милиарди американски инвестиции у нас, подсказват сериозна доза неадекватност (съжалявам), забелязва се в доста от есетата ти.

Редактирано от komitaO3 на 07.08.22 00:20.



Тема Re: Чилинови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано07.08.22 01:10



Пак същата риторика. Докога?
Да, когато на битово ниво ни е изгодно "американофили" и "русофили", "германофили" итн все ще сме заедно. Нормално, цял свят е така.

Говориш сякаш на политически опонент някакъв... Какво ти става?

Тук по мои впечатления сме нормални хора, неангажиращи никого с мнението си. Живеещи по света и у нас по собствените си разбирания.

Не се ли сещаш, че ако етикета ти за мен/нас е верен, то автоматически се превръщаш в тумора за организма. Значи по същата логика ние заради теб не вървим добре. Което е тъпо твърдение, но ти го извеждаш с разни фантазии съждения. Няма логика!
Значи ти си този, който не търпи критика и е все "безгрешен". Защо? Защото сам се имаш за националист, а нас за предатели?

Номера е нацията да те определя за неин благодетел, не сам да се определяш.

Нямаш причина да се плашиш или нас да плашиш. Пресилваш. Стига, дай да спим (всеки в леглото си).





Тема Re: Чилинови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.08.22 08:59



Ти на жертва ли се опитваш да се направиш?

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Братя българи!нови [re: kuduger965O6]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано07.08.22 10:02



Тук е ебати и цирка.

Ти си заслепен, точно колкото куманича и комитата в обратна посока.

Не е истина.



Тема Re: Братя българи!нови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.08.22 10:05



Я па тоя

.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Чилинови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано07.08.22 10:13





На теб ли?
Не знам... Може да направиш някоя лошотия и хич даже да не разбере човек. Такъв ти е занаята.
С твоя хаплив (да не кажем груб) език си вече легенда бе, човек.
Не всеки може да си го позволи. Няма и право

Общо взето ти го имам за положителна черта. Намазал си толкова народ, че даже и да не са били така виновни, както ти си считал, то помагаш на човек да се държи в кондиция и внимава какво върши или говори.

Полезен си, трябва да има баланс.

Приеми, като обществена фигура, че коментарите ти наподобяват по-скоро стил Езоп, отколкото тип Сократ.

Ние, обикновените хора, извън твоето поприще, не сме ти враг. Дори да бичуваш недъзите ни, ти прощаваме и те подкрепяме. Не воюваме срещу теб.
Още повече, ти критикуваш, но не правиш бели. За това доста съм те защитавал в личната си среда. Където има хора и засегнати пряко от коментарите ти, знаеш. Но те/ние правейки нещо правим и бели. Няма как.

Тарикатска роля си си избрал в живота ти. С нея и пари правиш.
С народа бъди по-състрадащ, отколкото назидаващ. Идея си нямаш колко хора считаме, че сме заобиколени от завършени кретени. Разчитаме фантазията да ни спасява и оцеляваме в тази среда. Затова има нужда периодично някой да ни връща на земята.



Тема Re: Чилинови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.08.22 10:36



Ти ако си видял, това което аз съм видял, не груб език, ами автомата ще хванеш и други ще убеждаваш да дойдат с теб.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Чилинови [re: NAVYBG]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано07.08.22 10:43



С това Чили ми взе акъла. Да ти кажа, имам и съвсем конкретно разработен план да емигрирам там. Един от многото ми.



С "либерастите" вкарваш в едно боб и зоб. С едното се хранят хората, с другото животните.
Liberta/liberty значи свобода. Само свободните говорят истината. Ти говориш истини, значи си либертианец. Не допускай обратното да вземе връх.
Заводите или корпорациите също са свободни да предлагат боб или зоб. Обаче, в либертианските общества по-бързо и технологично зоб(разбирай ниска стойност труд) се сменя с боб, а след това и както казват италианците в България - обичам "фаджоли" (на италиански боб) само с пържоли. Свободните хора на зоб не кълват дълго.
Да, периодично се лъже, че зоб е вкусен като боб, но свободата лъжа дълго не търпи.

Толкова сме далеч от либералните общества, колкото от тук до Чили и обратно. Каним се и правим планове да идем там, но си седим тука.



Тема Re: Чилинови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.08.22 12:06



Част от речта на Орбан:

"Прогресивистките либерали не искат да бъда тук пред вас, защото знаят какво ще ви кажа.
Тук съм да ви кажа, че ние трябва да обединим нашите сили.

Днес прогресивистите /по-правилното е либерал-екстремистите, б.м./ се опитват отново да отделят Западната цивилизация от нейните Християнски корени.
Те преминават граници, които никога не трябва да бъдат преминавани.

Ако Западната цивилизация бъде отделена от нейните юдео-Християнски корени, тогава ще се случат най-лошите неща в историята.

Ще бъда напълно откровен - най-ужасните неща в съвременната история са дело на хора, които мразят Християнството.

Не се притеснявайте да наричате нашите врагове с истинските им имена.
Не си играйте с тях, те никога няма да покажат милост.

Днешните прогресивисти подготвят предателство на всички западни ценности и създаване на нов свят - пост-Западен свят.

Не можем да се борим успешно, както либералите го правят - защото днес нашата Европа е пълна с либерални институции, концепции и език, в изпълнение на техните марксистки и хегемонистични планове.

Политиката, приятели, не е достатъчно средство.
Тази война е война на две различни култури.

Ние трябва да съживим нашите семейства, нашите църкви, нашите университети и нашите общностни институции.

Слава кокаине! Героям сало!


Тема Re: Чилинови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано07.08.22 12:57



Напълно прав е да си защитава културните ценности.
Лош е начина, по който го прави - чрез заплахи, насаждайки страх.

Не напада либералите, само казва, че те не дават решението. Я се изпусне, я са го съдрали от дела. Репетирал е дума по дума.

Междувпрочем, това, за което говори вече се случи в Австралия и Нова Зеландия. Там обществата са под контрол. Започна се с абсолютно същата конференция в Австралия 2019. Същото название, същата абревиатура и послания. Водеше я също бивш мин.председател. те нямат президент. Гости същите американци.
Отпора е голям.

Опитаха и в Канада, но не им се получава, засега. В Щатите още подготвят почвата.
Кой плаща е видно навсякъде - нефтените и газови, енергийни магнати.
Трябва им силна доза страх, Путин и Пелоси се погрижиха да я получат.
Остава им само едно - изземване на оръжието и смяна на конституцията
Това вече няма как да стане, но милитаризирано и контролирано общество ще получат.
В Европа по този път вървят усилено на първо място Полша, после Унгария, вече и Прибалтика. Тук ни чака същото.
Но няма да е дълго. Само до въвеждането на енергийните регулации и новите трасета. Има време до 2035 ще е приключило.

Орбан е полезен идиот в тази игра, нищо повече. Няма нафта, няма газ. Подлага се да го включат в сметките и плаши... Гаргите.
Ще видиш, как и него ще обявят за луд много бързо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.