Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Тема Внатрешномакедонскиот проблем на Македония спореднови  
Автор bash bugarash (мин. на проп.)
Публикувано02.08.22 20:37



Ефтов:

https://youtu.be/wFXJ1P0razk?t=799





Тема Re: Внатрешномакедонскиот проблем на Македония спореднови [re: bash bugarash]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.08.22 20:47



За Ефтов всички казвате, че бил много умен, много се усещал и много фино успявал да замаже противоречията в тяхната позиция, но лично аз тук не чух да говори нещо много различно от останалите.
Иначе ми е антипатичен и рядко го гледам, само по линкове понякога.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Внатрешномакедонскиот проблем на Македония спореднови [re: MupaM]  
Автор bash bugarash (мин. на проп.)
Публикувано02.08.22 20:54



За мен най-важният нюанс е, че според него това е най-големият проблем на македонското общество и той е вътрешен (а не изкуствен и наложен от нас, например). Дали сме македонци или българи.



Тема Re: Внатрешномакедонскиот проблем на Македония според [re: bash bugarash]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.08.22 21:05



Е, да, де, създаден от ироничните преврати на съдбата ("такви биле околностите", нали) с подтекст, че е подло използван от нас. Ясно, че е вътрешен, щом постоянно ги занимава. ;)

Може аз да не разбирам нещо,

но не виждам нищо по-различно от поредния опит да се "обяснят" безопасно изскачащите отвсякъде българи и българофили, създаващи проблеми (вътрешни ;)).

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Доста различен е плужека...нови [re: MupaM]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано02.08.22 21:24



... гнусен. Лека полека обръща палачинката. Знаеш какви злобни видеа има с отровен говор на омраза. Сега си подготвя почвата за всеки случай- сговорчив, почти приятелски с Любчо, сега с този, а по- рано знаеш как се пенеше- "Нека, яс сакам бугарите да стават вето, да се види еднаш засекогаш неприятелската улога..."
Очаквам и Миленко со чеканот и двете лели во София да е следващия.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.