Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Ама ја чакај малце(така вика Ванката) ?нови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.07.22 09:11



кога и каде сам спомнал било каква блгаризација ?

Ама вие(в смисал всичките “европејци“) почнахте да ни газите и мачкате и по образа и по душата. Това вече стана открита подигравка и унизение.

Какав македонист бих бил аз ако не се палам когато кој как стигне си играе курташак с нас ? Какво да правам , да се радвам ли ?

Значи ако сме малки и слаби не значи че немаме достоинство, и колективно но и лично. Разбира се че ште се палам.



Тема Re: Ама ја чакај малце(така вика Ванката) ?нови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.07.22 09:18



На митингите в Скопие само за тая пуста бугаризация говорите. Па и ти си споменавал, ама сега забрави. Та, затова ми е чудно.





Тема Аз не сам написал ништо тук което данови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.07.22 09:24



не е лично, как се чувствам в момента, така пиша. Това е хубавото спорет мен. Просто се пречупих в един момент по вапроса как мислам че треба да ни врви државата и казвам че мојот глас(количина едно) на следваштите избори нема да отиде за продолжаване на преговорите за ЕС. Арно лошо, това е.



Тема Re: Ама ја чакај малце(така вика Ванката) ?нови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.07.22 09:27



По-малце македонец ли си, ако почитуваш Коне и Красте. И приемеш дека Самуил не е знаел що е то "макидонец", писал се е "българин родом"?
Малце ли ви са вашите херои, че сакате чуждите.
Гоце - бил е бугарин и се е борил за автономна Македония. Защо трябва да му се внасят думи и самоличности кои не е имал.
Вероятно, ако бе живял до 80, може би щеше да стане "македонец", а може би не. Що е тука нервозното?
Ова вето сами си го направихте. Сега като не е България, кой е виновен?



Тема Ненови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.07.22 09:31



нјама как. В този контекст не сам. Ако се сешташ на феиса некаде бех написал че македонизма е нашата блгарштина но како отговор на Виктор Стојанов кои конкретно
беше зајавил нешто от сортата.
Македонизма ште го “леко блгаризираме“, надевам се самите ние, но аз не го напускам.



Тема Re: Аз не сам написал ништо тук което данови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.07.22 09:32



Во правото си си.



Тема Сполајти Славенови [re: komitaO3]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.07.22 09:56



да си здрав и жив.
Нали идејата в началото беше да сме повече македонисти, да е различно и богато. Но, за сажаление не се получи. Си останах аз да си леча комплексите и чат пат Протостратора.



Тема Нашите први евродепутатинови [re: leyte]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.07.22 10:01



кога влезат за први пат во Еврпскиа парламент в 2075 година и лифта ште ги попита:


- Моља, произнесете етаж
- Први
- Сажалавам, между П и р липса буква
- СЛОБОДАААА ЗА МАКЕДОНИЈААААААААААААААААААААААААА

Редактирано от SashetoBE на 22.07.22 10:00.



Тема Re: Аз не сам написал ништо тук което данови [re: SashetoBE]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано22.07.22 10:07



Саше, ние искахме братство и приятелство, вие - развод. Ами еве - получавате това, което искате. Хитър Петър нещо се оказа неподготвен за Бай Ганьо... а си знаят и кътните зъби! И си нервен. Защо? Нима някой в северджанската вукойебина е смятал, че ще смачка и унизи България? Като как точно би се случило това? Все още има мегдан да се оправят нещата, но като гледам, сами си копате гроба.



Тема Re: Нашите први евродепутатинови [re: SashetoBE]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано22.07.22 10:20



Дааа бе, схванахме го.

Ама го гледаш буквално, а поантата е обратна на твоята.

Тези, дето гледаха като се отвори вратата на лифта (нормалните хора като нас), кое ги втрещи - лифта или лудите?



Маймуни! Вие не щете на лифт да ви качат, искате на гръб по стълбата да ви носят!
Гиди калпазани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.