Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Северна Македония дарява танкове на Украйна.  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано29.07.22 19:26



А у нас русоробите се връщат на власт...



Сръбската телевизия РТС съобщи, че конвой от македонски танкове Т-72 е потеглил в четвъртък към Украйна. Става въпрос за танкове трето поколение от батальон, който скоро ще бъде разформирован. РТС отбелязва, че в арсенала на македонската армия има 31 танка от този тип. Те били дадени на властите в Скопие през 2000 г. от Русия по време на бунта на албанците.

Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила!

Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: jingiby]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано29.07.22 19:44



"Русоробите" Радев ли е, или някой, дето ще спечели изборите?

Или и едните, и другите?

А Митрофанка казала пред ТАСС, че има надежда за по-правилно българско правителство след изборите. Не с тия думи, де, "прагматично" май беше казала, и пак от името на българите говорила колко от тях обичат Русия, ма то за нея нищо ново като изказване. ;)

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: MupaM]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано29.07.22 19:56



Човекът на генерал Решетников от КГБ...

Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила!


Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: jingiby]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано29.07.22 19:55



Сештам се като да е било вчера. Аз бех на пумпата когато пристигнаха тенковето на аеродрома и право ги зареждахме. Ние бехме разбрали че ни ги испрашта Украина, а не Русија.



Понекога ми изгледа толкова нерелеано..егати..... да ми е казал некој преди 30 години че ште това ште преживјаваме

Редактирано от SashetoBE на 29.07.22 21:08.



Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.07.22 20:05




Тенкове имафте, Саше, топки немахте.
Колко тенкове и гаубици ви харизахме, со секоя да бехте думнали веднаж, сега нямаше втори язик да ви е шиптарски.

За разлика от македонобугарина, юго-макето е плашливо, чека батко да го спаси, ама сврши - батко е во София баштатар

Редактирано от goga на 29.07.22 20:20.



Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.07.22 20:30



Бугарите кай вас са били супериорни ора: Самуилови войни, комити, бугарски офицери као Дрангов.
А юготата бефте военен ерцаз: големи усти, малко маде.

Со две црвени шиптар не се поваля.

Редактирано от goga на 29.07.22 20:33.



Тема И това е точно до некаденови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано29.07.22 20:49



но тенковето не влизат в равенството, напротив. Исползването на тенкове и всекаква друга механизација , тешка артилерија и авијација , направи(не беше само това , но всепак) да албанските лобита и техните проксита в дип стеита доста брзо обрнат „симпатиите“ на центовете кадето се одлучува в техна полза штото ние сме ползвали таканаречена “несразмерна сила“ срешту лесната пехота на албанските востаници. Позната и проверена игра.
Имаше една книга от некои наш генерал или такова нешто, тои беше проценил че за да “спечелим“ е трбвало да дадем “оште“ 750-1000 жертви. Хубаво, но от каде да ги намериме тези, штото нашите добре подготвени специјалци за пешадиски дејствија беха едва 500 души. Искрено да ти кажам, аз се сомневам че ако е имало равен бои пехота срешту пехота (както демек ни предлагаха некои наши “пријатели“ от пентагон) ние штјахме да получим оште поголемо поражение штото нашите подготвени части професионална воиска беха малобројни а останалите бехме ем без топки ем слабо подготвени, да не говорам за лошата органиација и координација итн.
Примерно, в Арачиново кадето се беха утврдиле неколко стотини учк-и след силна артилериска подготовка, пљос бомбардировки от воздух пљос системи-ракетни фрлачи град, и след три дни напани, нашите “Тигри“ и “Волци' не успјаха да влезат в селото.
И в крајна сметка, аз (го пишат и го мислат много поосведномени хора от мен,) не искљочвам че това което се случи през 2001 та година в Македонија не бе “начертано“ и одлучено доста преди да се одиграе сценариото, така че, гољам вапрос е дали си е стурвало да гинат оште хора штото исхода би бил неизбежен и горе доле саштиа безразлично какав е изхода на терен. Како еден пример ште дам собитијата околу опсадата на Арачиново за кои има неколко различни но всепак слични сведенија от преки свидетели и учасници. Всичките, без искљочение казвата че в един момент Солана се обадил на телефона на Траиковски е е казала че ако за 1 час не спрат да дејстват Катјушите срешту Арачиново НАТО ште вдигнат Авионите и... се знае какво.

Редактирано от SashetoBE на 29.07.22 21:00.



Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: SashetoBE]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.07.22 21:03



Сештам се като да е било вчера. Аз бех на пумпата когато присигнаха тенковето на аеродрома и право ги зареждахме. Ние бехме разбрали че ни ги испрашта Украина, а не Русија


Правилно си разбрал - танковете сте ги купили от Украйна, а не от Русия:

В реальности, конечно, все было чуть-чуть не так: не подарок, а продажа, и не Россией, а Украиной. В 1999 году, еще до начала албанского восстания Украина и тогда еще просто Македония подписали контракт на поставку военной техники из советских резервов, отмечает РБК. Поставки, Киев, конечно же, задержал. Партия Т-72A советского производства из 31 боевой машины пришла в Скопье только в 2001 году. «Это последняя партия танков в Македонию, которая осуществлена в соответствии с договором, заключенным между Украиной и Македонией в 1999 году. Мы, как договорная сторона с Македонией, взяли на себя определенные обязательства, и как предсказуемый и надежный партнер, должны были выполнить их», — говорил (https://news.liga.net/all/news/ukraina-postavila-v-makedoniyu-31-tank-t-72) в 2001 году занимавший тогда пост министра иностранных дел Украины Анатолий Зленко.



Слава кокаине! Героям сало!

Тема Re: И това е точно до некаденови [re: SashetoBE]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано29.07.22 21:03



Всичко беше да се убедят местните патриотари , че нещата са предопределени .
Още Берлинският Конгрес са го решили; две от областите , Мизия и Тракия да са стабилни , без войни и фронтове на тях. Прекалено стратегически за експерименти . Минават изцяло към един или друг. Пък и по богата земя имат.
Останалото е дадено за експерименти и уравнявания. Чак сега се дава на хората там шанс да минат от другата страна, ако могат, разбират , и желаят.

Редактирано от torlakov-93629 на 29.07.22 21:06.



Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: jingiby]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.07.22 21:07



Северна Македония дарява танкове на Украйна.

Дарява дръжки. Принудили са я да "дари" И там правителството е на ръчно управление от американския посланик.

Слава кокаине! Героям сало!


Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: cumanich126454]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано29.07.22 21:16



Знаеш ли, русофилията , настоящата поне, я виждам в подсъзнателното желание (логика) на българина да държи някакво статукво , регионално , на силният ни съсед Турция. Повечето едва ли биха искали Митрофанова за “чрезвичаен пълномощник “ ….



Тема Играта е саштата от памтивекнови [re: torlakov-93629]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано29.07.22 21:22



дали да запалим всичко , па кои оцелее, или да “свием грбнака“ да премолчим, да истрпим и да чакаме подобри времена. Да вземем блгарите в Македонија, една не малка част прецениха че е безнадежно и безполезно да се дава отпор след 1945 година и се кротнаха вака или така. Но ето, виж как се врти тркалото на историјата и наистина дојдоха подобри вемена за блгарите в МКД, но малцина останаха да ликуват и му се зарадват. Всепак, с помошт от Блгарија и от други ваншни центрове имат шанс да уништожат империјата на злото РСМ. Та така и с нашите, се чупеха и пречупваха нашите души и срца, дали да упорстваме до крај на албанци, грци ..та и сега на блгарите или да се примирим и да чакаме подобри исторически моменти.

Редактирано от SashetoBE на 29.07.22 21:29.



Тема Re: И това е точно до некаденови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.07.22 21:26



Во война се убива, а не се играе на жмички.
Бех гледал некаде спомени на Любчо Георгиевски за войната: ми, не е имало желаещи от вас да пуцат. От 100 танка - намерили екипажи за 12. Същото и с гаубиците.
Затова казвам, че Югославията ви разврати - создаде ви усещане за величие, за сметка на 20 млн уж южни славяни, вазвеличавахте кокшкари - дека нивгаш не са се били - тепали са селяни и овчари по селата и после излезли казали, че тепали бугарските фашисти. Бугарските фащисти ви освободиа од германците, но и тоа не знаете. И заплатиа со крв, а не со две црвени.





Тема Re: Играта е саштата от памтивекнови [re: SashetoBE]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано29.07.22 21:36



Не е такава разстановката . Никакви жертви не трябва да правите. Става въпрос да живеете със най стария етнос и неговото минало , каквото е останало от него , в уважение . Културно сме се дръпнали в разни посоки, едва ли ще се получи голяма симбиоза между нас.
Път ще проправят само емигриращите в БГ.



Тема Во истинска воина, данови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано29.07.22 21:44



но това не бе истинска воина. Това нашето бе „специјална операција“ со две основни цели:

1. Да се исплати дел от фактурата што НАТО ја направи каи албанците(преди висчко на Косово)
2. Да се уништожат остатоците от про-милочевичевата политика в МАкедонија.

След 1999 година на Косово имаше повече од 100 000 под оружје. Господарите пускаха по неколко стотини да влизат тук, колкова прецинили че е достаточно, но ако се наложи , можеха да пуската колкото трјабва за да станат нештата.

Това за спомените на Љобчо не ми е верно баш, што се отнјаса до тенковето. През 2001 та бех на неколко локации кадето беха нашите воени части, много се сомневам. Верно е че требваше малко време да се зберат, организират и да освежат тренировката.

Това последното нема да го коментирам, оште долго ште је убивате Југославија , маи.

Редактирано от SashetoBE на 29.07.22 21:45.



Тема Re: Во истинска воина, данови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.07.22 21:47



"Това за спомените на Љобчо не ми е верно баш, што се отнјаса до тенковето. През 2001 та бех на неколко локации кадето беха нашите воени части, много се сомневам. Верно е че требваше малко време да се зберат, организират и да освежат тренировката.

Това последното нема да го коментирам, оште долго ште је убивате Југославија , маи.
"

Саше, понеже съм служил в танков батальон през 2000-2001 г, макар и не като танкист - на същите Т 55. Колкото и да бяхме разграден двор, гарантирам ти, че за два дни, ако бяха пуснали батальона, с Тетово и околностите щеше да е приключило. Нали ви гледах по новините - пуцат вашите отдалеч като сватбари и плашат гаргите, а шиптърът се окопал и ви чака в населените места по скатовете.
И не е верно, че Т 55 тогава не ставали. Бяха си точно идеални за вас.

Не се сърди, ваква е истината - не ставате за войници, промиха ви мозъците. То и ние сега не знам доколко ставаме, но преди 20 години имаше още нещо останало.

Редактирано от goga на 29.07.22 21:53.



Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: jingiby]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано29.07.22 22:04



Тактически ги предвиждат за подавяне съпротивата на механизирани и лекопехотни части в обкръжение. Трябват им минимум три, нови бронирани бригади.
Безполезни са, ако не са защитени от въздуха. 3те броя немски гепарда и за параден строй не стигат. В Русия въртолет и ударна авиация да те удави.
Първо обкръжение, после ешалони ПВО и чак накрая танкове с пехота в селото и града. Така процедираха русите в Грузия и Сирия. Арабите в Йемен, американците в Ирак.
Няма да ги видим скоро. За защита на разни огневи точки Украйна си има още танкове.

Най-интересното на фронта последно време е появата на ей този дзвер:


Това са последно поколение такива снайпери, като освен петте патрона автоматик, съчетани със скорост над 1000м/сек засечени реални вече в бой са феноменални.
Взвод въоръжен с това чудо може да държи брониран батальон от подобни Т72ки поне на километър и половина разстояние. Главата може да ти отнесе и от 9км.
Още първите седмици (Ал.Кос май се казваше кореспондента) русите се оплакваха, че Азов така са разучили Т72ката, че в Мариопол са ги спирали със снайпери.
Украинците имат вече четвърто поколение от тях собствено производство.
Въпросът е, че добър стрелец на това се става с години тренировки или поне месеци бойна практика, която само из храсталаците и откритите площи на Донбас може да се придобие.

Следи се с голям интерес. За позиционен и градски бой са яката работа.

ИСКАМ И АЗ ТАКАВА!!!
Някой да крие в килера? Ще се договорим!




Тема Ами не знам,нови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано29.07.22 22:07



и некои учасници в боевето точно околу Тетово, саштото са ми го казвали, ние бием а не знаем каде бием, па след това други офицери пишеха анализи че било пален нонсенс тенкове да се ползват на калето кадето фактически е стрмно и угорнина и идеално за антитенковски заседи и пр. Во едни пак други доклади на генерал Петровски ако не се лажам пишеше че тои наредил да с бие само като поткрепа и да не се нацелват каштите. Пак казвам, не става дума за “полноцена“ војна а за полуконтролорани дејствија и от едната и от другата страна...попуљарно му казваха “фингирана војна“.



Тема Re: Ами не знам,нови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.07.22 22:12



Вие си имате ваш наратив, ваша си работа - но виж украинците какви бяха 2014 и какви са сега. Като не искаш да се биеш, все ще си намериш оправдания. Вие да бяхте нагънали здраво шиптарите на две-три места, пък да видим какво щеше да се подписва во Охрид. Истината е, че ви победиха стратегически със стрелково оръжие и паравоенни групи от по 20-30 души.
Вие имахте држава, танкове, гаубици, вертолети.
От вашите само"лъвовете" се биеха, другите симулираха дейност. Уж не било война. А какво е като стрелят по теб?

Редактирано от goga на 29.07.22 22:15.



Тема Re: Играта е саштата от памтивекнови [re: SashetoBE]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано29.07.22 22:13



Давам историческо минало в Македония, срещу излаз на Бяло море или май беше кон за кралство или кокошка за кон, ох, обърках се вече



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.07.22 22:23



Украинците имат вече четвърто поколение от тях собствено производство.


За това ли става дума:

Дългобойната пушка Snipex Alligator с голям калибър и многократно захранване е предназначена за поразяване на движещи се и неподвижни цели: превозни средства, комуникационни системи и системи за противовъздушна отбрана, самолети в зони за паркиране, укрепени фиксирани отбранителни позиции, землянки и др. Кутийният пълнител е разглобяем, побира пет патрона. Той е предназначен да пробие 10-милиметрова броня от разстояние 1,5 км с един куршум. [1]
---
Не те разбирам? За чий хуй ще ти е? Питам сериозно?

Слава кокаине! Героям сало!


Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано29.07.22 22:37



Как бе? Имам три декара лозе. Писна ми, цялата си фонотека дискове навързах да плаша косовете.

Искам да им трепя офицера в полет отдалече.



Шегувам се. Просто от дете се увличам по стрелби и тренировки. Дори сина си уча и на бюрото си държа първата му обстрелвана мишена от 10 метра с въздушна - 5 изстрела събра в група с първа стрелба, а беше едва на 10 години.мишенката е колкото дланта ми.
На тати хубавеца...

Следя ги тия новости. Вчера излезе видеото от фронта с тоя "Алигатор". 2021 г влязал в производство, има предшественици, цяла династия са.



Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано29.07.22 22:41



За чий? - За поразяване на живата сила на противника.



Тема Сега се оптиваме реално да преценимнови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано29.07.22 22:48



ваш наратив, наш наратив ?

За сериозна, штогоде самостојателна и минимум спастрена држава не би требвало да е проблем ако стотина души се вдигнат на оружен бунт, разбира се. Но ние не бехме ништо от това. Има много субективни слабости, да не ги набројувам пак но има и обективни пречки, да се каже че никои не дејствал освен лавовите е крајно. Аз сам убеден че е имало савсем достаточно хора коите беха подготвени да влезат машки ако им беше позволено.

Да , групите се от по 20-30 , но те дејстват и след това се прибират в кашти полни с деца и жени.

Војската и полицијата е полна со албанци, повечето работат за тјах а не за нас. Не става дума за две јасно разгранучени војски, всичко е измешано. Така че техната стратегија и не е чак некоја генијалност.

Кои потписа на лавовете да дејстват ?

Љобе Бошковски.

Какво стана с Љобе след това ?

Судиха го го в ХАГ.

Ти би потписал ли ? А Робертсон ти се обажда на телефона всеки ден и ти казва с какви средства смееш и с какви не смееш да дејстваш днес. А ако не послушаш го пускат Солана и тои ти казва че ако не слушкаш , ште започне улична војна низ СКопје и ште се убиват хората по улиците.

Никои друг не се осмели да потпише посериозни дејствија штото беха предупредени какво ги чака и за какво ште одговарат.



Тема Re: Северна Македония дарява танкове на Украйна.нови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.07.22 22:48



Шегувам се. Просто от дете се увличам по стрелби и тренировки. Дори сина си уча и на бюрото си държа първата му обстрелвана мишена от 10 метра с въздушна - 5 изстрела събра в група с първа стрелба, а беше едва на 10 години.мишенката е колкото дланта ми.



Честно казано, съм противник на такива "тренировки". Да отнемеш живот дори и на мишка за мене е неприемливо. Хващал съм мишки в капан, но не съм ги умъртвявал. Просто ги изхвълям далеч от дома ми. Може и да греша - но не се считам за да достоен да отнемам чужд живот.

Слава кокаине! Героям сало!


Тема Re: Сега се оптиваме реално да преценимнови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.07.22 22:57



А, бре, Саше, кога стана тая работа? Кога видеа дека ви идва нагорно да ги давите шиптарите и со тенкови и со гаубици. Ако ги бяхте смазали показно за 2-3 дни, нямаше да има време някой да ви се обажда какво да правите. Обаждат се на слабите и неможливите оти штехте да утепате многу жени и деца.

Редактирано от goga на 29.07.22 23:00.



Тема Сега се оптиваме реално да преценимнови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано29.07.22 23:07



така некак



Редактирано от SashetoBE на 29.07.22 23:06.



Тема Т.Е. се врашатаме пак на начолотонови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано29.07.22 23:13



ако имаше некои маде да пусне веднага да изгинат неколко стотини полицаи и да не им позволат на борците за права да се развихрат. Всепак говирм за држава, какава такава. Какво се 1000 души за да спасиш државата.

Както примерно направи Груевски когато през 2015 се опитаха да правјат нешто подобно. 5 тима души учки утепаха и раниха 50 полицаи во една вечер.



Тема Re: Т.Е. се врашатаме пак на начолотонови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.07.22 23:21



Нямаше да стане изцяло на вашата, но щяха да ви имат страха. А сега гледам не ви ебават за нищо. Шиптърите имам предвид.
И гледай сега разницата - колко е лесно да се дървите на татарите в интернет, и да им палите знамето и клубовете или да им трошите паметниците, но на шиптърите "гък" не може да кажете.

И друго, извъртяхте се срещу САД точно, когато не трябваше да го правите - когато НАТО разгроми Милошевич.

Една война или я водиш да я спечелиш, или въобще не я почваш. Защото войната винаги е кръв, мъка, разрушение.

Редактирано от goga на 29.07.22 23:20.



Тема Когато идват нашите там требва да имнови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано30.07.22 00:42



чупите колите, да им пукате гумите и да ги псуватеи колнете на секоја крачка, а може и по малко бои ако се наложи. След това ште видиш как има да ви уважават.А вие какво !? Братле македонче, ела си тук, дрн мрн. Иначе с това ветото ште требват доста години за да стане.

Искрено да ти кажам, вече нјамам ама никакво желание да вземам колата и да одам за Грција или Албанија. Ходих неколко пати в последните 15 години и всеки пт ставаше все понепријатно и понепријатно. Остава оште да ми омрзне Блгарија и след това ми остава само ?

Лесковац, можеби ?

Е това сос САШт е обсаждано надолго и на широко, даже и ни се размина с леко как можеше да баде (Да не беше Киро..малеее).

Когато го спомнах Киро, неговата доктрина беше че МАКедонија требва да нема изопшто воиска и оружје, или нешто савсем малко за цвјат. Това не е случајно, нали се сешташ, но не се получи савсем.

Между другото, след 1991 доста пари се наливаха и при нас в разни ЕнЏиО -та за да се воспита цело едно поколение което ште забрави на воините и ште баде пацифизирано. Какво стана междеувремено,не разбрах та сега воините са пак на мода !

Редактирано от SashetoBE на 30.07.22 00:48.



Тема Re: Когато идват нашите там требва да имнови [re: SashetoBE]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.07.22 00:47



Ми кво, то в Лесковац е рощилиадата



С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Тема Абе тои огинот, вашианови [re: komitaO3]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано30.07.22 00:51



ми еба мамата, право да си кажам !
Дори и в САШт когато бех, правих пауза преди да кажа гласно от каде сам. Се оглеждах лево и десно и си мсилих кои от каде е в стајата и дане случајно се раздразни когато чуе.



Тема Re: Абе тои огинот, вашианови [re: SashetoBE]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано30.07.22 09:04



Ха-ха, имам един приятел, отиде още като млад лекар да работи в Щатите. Един го попитал от къде идва, казал, че от България, а оня му отговорил: Но проблем, ноубоди ис пърфект.



***
Слава Україні!


Тема От вас си зависи.нови [re: SashetoBE]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано31.07.22 19:57



И така Саше, пътят е поет, но дали ще си сложите сами прът в колелото?





Тема Re: Абе тои огинот, вашианови [re: Amateur]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано31.07.22 21:08



Хахаха..!!!

Мен знаеш ли какво са ме питали афро-американци. Искат да повторя и питат - защо така, много ли крадете?

.
Като натъртиш на Ъ-то и те това разбират.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.