Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 23.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нанси Пелосинови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.08.22 20:25



То как мислиш е пробила в политиката...

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Нанси Пелосинови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.08.22 21:44



Лоши, арни - важното е, че пратиха на хуй СССР, СИВ, Варшавския договор и останалите тъпни.

Редактирано от tuzlija-179435 на 08.08.22 00:49.



Тема Re: Нанси Пелосинови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.08.22 23:02



"Разбира се, аз съм твърдо убеден, че ако нещо се случи, агресорите ще са Китай, а намиращите се до китайското крайбрежие амиракански кораби, ще са защитници на мира, свободата и прогреса."

"Ако се случи нещо"...

Нещата никога не се случват сами. Кой ще го случи, какво ще случи, са все неща, които са важни, нали? Според тебе кой е тръгнал да случва нещо? Ти какъв националист си, след като открито подкрепяш враговете на съюзниците си? Всъщност кои са националистите? Някаква по-висша форма на патриотите ли, или чисто и просто партизирани и идеологизирани говеда?

***
Слава Україні!


Тема Re: Нанси Пелосинови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.08.22 23:45



Охлюв, Китай не граничи със страна членка на НАТО.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Нанси Пелосинови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано08.08.22 00:09



Защо обиждаш? Глупав ли си, че не можеш да отговориш адекватно? Евразийско говедо ли си?

***
Слава Україні!


Тема Re: Нанси Пелосинови [re: Amateur]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.08.22 00:43



Просто е типичен, като по калъп изваден, представител на определен характер от Майнатаун.



Тема Re: Нанси Пелосинови [re: tuzlija-179435]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано08.08.22 07:05



Ти недей много за майнатаун, защото със същия този "характер" бе първият град избрал демокрацията. Тук бяха и дружествата за защита правата на човека, тук Митеран прави закуски, тук ни арестуваха по улиците и Античния заради пет души на едно място и държаха масово след работа и училище. Стефан Цанев тук поставяше "Любовни булеварди" и "Дякона". Децата организирахме философски клубове и джаз фестивали.
Той беше ученик, но май точно неговото училище първо обяви стачка и хвърли униформите и развърза косите.

Вие още брахте череши по бригади на Пиперков чифлик. Или пригласяхте на Васко Кръпката по градинките в София, в тъмното.

После ни пратиха от София трите седмици, от Кюстендил ВИС и от Враца Гергов, Славчо с каскета от Долна Баня и т.н., докато всеки демократ се натискаше тук да води листата и после не стъпваше в града с години.

Този си ни е полезен точно такъв, какъвто е, защото си е тукашен и до ден днешен една длъжност не е заел по "дотация", ако ме разбираш.

Помниш как ни деляха все на наши и ваши, недей влиза в тази игра, моля те. Ти поне помниш най-много от всички нас, сигурно.



Тема Re: Нанси Пелосинови [re: leyte]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.08.22 09:17



Не го пиша за първи път. Комитата ми напомня с много подробности на един колега, пловдивчанин, който ни къса нервите 2 години в началото на 80-те . Същите лафове, все той прав, все другите криви и лесно рипа да обижда. И не е само до индивидуални качества, а стил на НЯКОИ майни, особено в репертоара от лафчета, същия още от 70-те.
Това не значи, че се отнася за ВСИЧКИ.
В Пловдив имам един куп втори братовчеди. Имам поглед.
В Кюстендил съм от учредителите на СДС. Дори имам участие в неформалните дружества откъм края на лятото на 1989. Един от двамата съм, които заявихме учредяването им при тогавашния кмет.От 15 години съм безпартиен, в друга партия не възнамерявам да участвам.



Тема Re: Нанси Пелосинови [re: tuzlija-179435]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.08.22 09:19



P.S. Комитата с този характер не го виждам как събира привърженици, особено масово за дадена кауза или партия.



Тема Re: Нанси Пелосинови [re: tuzlija-179435]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано08.08.22 09:30



Познавайки "средата" не мислиш ли, че точно тези характери и функции са по-полезни отвътре, отколкото отвън?

Общо взето, демократичната общност има повече нужда от пари и яко работа с тях, защото десни политики без капитали... Няма как.
Понеже "си ги знаем", то точно такива "характери" са нужни само да ги надзирават. Нищо друго
Не, като казионните контролно-ревизионни комисии от "онова време".

Функцията му е по-скоро медийна и затова така добре се изявява, като има кой да го слуша и на кого говори.

Няма демокрация и капитализъм без конфликти. По-добре е да са на видело.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.