Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема НЕ е савсем така, иако нанови [re: NAVYBG]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.07.22 10:31



поврхноста, така се вижда.
Нашето колективно но за сажаление и кај мнозина лично психологично састојание е смесица от два противоречиви компелкси, величие и жртва. По некакав начин ние сме болни малко повече от останалите но всепак не сме говеда(както ни третирате) а хора. Тези два компелкса предизвикват непрекаснати ватрешни и ваншни сбалсаци и емоционални бури. НЕ успјахме да се преборим од ватре но и вие от ван не спомогнахте много.



Тема Ме запустинови [re: leyte]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.07.22 10:33







Тема Re: НЕ е савсем така, иако нанови [re: SashetoBE]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано22.07.22 10:53



Не че България направи всичко по ноти, както се казва, но който не целува на попа ръката, ще му целува задника. Или сега ще трябва да изпиете горчивото хапче, щом не пожелахте со кротце, со благо. Общо взето - оправяйте се както знаете. Щом и на мен вече нищо не ми трепка, смятай.
Велики макетата са били XIX век, когато във Вардарско започва Българското Възраждане. До 1918 година. Сега от величието са останали шепа българи, които въпреки всички репресии и мачкане над 100 години не са полудели или корумпирали се, за да забравят род и произход. Underground на Костурица live!



Тема Мене пък знаеш ли кое най-много ме дразни?нови [re: SashetoBE]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано22.07.22 12:06



Вече ме мога да кажа, че съм македонец без да се обяснявам след това точно какъв. Преди 20-30 години нямах никакъв проблем, а сега имам. И затова сте виновни най-много вие и държавната ви политика и това никога няма да ви го простя. И нашите са виновни, но е разбираемо да са объркани. Мисля, че тези като мен са най-големите жертви, не вие.

P.S. Скоро имах случай да ми се каже - абе какъв македонец си ти бе, ти си си българин, при което вътрешно побеснях.

Редактирано от DannyDeVito на 22.07.22 12:06.



Тема Сега грците ште ти кажат че нјама македонци коитонови [re: DannyDeVito]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.07.22 12:37



да не са грци, но тјах нјама да се срдиш, ште си молчиш.
Точно заради това штеше да е добре нашата политика да се заснова на возприемане на блгарскиа произход и македонски сепаратизам во политическа и нацинална смисла и така да ја тераме приказката. Това не решава савсем пробелма за които говориш но штеше да го амортизира с времето. Но, тука и вие требваше да ударите едно рамо и да не инсистирате чак толкова че освен српско и коминтерновско друго нјама ништо. Но уви, немахме достаточно сили а нито усилија ни модрост за да го направим. Ех, сега, тези които не обвиањаваха че сме гнусни предатели като попчиња ште си потпишат черно на бјало че МАкедонија е коминтерновско творение и српски проект. На здраве.

Редактирано от SashetoBE на 22.07.22 12:47.



Тема Re: Сега грците ште ти кажат че нјама македонци коитонови [re: SashetoBE]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано22.07.22 12:51



Гърците не са проблем защото не си се обичаме чистосърдечно. Да кажа, че се мразим - не, но езиковата бариера ни спестява достатъчно. Това, че произхода ни е от Егейска Македония е полузабравен, помни се само от такива романтични будали като мен.
Аз лично тази опасност че ще стане това което е сега я виждах още преди 25 години. Честно. Направих каквото можах да се избегне, просто кой съм аз и още няколко ентусиасти - нищо.



Тема Re: Сега грците ште ти кажат че нјама македонци коитонови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.07.22 13:43



Саше, аз нямам македонски сантименти като Дани, затова мога обективно да ти кажа как изглежда отстрани: провали ви югославската мегаломания. Вие така и не разбрахте, че Катерина си замина навеки преди 30 години. И днес продължавате с юго-мурафетите: скачате на българи и гърци, албанците за вас са расово непълноценни и т.н. Затова сте на път да ви наврат в миша дупка. Ние сме ви най-малкият проблем.



Тема Да си го речемнови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.07.22 19:08



Срещу какво ревете и какво реално стои насреща:
1. Влязохте в НАТО. Ако не виждаш очевидното, не знам какво да кажа: сега никой не може да ви оспори териториалната цялост. Каква беше алтернативата? Минисъюз с Белград. Да, ама, Белград не е това, което беше преди 40 г. Реално нищо съществено не може да ви предложи. Те Косово не са оправили, та вас ще пазят.
2.Дава ви се шанс. Първо, да стъпите на здрави основи и да градите истински македонизъм и национален наратив. Ние всъщност ви правим услуга като Ви освобождаваме от опашатите лъжи на МАНУ. 2022 не е 1962, нали! Второ, дава ви се шанс за свежи пари по предприсъединителните фондове. Ще има пари за крадене, но и за инфраструктура и плати. Каква е алтернативата? Москва и Пекин? Не ставайте смешни. Вучич е в пъти по-зле от нас, въпреки, че е светлинни години пред вас. Нито кинти, нито нау-хау ще ви даде.

И с какво ви плашат? С българизация? Верно? Ти що не стана българин след толкова българизиране? :) Толкова е нелепо, че не си струва да се коментира дори. Не може да те българизират в тази ситуация, ако не си българин. България не е САД. Няма келепир.

Редактирано от goga на 22.07.22 19:08.



Тема Re: Нашите први евродепутатинови [re: SashetoBE]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано22.07.22 23:12



- Моља, произнесете етаж
- Први
- Сажалавам, между П и р липса буква
- СЛОБОДАААА ЗА МАКЕДОНИЈААААААААААААААААААААААААА


За онези, които се чудят, откъде ти е дошло това в главата:




***
Слава Україні!


Тема Малко малко па ве чувамнови [re: NAVYBG]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано25.07.22 19:20



“Оправјајте те се сами“. Да ти кажам право в последно време почнах да си мислам че подобре ште се справехме ако не ни помагахте вие от Блгарија, останалите соседи но и от Европа. Аман, не помагајте вече, оставете ни на мир да си пропадаме. Ето примерно започнете с това че ште спрете да се намесвате в нашиа европејски пат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.