Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: И отгледани от удбашинови [re: SashetoBE]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано19.07.22 23:10



.



Тема Re: И отгледани от удбашинови [re: DannyDeVito]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано19.07.22 23:15



Мисля, че излишно драматизирате случая. Всяко чудо за три дни. С приемането на българите в Конституцията македонизма изпада в будна кома



Тема Говориш все едно САШтнови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано20.07.22 09:44



не саштествуват и вие сами тук нешто решавате.



Тема Re: И отгледани от удбашинови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.07.22 10:00



САЩ не са ни карали зорлем да пускаме танкерите с гориво в Бургас и после към вас, нито да ви харизаме танкове и гаубици, барабар със снарядите, нито пък да ви признаваме първи.

На САЩ толкова им дремеше за вас, че 28 години гърците ви правеха сандър.
Можеше да ви смачкаме като хлебарки, без нищо да правим. Но пусто облъчване, че сте ни братя.
Хубаво, че след 30 г прогледнахме.

Редактирано от goga на 20.07.22 10:08.



Тема Изгледах го и не ми харесeнови [re: DannyDeVito]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано20.07.22 10:14



това че ние не се познаваме суштински и че това е голем проблем в клуба сме го констатирали преди 20 години и го повтарам поне еднош месечно.

Ама, ние затворихме реакторите !? Това ли е голјамиа аргумент !? Вие затворете државата ? Това ли е аналогијата ? Ами кои ште продолжи да прегоавара след това и за кое ? Претполагам Илирида ?

Редактирано от SashetoBE на 20.07.22 10:14.



Тема Re: Изгледах го и не ми харесeнови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.07.22 10:27



Аз изгледах първия половин час засега. И на мен тоя аргумент не ми се видя особено убедителен, макар че и нещо вярно има в тая част от казаното - не се държите прилично, меко казано. ;)

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Този които наистина го смјаташ за братнови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано20.07.22 10:36



безралично какво говори, никога не би нарекал хлебарка. Тогава сте гледали на криво , и днес пак гледате на криво. Тези, срешту които испраштахте танкове, днес са ви наиверните соратници против МАКедонија. Можеби след 30 години прогледнахте ! ама само на едното око.
Милошевич не ве е питал вас какво да прави но се е плашил од американците. На тјах веројатно изопшто не им дреме за нас но Милошевиќ не посмја да влезе тук.



Тема Мира, не знам с какво се занимавашнови [re: MupaM]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано20.07.22 10:39



но да знаеш че за дипломатија и международни отношенија нјама да те баде. Првиа поврхносен аргумент които наврлих при това с леко спинувана теза , ти го прие !?



Тема Re: Изгледах го и не ми харесeнови [re: SashetoBE]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано20.07.22 10:43



Добре де, Саше, това да кажеш истината и да спазваш договор закриване на държава ли означава? В крайна сметка всички тук си го знаехме, че ще дойде тоя момент. Това че се забави 30 години - ами мина ни половината живот в чакане.



Тема Re: Този които наистина го смјаташ за братнови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.07.22 10:52



Като хлебарки не е хлебарка, Саше. Щяхме, но не сме. Тънкости на езика. Но с отношението си към нас заслужавате да ви приемаме като вредители-хлебарки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.