Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: jingiby]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.07.22 15:14



Ето ти още един агент - полк. Радион Попов (и състудент на Скот Ритър):





Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.07.22 15:19



Радион Попов за Бойко Ноев:

Да започнем от вашия душманин - бившият военен министър на Костов Бойко Ноев, който ви уволни дисциплинарно през 1999 г. от длъжността военен аташе в Мадрид, като ви приписа куп грехове, а епичната битка между вас стана класика в жанра на задкулисните игри в политиката. Откъде започва всичко?
- Мнозина си мислят, че битките между нас датират от 1999 г., но грешат. Всичко започна още през 1993 г., при Беров. Бях подчинен на Бойко Ноев, който беше зам.-министър на отбраната, а стаите ни бяха една до друга. Един ден ме извика и в прав текст поиска да унищожа досието му. Имахме много тежък разговор, който сложи началото на нашите битки. Не прие аргументите ми, че не мога да унищожа документите му и накрая ми каза: “Ти ми пречиш да управлявам България!”. Бях шашнат. Този човек имаше амбициите един ден да управлява държавата! Същият, който по-късно беше изпратен от Виденов в Брюксел като посланик в НАТО.

Парадоксалното е, че той дължи този пост на баща си, който непрекъснато беше на „Позитано” и внушаваше на премиера и ръководството на БСП, че синът му само привидно е възприел идеите на СДС, иначе винаги е бил дете на партията, защото така трябва и да бъде.

- Толкова влиятелен ли беше бащата Бойко Ноев?
- Повече от влиятелен. Беше началник на кабинета на генерал Панчевски.

- А кой е генерал Панчевски?
- Министърът на отбраната преди Добри Джуров.





Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано04.07.22 19:31



Излишно фалшива ирония.

Този е уникален тъпак, за световно първенство. Олицетворява умопомрачително тъпата сган цъфнала от разните му ГРУта, ДСта, РУМНОта и други гумно-та. Ако се чудиш, как пропадна соца, защо загуби - те ти отговора! Виж му тъпата мутра и прави изводи.

Превеждам простичък пример:
В едно интервю преди години, покрай скандалите им с Бойко Ноев вика - аз никога не съм имал общо с ДС, но съм чел досието на Ноев, който бил агент и на ГРУ. Знае, че досието не е унищожено, а предадено на ГРУ. Питат го, откъде знае. Той вика - Аз му бях на Ноев оперативен офицер, приех го на стаж в Москва..!?

Добре, колко тъп трябва да е човек, що за пасмина ни е управлявала, за да възлагаш сигурността на държавата в ръцете на толкова прости хора... Още не разбирам!
Вадя извод, обаче, че докато щъкат на воля и действат с разни "патрЕотични" и "Уфицерски" организации, няма санкция срещу подлостта, наглостта и безочието им, тук оправяне няма да има.
За тези е необходимо да изградим нещо, като еврейската стена на плача (не на срама, не да ги хулим, излишно е), със символ нещо от типа на плевелите, дето задушават градината и нищо полезно не ражда.

За свое успокоение и мир за душата, при среща с подобни индивиди се обръщам към Великата, родна, българска класика и конкретно едно позабравено произведение на Каравелов - Мамино детенце. Още повече, този тиквеник се пръкнал също нейде из Казанлъшко, също тъй се не знае как и що го е направило "голяма лебеница". Досущ като подлогата на Нено - Иван глупака го пращали във Филибе и Зара (разбирай Вашингтон и Москва), но така и не научил, че на него не му е дадено да мисли. ТО разбира само от "кръстосаната суровица".

Състудент на Скот Ритър... Никой не познава Скот Ритър. Скот Ритър играе перфектна роля, за която много малко хора си дават сметка. За целта трябва да познаваш метода на триангулацията (тази дума за трети път ти я споменавам), но в психологията, като средство за манипулация, действа като закон. Резултатът е, че ти пак не слушаш доводите на двете активно замесени страни - Украйна и Русия, да не говорим за НАТО, Европа, а доводи излизащи от... Вашингтон!?
САЩ не спори с Ритър, не го оборва, напротив - разпространява го!
В същото време ти слушаш дебили, като този, РП.

Сам си вредиш. Лошото е, че "много като тебе вече страдаха", но не им дойде акъла.
Можеш да не ме четеш. Вредно е за теб.



Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.07.22 20:00



Бойко Ноев вика - аз никога не съм имал общо с ДС, но съм чел досието на Ноев, който бил агент и на ГРУ. Знае, че досието не е унищожено, а предадено на ГРУ. Питат го, откъде знае. Той вика - Аз му бях на Ноев оперативен офицер, приех го на стаж в Москва..!?

Ми Бойко Ноев (видно от биографията му) може да е от онези платеници за 4 хил. лв. спред Ленчето Бориславова. Отговаруя на всички критерии...

Състудент на Скот Ритър... Никой не познава Скот Ритър. Скот Ритър играе перфектна роля, за която много малко хора си дават сметка. За целта трябва да познаваш метода на триангулацията (тази дума за трети път ти я споменавам), но в психологията, като средство за манипулация, действа като закон.

Никой не познавал Скот Ритър? Да, бе да... А методите на триангулацията не ги задавай на мен, щото съм учил между другото "маркшайдерство" (преведи си го от немски, ако за първи път срещаш този термин)



Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано04.07.22 20:37



Знам, ама случайно, щото раснах с геолози.



Днес е лесно да плюеш Ленчето, ама да гледаш критично на онези, които я карикатурят "морално"!?
Както казваха в "Стършел", не карикатуриста окарикатурява карикатурата, а карикатурата окарикатурява карикатуриста.



Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.07.22 21:08



Знам, ама случайно, щото раснах с геолози.

И аз го знам, най-малкото щото бях съквартирант с двама бъдещи маркшайдери.



Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: leyte]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано04.07.22 22:05



Писах им тук за Скот Ритер (и не само тук), но нема кой да мисли (а и да наблюдава внимателно) колега, нема!!!
Нека го разпространяват и нека му верват. Той върши перфектна работа за свободния свят и уверявам феновете на тъмната страна (не за пръв път), че при по-голям сблъсък между демокрацията и клептокрацията на психопата в Москва, Скот Ритер ще е в авангарда на НАТО, който анихилира с удоволствие източни варвари.

Редактирано от kuduger965O6 на 04.07.22 22:06.



Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 22:09



Ся, най-тъпото е, че никой толкоз време не си направи труда, как Скот Ритър може да бъде окалян по англосаксонски, а именно, че службата му за САЩ е прекратена след обвинения за педофилия.



Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано04.07.22 22:15



Случва се и в най-добрите семейства...
Преди 40 години един мой съученик изхвърча от Военното училище във Велико Търново заради 14 годишна....
Един копА в Царичина дупка, съкратиха го от армията, отчаяние, алкохол...Бог да го прости!
Двама дочакаха пенсия в Гранична полиция.



Тема Re: Един от избраните на държавния връх е руски агент.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано04.07.22 22:19



Мой приятел и колега, командваше частта ни в Ирак по време на втората война. Знаеш, неколцина си дойдоха в ковчези, събирал им е чарковете след поредното арабско камикадзе.
Това не се забравя (колко ли части от тела е предал на семействата на загиналите) и след връщането му в България се пропива. Уволняват го, жена му се развежда, децата известно време не искат да го знаят. Трудно е и специалисти по постравматичен стрес у нас не винаги са способни да помогнат...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.